0 oy
280 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (136 puan) tarafından
Kizlar iyi akşamlar şimdi ben çocukluğumdan beri hep bunalım hep hüsran vesvese ile yaşıyorum dualarımı okurum ama yinede aynıydım bu durum evliliğimizide kötü duruma sokuyordu ben aklımdan biseyler düşünüp düşünüp eşime sarıyordum düzcede bi hocaya gittik hoca bildi işte benim çocuğum olmadığını falan okurken falanda zatn çok.kotu oldum titredim sanki bunalımın alasını yasamistim okuduktanbsonra üfledi ben kendime geldim bana çocuğum.olacagini söyledi şükür şuanda hamileyim fakat bana hamile kalır kalmaz gelmemi söylemişti bende neden olduğunu.sormamistim acab bende subyen falanmı var demin bi postta okuyunca aklıma geldi çok korkuyorum:(

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gitsene canım vardır bi bildiği illa ki 
(136 puan) tarafından
Canım oraya çok uzağız borcumuz falanda var virüsten şu anda kabul ediyomu onuda bilmiuom
tarafından
Ara canım numarasını bul durumu anlat
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sübyan olayı gerçek miş bence bi git ihmal etme derim ben 

(136 puan) tarafından
Yaşadığım.sehire çok uzak canım bide du virüs zamanında kabul ediyolarmi hocalar bilmiyorimda
tarafından
Ederler bence bu önemli
0 oy
tarafından
Ummu subyan icin cevsen gonderiyo bi site  cok ucuz atayim adini unuttum
tarafından
Canli yayin sirasinda arama canim . Kaynnanam aramisti anlatiyo oglum iciyo kocam iciyo falan dedim canli yayina cikmissin :D dedi kimseye soyleme
tarafından
Bu duayi hocaya biri vermis bi hizir galiba yanlis olmasin . Onu cevsen olarak satiyolar . Hersey icin takiliyo subyan icinde sen ablaya anlatirsin sikintini
tarafından
Dogduktan sonra bebegede takacaksin dedi bana
(136 puan) tarafından
Saol canım bana hangi numarayı aradığınızı yazarmisiniz
tarafından
Videoda var ekranda hatirlamiyorum canm
0 oy
tarafından
Canım hocalar zaten ilk bas okuyo sonra hamileliğini öğrenince yine cagiriyo muska ve bağ denilen şeyden yapıyorlar . Sonra o muslayi yanlış bilmiyorsam bebek doğunca bebeğe takıyorsun. Benim kayinvalidemler bana yaptıracaklar öyle . Biz senle görüşmüştük. 
tarafından
Zonguldak Ereğli de yaptıracak kaynanam bana canım ama sana yine uzak galiba. Kastamonudaydin galiba dimi canım
(136 puan) tarafından
Evet canım unutmamissin valla
tarafından
Unutmadım canım geç kalmadan etrafında hoca falan varsa ona git canım
(136 puan) tarafından
Canım dediğim gibi düzce de tam.hoca onuda arkadaş tavsiyesiyle gittiydim
tarafından
Hocayla iletişime geç istersen eğer etrafında gidip alabilecek biri varsa hoca ben yaparım gelip alsınlar derse biri gidip alsın
0 oy
(225 puan) tarafından
Bence git bendede ayni seyler vardi uykmda korkutuluyordum esimi kotu kotu goruyordum hep gittim hocaya subyanda var hamile kalincada gel dedi 1 dusugum olmusdu onceden ona baglamamisdim hersey normalken dusmusdu neyse hamile oldugmu ogrenir ogrenmez gittim muska yazdi sudyenimde hep tasiyorm dustaykende esime birakiyorm sende ihmal etme subyan onemli
(136 puan) tarafından
Canım şükür 34 buçuk haftaligim ama doğduktan sonrada oluyomus işte
(225 puan) tarafından
Evet bebegin surekli korkar aglar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 333 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Mutsuzkadinnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 469 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy