0 oy
609 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

niyese artmaya başladı bu eşlerin uygunsuz şeyler izlemesi bu konuda sizlanmlar hrrkzde maşallah yorumsuz geçmiyor bu soruların cevabı sdce sizde ve esinizdedir kızlar buradakilr ne yapablr veya sizin eşlerinizn öyle şeyler izlemesi vs ne ilglndriorki bizi hani erkek var diyorlar ya bazı arkdslr burada bnce de var bu kadar cinsellikle sorular bos olmamalı 

5 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Burasi sohbet için açılmış bi platform tartışma yaratmiycak her soru sorulabilir :) 

tarafından
diğer yerde bizmnlr boledi ama trtsma konusu oluyordu özellikle sen erkkmsn şeyleri :)
tarafından
Burda da oluyo arada bi karışıyo ortalik. Cinsellik hayatimizin bi parcasi garipseyenler daha da garip geliyo bna. Bu programda hamileler icin acilms bi program. Supriz yumurtadan cikmiycak sonucta bu cocuklar. Ben yadirgamiyorum. yadirgayanlar var olabilir saygim sonsuz. Herkes saygi cercevesinde kendi görüşünü belirtebilir:)
tarafından
bende tabiki saygı duyuyorum yadrgmm ben asla kimseyi :) ama bukdr da bilincszlk bana komik glior artik ;) :)
-Reklam-
+1 oy
(446 puan) tarafından

Bazen insanda cesaret olmuyor ki. :) Burda dertlesiyor akıl alıyor. 

Bende akıl alanlardanim eşimin video izlediğini gecmisinden yakaladim burda anlattım herkes dediki karşına geç konuş sebebini sor.

Ben olmaz kendimi assalik gibi hissettim evden giderim dedim 

Herkes de Allah var önce konuş bı hemen gitme o kadar kolay değil dedi. Ben ilk fırsatta kavga başlattım arkası geldi

Gel konuşalım dedi ben esyalarimi toplarken. 

Ben kendimi assalik gibi hissettim senim yüzünden dedim tabi baya bı zoruna gitti. 

Helallik istedi. Ozur diledi. 

Konuşulması gereken bir konuymus megersem eğer gitseydim boşanma sebebim olurdu. 

Yani konuşmak danismak sart. Herkesin kocasi bir değil. Kimi dinler kimi inkar eder kimi siddete egilimi vardır .... Uzar uzar gider. Yorumlardan aklına yatan hangisiyse ona göre davranır ..  :) inan başına gelmez ins. Ama başına gelmeyen bilemez. 

tarafından
merak etme canım yaşaym yasamayaym hic frk etmez ben kndmi herkzn yerine koyablck bir insnm:) ve buyuzdn anliorm onları da
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Iste ne yapsınlar  canim benim.iclerini anne ye kardese komşuya acamazlar ki yuz yuze geliyorlar. Dertlesmek için paylaşım yapiyorlar.biraz da olsun rahatlamak istiyorlar.

tarafından
anliorm canım inan yargiladgmdan dgl ama bunu en azndn eşleriyle knsmalri çözmeleri gerek burada nereye kdr ilerleyeblrler sorunların cozmlrnnde
(5,938 puan) tarafından
Eşleri anlamıyor ki canim.
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Bilmiyorum benim görüşüm şahsen  mahrem ikili konular bana ters geliyor bir yandan da karşı taraf belki caresizdir üzülüyor bu duruma paylaşıyor die anlayışla karşılıyorum yardimci olunur  ama kendi mahrem sorunumu anlatamam eşimle ne yaşadığım ne yaptığım yatak odası 4 duvar gizli olmalı her daim benim görüşüm bu 

0 oy
(707 puan) tarafından

Bazısı da saat başı post açıyor gerçekten sıkıyorlar insanı okumadan ismini  görüp pas gectiklerim de var..

tarafından
aynen maalesef cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,098 göst.
22 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
0 oy
8 cevap 265 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy