0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (2,578 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hamilelik belirtim varmı yokmu bilmiyorum eşime test al dedim gidip alamadı yarın alacak dış ilaci içiyorum ondan mı acaba adetim gecikiyor meraktan yarın akşama kadar nasıl duracam
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(1,633 puan) tarafından
Cnm ne kadar gecti
(1,633 puan) tarafından
2 günümu geçiyor adetin
(2,578 puan) tarafından
Evet ama apranax ilaç kullanıyorum dün de içtim ondan önceki günde içtim ilaç ağır bı ilaç korkuyorum da ne bilim gebelik teki gibi akinti da var 1 aya yakindir
(1,633 puan) tarafından
Bilmem cnm istiyormusun bebek benimde  yaklaşık bir ay kadar var geciyor
(2,578 puan) tarafından
Eşim istemiyordu ben istiyorum şimdi o çok istiyor devamlı agzinda ben çekiniyorum bebeğim kucuk
(1,633 puan) tarafından
Birşey olmaz cnm olur insallah sende sabırsız sin benimgibi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sakin ol akışına bırak 

(2,578 puan) tarafından
Bebeğin daha 2 yaşında bile degil
tarafından
Olsun olanla ölene care yok demisler
(2,578 puan) tarafından
Öyle valla ama işte dis ilacı kullanıyorum korkuyorum
0 oy
tarafından
Aynı dert bende de var bacım nöbetçi eczane arkadaşıymıs da utanirmis başlarım utanmana ev temizliyorum bebek varsa ne olacak günahına girme dedim. Gittti aldı sabaha karşı yapacam sabırsızlıkla bekliyorum bebeğim daha çok küçük rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin 
(2,578 puan) tarafından
Aminnn bende işte bebeğim küçük ve ilaç kullanıyorum yakında da dişçiye gidecem günahına giremem al dedim
tarafından
Hayırlısı be canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 406 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (975 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 655 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 218 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 405 göst.

376,805 soru

11,276,580 cevap

34,667 kullanıcı

...