0 oy
601 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bazen ben, bazen de o Allah'a emanet birgün onu ben kayda aldım ertesi günü o beni horlarken almış :D :D

31 Cevaplar

+1 oy
(253 puan) tarafından
Eşim horlamaz kükrer resmen :) :) sabaha kadar adamı durtukleyip yastığını düzelt horluyosun diyorum :)
tarafından
Ahahahaha yok hakkını yemiyim o kadar değil benimki yorgun düşünce yoruluyoruz :D
(253 puan) tarafından
Ayyy yok zaten bebeden yana uykusuzum bide üstüne onun kükremesi bazen nasil yorgun uyanmiyosun ben senin yerinde olsam o horlamaya yorulurum diyorum :)
tarafından
İnsan gece uykusuz kalınca bebeklerle ilgilenmek daha da zorlaşıyor bence oda yoruluyorda haberi yoktur :D
-Reklam-
+1 oy
(3,527 puan) tarafından
Bazen eve ayı girdi sanıyorum hahah ☺️☺️
tarafından
Ahahahaha annemle babamda öyleler :D evin dışına gelir sesleri :D
(3,527 puan) tarafından
Haha valla bazen uykudan uyanıyorum horlamasına☺️☺️
tarafından
İnanırım çoğu evin durumu böyle :D
+1 oy
tarafından
Kocam bey ara verdikçe ben reklam olarak araya giriyorum :Dd
tarafından
Ahahahaha hiç bitmeyen bir dizi :D
tarafından
Kesinlikle evet :D
(2,039 puan) tarafından
Bu iyiymiş :)
0 oy
tarafından

İkimizde bebikler uyuyoruz :D

tarafından
horlayan yok mu :D
tarafından
Valla yok :-D
tarafından
Daim olsun bacım :D
0 oy
(47 puan) tarafından
Hiç birimiz:))))
tarafından
Ne güzel :D
0 oy
tarafından
Beraber yatamıyoruz :D bı kaç kere yattık oda horlama yok bizde eşim güvenlik gece çalışıyor gündüz evde 7 gün çalışıyor
tarafından
Gündüz de çalışma şansı yok mu
tarafından
Gece olunca maaşı yüksek oluyor canım ondan senelerdir gecede çalışıyor izinde almıyor akşam 6 ya kadar evde olduğu için o yüzden hergun çalışıyor iki ayda bir belki izin alır bir günlük bide senelik alıyor izin ondada köye gidiyoruz
tarafından
Allah kolaylık versin gece işi zor
(859 puan) tarafından
E gündüzde uyuyodur nasıl vakit geçiriyosunuz
tarafından
Sabah 8 buçukta geliyor kuzum sabit kahvaltı yapıyoruz felan sonra uyuyor eşim çok uyumaz 2 saat felan uyur ondan sonra akşam 6 ya kadar işte yetiyor bize :D vakit çok kalıyor
0 oy
tarafından
Kocam yaaa kızımı zorla uyutuyorum birden qaaaaqqqq quuuuuu sesleriii uyaniyo kızım sinir oluyorum :D
tarafından
Ahahahaha hiç gulecegim yoktu ya :D :D
tarafından
O an sinir oluyorum ama sonra ben de gülüyorum halime :))
tarafından
Elden ne gelir :D
0 oy
(1,595 puan) tarafından

Cok şükür ikimizde horlamiyoruz. 

Ama babam bir horlar ev inler o derecede :D anneme Allah yardım etsin 

tarafından
Ahahahaha senin ki de ilerleyen yaşlarda babani aratmaz emin ol :D
(1,595 puan) tarafından
Yok kiz 40 olacak neredeyse olsa şimdiye kadar ufaktan başlardı:))
tarafından
Benim ki de o yaşlarda sürekli horlamaz Allah var yorgun düşünce bende aynı şekilde :D
0 oy
(2,529 puan) tarafından
ikimizde horlamayizz:))
tarafından
Ohh miss bacım :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kocam borozan gibi öttürür mübarek :D özellikle akşam yemeğini fazla kaçırınca
tarafından
Allah Allah yemekle alakalı mi ki :D
(25,224 puan) tarafından
Evet biraz kilosu da var akşam yemeği hafif yiyince hiç horlamaz. Bazen hafta sonu falan abur cubur yeriz fala kaçırırız grç saatte falan yeriz bişeyler anaamm kaç o gece evden :D
tarafından
Ahahahaha elinden geldigince abur cubur koyma masaya :D
0 oy
(826 puan) tarafından

