0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (5,418 puan) tarafından
7 ay oldu normal doğum yptm emzdryırum byle degldim ben mesela bi spürge makinesi eve attım hal mecal kalmıyor artık bnde çok ağrılarım var belim ağryor ayaklarım ağryor yolda yürüsem nefesım kesılıyor çoçuk getrdm dye sankı yaşlandım gbı hissediyorum her işte çok çabuk yoruluyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İkinci çocuktan sonra bende öyle oldum..kan değerlerine baktır. Emziriyorsan elenatal 2 vitamin var ondan kullan baya faydali
(5,418 puan) tarafından
Kız geçen ay yaptrdım kan ve idrar kadın doğuma goster dım hiç bişeycik dmeedi gerçi ilgisz bşeydı çabuk yoruluyorum uykum hep var:(
-Reklam-
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Gebelik kaynaklı TSH problemi olabiliyor bazen bence bir tahlil yaptır
(5,418 puan) tarafından
Gebelik kaynaknlı nasl oluyor yanı
(1,790 puan) tarafından
Gebelikten sonra oluşabiliyor yani bende aynı senin gibiydim ama başka sorunlarimda vardı tahlil yaptırdım TSH yüksek çıktı hipotroid gelişmiş

O olmasa bile doğumdan sonra bazen vücut kendini toparlayamayabiliyor vitamin değerlerin düşmüştür  belki o yüzden yaptır genel bir tahlil sonuca göre bakarsın canım
0 oy
(921 puan) tarafından
Değerlerin düşmus olabilir baktir
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Doktorum bana kan ilacını ve vitaminleri doğumdan sonra da kullanacaksın dedi. Vücut hemen toparlanamıyormuş yoksa çok halsiz kalırmış. Bence Bi sağlık ocağında tahlil yaptır. Doktorun dediği gibiyse ilaçla hemen geçer. Psikolojik de olabilir 
(5,418 puan) tarafından
Yaa blmıyorum vala çok hastayım sağlık ocagnda mı gıdeyım
(1,550 puan) tarafından
Evet sürekli halsizim dersen sağlık ocağında aile hekimi de testleri yapıyor. Eksik varsa tamamlamak için ilaç yazabiliyor benimki öyle en azından
0 oy
(210 puan) tarafından
Aslinda normal, eskisi gibi uzun uzun uyku olmuyo, daha dinlenemeden yeni bir gun basliyo, tahlillerim normal cikti demissiniz vitamin takviyesi alin. 
(5,418 puan) tarafından
Vitamin takviyesi kadın doğum mu vercek
(210 puan) tarafından
Aile hekiminize sorun, omega olabilir c vitamini demir, tahlil sonuclariniza gore yonlendirsin sizi
0 oy
(89 puan) tarafından
kan değerlerine baktır canım eksik bişeyler olmalı
(5,418 puan) tarafından
Canım ay başında yaptrdm kadın doğum hiç bişey demedı

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 291 göst.
+1 oy
4 cevap 113 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Reyyy (306 puan) tarafından soruldu
0 oy