0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (1,205 puan) tarafından
kapalı
Kızlar olay biraz karisik okursaniz sewinirm smdi geçen gün kaynanm namazlik.dikti eltimim annesi ve annesinin arkadasi için neyse onlar kaynanama.geldiler kaynnam namazliklari koymuş önlerine tabi o sırada ben yktum eltimde en guzlini.secip annesinin çantasına koydu bende yanlarina gttm o kadın kaynanama dedi en güzel namazligi secio annesinin çantasına koydu dedi neyse ertesi günü eltim yanıma geldi dedi işte halam namazlık dikti bende en güzelini secio anneme wwrdm.diye trip atyo dedi bnde dedm olabilir o kadın demisti en guzleni secip çantana.koydgnu  aradan 2 hafta geçti eltimin annesi o kadinin yanına gtti demis işte kızımın eltisi sizi konusrkn duymuş benim hakkimda laflar etmissnz fısır fısır konuşuyormussunz hakkmzda halbuki byle bisiy demedim bn o kadinda kaynnami aradı anlatti kaynanm geldi yanıma byle bisiy dedn mi dedi bnde dedm hayır sadece konu acildi bnde seccadeyi çantasına koydu lafını duydum soyledm dedm kaynanm.basladi bana bagirmaya sen dedikoducusun fesatsin sonra başladı bagirmaya Allahim ben ne günah isledimde bana byle bir ceza werdn diye dedm benmiyim ceza ewet dedi sinirden agladm dedm ne.sen nede gelinin.bidaha kapimi calmayin ben dedikodu falan yapmadim Allah'tan korkarm isim.gucim yk dedikodumu yapcm smdi kaynanla.konusmuyorz bana küs eltime kuş dgl ona hiç birşey söylemedi hata smdinapmam lazm nolur akıl werin
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 1,022 göst.
0 oy
3 cevap 170 göst.
0 oy
3 cevap 113 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 06_nur_66 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 414 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,148 soru