VAlla eşim horlar sanki evdr 10 adam yatıyor. Oğlun aramızda uyuyor elimi uzatamıyorun ayağımla tekme vuruyrun 10 dan geçiyo tekrar başlıyo yaaa dün gece duramadın burnunu sıktım adamın :happy:

tarafından
Ahahahaha senle bebişe yazık kendinize bu işkenceyi yapmayın :D
(826 puan) tarafından
Nereye gidelin biz ben diyorum çık başka odada uyu gitmiyo
tarafından
Ahahahaha yazık sizden de uzak durmuyor aferin enişteye hem ormantik hem romantik :D :D
(826 puan) tarafından
VAlla hiç romantik değil jendisinede dedim küsüyo sonra niye öyle diyosun diye
tarafından
Kız sizi bırakıp başka odaya gidebilirdi zalim kadin :D
0 oy
tarafından

Birgün bir horluyor bir horluyor gece uyku semesine tekmeyi bi koymuşum sıçıkkk gibi yapışmış yere bi kalkdım bakdım bana bakıyo dik dik valla büyük kavga çıkacakdı sonunda yasdığını aldı gitti odaya bende hiç yok çok şükür öyle bişey çok büyük tartışma oldu aramızda bu yüzden uyku kalitem alt üst oldu doktora gitti şimdi gece yatacak hastanede uyku apnesi varmış bakalım duracak mı horlaması

tarafından
Elhamdülillah :D
(148 puan) tarafından
Canım hangi doktordan randevu aldın tedavisi neymiş benim abimde de çat uyku kalitesi çok düşük ve nefes alamıyor gibi oluyormuş bazen nasıl bir yol izliyorlar
tarafından
Tatlım ilk önce kulak burun boğaz randevu alacak onlar bakacak gerekli görürse nöroloji bölümüne yönlendirecek onlar bir gece hastanede yatıracak ona göre karar verilecek aşamasını ben de pek bilmiyorum covid testi yaptıracak eşim Ondan sonra gidebilecek hastaneye yatmak için bir gece boyunca yatıyor horlama durumuna göre karar veriliyormuş �nşallah unutmazsam yine yazarım ben
(148 puan) tarafından
Anladım canım lok teşekkürler umarım unutmazsın :) benim abim yurt dışında Türkiye’de tedavi olacağım diyordu onun için ön bir bilgi edinmiş olurum sayende
tarafından
Rica ederim tatlım ne demek
0 oy
tarafından

Eşim çok yorgunsa horlar.  Ben de 25 ci haftada beslarim kükremeye. Astimim zorlaya başlar

tarafından
Bizde öyle yorgun düşünce evet hamilelikte baya uyku verimsizlesiyor :(( Allah kolaylık versin bacima
tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kız nerden hatırlattın akşam da oluyor nasıl dinliycez sabaha kadar onu düşünüyorum benim ki horlamiyor bildiğin kükrüyor 
tarafından
Aklıma birden geldi herhalde uykumu almadigimdan olsa gerek :D
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Ikimizde horlamiyoz
tarafından
Çok güzel :)
0 oy
(225 puan) tarafından

Ayy geceleri sinir kirizi geciriyorum yan yat diye duz yatinca horluyor eskiden hic horlamazdi 6 aylik hamileyim 6 aydir horluyo adam bilerek yapiyor gibi delirmek uzreyim:D

tarafından
Önceden horlamiyorsa belki numaradır :D
(225 puan) tarafından
Kiz 6 aydir ne numarasi onceden arada horlardi kendi sesinden rahatsiz olur susardi simdi kukruyor tik yok gece adami yatakda cevirmekden uyyamiom kacip gidemiomda tek yatamam korkuom d
tarafından
Takılıyorum bacım numara yapamazsın diyorum horlamayla ya biraz daha ilerle hamilelikten yatamican bırak horlama sesini :D
(225 puan) tarafından
Oyle valla olsun canlari sagolsun bitek kocamin
tarafından
Sagolsunlar tabi :))
0 oy
(4,954 puan) tarafından

Ben aşırı horluyorum burnunda et ve astimim var. Gecen esim kaldırdı sağ tarafına yat diye. Sabah sordum cok mu horladim diye işi parkeci rüyamda parke makinesi çalışıyordu bi uyandım senmissin diyor :D

tarafından
Ahahahaha kocanda yani direk söylemiş :D buarada eti aldırmayı düşünmedin mi hiç baya rahatsız ediyordur
(4,954 puan) tarafından
Bir kere aldırdım fark göremedim pek şimdi daha fazla büyümüş ve iki tane çıkmış:D
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Eşim horlar hemde nasil:D

tarafından
Geçmiş olsun canısı :D
0 oy
tarafından

Sırayla horluyoruz hahahaha :D daha doğrusu ben çok yorgun olunca horluyorum :dizzy: ama benim horlama onunkinin yanında sinek vızıldaması eşimde bu aralar horlamayı kesti 

tarafından
Bizde sizin gibi arada yorgunluk çoğalırsa :D
0 oy
(17,720 puan) tarafından
:D eşim horluyo gı ev inliyo
tarafından
İnanırım bacım çoğunluk horlayanlardan oluşuyor :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 203 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy