0 oy
363 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba kızlar 27haftalık hamileyim alışverişe ne zaman başlayım bilmiyorum çünki daha cinsiyetini öğrenmedik  neler ala bilirim hem kıza hemde erkek bebeğe gitsin

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canim zibinlarini al simdilik çünkü hem kiz hem erkek giyiyo bazi unisex kıyafetleri var onlardan al 2 tane falan 1 tane beyaz 5li hastane çıkışi al cinsiyet kesinleşince de tamamlarsn 
tarafından
Valla ben bi iki siteden aldım renkleri 2 yikamada soldu o yüzden onermem
(5 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
(1,791 puan) tarafından
Çok mantıkli cevap..
Site olarak insta dan prenses bebe kendi internet sayfası da var defalarca alışveriş yaptım doğumdan beri hiçbir problem yaşamadım
(1,070 puan) tarafından
Kalıpları naısl cankm prenses beğenin tam mı
(1,791 puan) tarafından
Benim bebeğim biraz tombik ben hep büyük aldım canım ilkten kendinden eldivenli takımlar almıştım sonra alt üst takım için ilkten denemelik iki takım aldım küçük geldi onları hediye götürmek için sakladım sonra sonra hep büyük aldım mesela 8 aylıkken 12_18 ay aldım
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Kırmızı beyaz turuncu filan  al bol bol :) bizim de kız gibi görünüyor ama belli olmaz ben yatağını filan kırmızı aldım hem kıza hem erkeğe gider diye :) 
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Ortak renkler al canım Bn 29 haftada çantasını bile hazırlamıştım ne olur ne olmaz diye krem falan al Bn ne olur ne olmaz hep krem beyaz aldım doğduktan sonra renkli şeyler aldım canım ne olca belli olmuyor ki kız diyorlar oğlan oluyor falan 
(5 puan) tarafından
Haklısın canım cuma gidicez bakalım gösterekmi kendinj bize
(4,060 puan) tarafından
Canım geç gösteren kız derler bende 20 de öğrendim kız dedi kız çıktı doktorum bile dedi geç gozteren kız olarak adlandiriyorum Bn demişti doğru çıktı Allahm gönlüne göre versin çoktan gozterir Di ama şaşırtıcı doğumda öğrenen bile oluyor hayırlısı senin için
(5 puan) tarafından
Sağ ol canım
(4,060 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Kırmızı beyaz siyah ikisine de gider
0 oy
tarafından
Daha erken bence tam cinsiyet felan öğren ondan sonra al 
(1,520 puan) tarafından
Doğurmuş kiz
0 oy
tarafından

Ufak, ufak başlamalısın anca tamamlanıyor 

Ortak renklerde çıtçıtlı zıbın, çorap, ayaklı zıbın, şapka alabilirsin cinsiyetini çoktan gösterirdi neden öğrenemedin ?
0 oy
tarafından
Basla artik liste yap güzel aldiklarina + koy

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 164 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Pelin_38 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 187 göst.
0 oy
17 cevap 272 göst.
19 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nilsu83 (262 puan) tarafından soruldu

397,268 soru

11,881,820 cevap

36,002 kullanıcı

...