0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Ilk defa bugun giydi ayalkabiyi istemio cikarttim ama yer etmis herhlde uykusunda gözü kapalı aglio uyandi geri 10 dk uyudu böyle yapmazdi hic

10 Cevaplar

0 oy
(3,213 puan) tarafından
Rahatsız mı etti acaba nasıl bişey almıştın canım.
(662 puan) tarafından
Ortapedik kuzum resmini atiyim birazdan işten izin aldm gelfm uyutuyum geri gitcm
(3,213 puan) tarafından
Yürüyor mu yoksa erken mi aldınız canım? Ahhh çalışan annenin koşturması bitmiyor....
(662 puan) tarafından
Yok kuzum daha yurumuo emeklio bide kanepelerdrb tutunup gidio
(3,213 puan) tarafından
Onu yavaşlatmıştır canım emeklerken yerlere değince hızlı gidemediği için sinirlenmiştir. Yürümeden önce önerilmiyor önce yürümeyi çözsün tam yürüyünce giydir.
-Reklam-
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Bizimki de terlikte öyle yaptı iki hafta boyunca giydiremedik kıyameti kopardı. Alışsın diye göz önüne koyduk geldi gitti baktı giymeye yanaşmadı. İki hafta sonra balkona çıkardım yere bırakmadım kucakta tuttum ağladı inmek için yerler pis terliği giy oyna dedim yine ağladı ağlayarak giydi şimdi kendi terlik istiyor sırf dışarı çıkmak için.. Yeni kıyafetleri de giymek istemiyor ama
(662 puan) tarafından
Kiyafette falan yapmio kuzum da hadi artik giysin alssin dedik aldik istemio
(1,794 puan) tarafından
Dışarda dene canım göz önünde olsun sürekli yeni şeyler ürkütücü geliyor herhalde
(662 puan) tarafından
Herhalde kuzum anliolar artık
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ayakkabıdan değildir belki ağlaması ya. Ama yabancı gelmiş de olabilir. Onun sevdiği renklerde boncuklarla filan süslesen önce biraz elinde oyuncak etse olur mu 
(662 puan) tarafından
Yaptim kuzum oyuncklaryla falan verdm yok eli ayağında hep
0 oy
(48,709 puan) tarafından
sevmemis beğenmemiş demekki  ☺️
(662 puan) tarafından
Kız o kdr para verdim ikbosum:))
(48,709 puan) tarafından
ben daha bir yasimda yokken halam bana elbise dikmis hemde cok ugrasmis islemis falan giymemisim denemek istediklerinde hep aglamisim ☺️ halamda saklamis onu kizima giydrdim geçenlerde elbise ddgilde bluz oldu ona ☺️☺️
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Benim oğlum 10 aylık giydiriyom  acaba da anlamiyonu arkadaşın kizida baştan ağlamıştı alıştı sonra 
0 oy
(44,724 puan) tarafından

Benim oğlanda öle yaptı yürümedi yere attı kendini emekledi:Dcikarinca yine ayağı kalkiyodu canım evde sürekli giydirdim aglasada çıkarmadım dikkatini dağıtmaya çalıştım öle öle alıştı artık dışarda yuruyo 

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ayakkabı ıcın zorlama canım bende ayakkabılar aldım gıymıyor gıyınce tokezlıyor dıye uzulmustum herseyın bır zamanı var alısma surecı uzun olabılur ben sonra ılk ev pandufu ıle basladım ıkı tane almıstım bırını dısarda bırınu ıcerde gıydırdım ayakkabıyı sevınce normal ayakkabıya gectık oda heo evde gıydırdım once
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Yürümeye başlamadan önce ayakkabı onerilmiyor canım. Panduf tarzı şeyler alıp giydirebilirsin. Çünkü yürümediği için emeklerlen rahatsız ediyordur
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Canım benimkide oyleydi ama biMiki yuruyordu hep dısarı cıkarken giydirdim oyle kosullandı ha dedi bu giyince atta var bir muddet sonra ayakkabıları görünce sevinçten cıglık atıyordu sonra da alıaınca evde de Baska ayakkabı giydirdim. 
0 oy
(612 puan) tarafından
Normal. Alışıyor zamanla. Önce oyuncaklarının arasına koymuştum ben. Bi hafta 10 gün oynadı sonra giydi. Tabi ilk çıkarmak filan istedi ama korkmadı en azından. 3. Gün alıştı. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 118 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 276 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elemmm (1,520 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
23 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu

380,735 soru

11,399,392 cevap

34,926 kullanıcı

...