0 oy
1,095 göst.
Aile kategorisinde (849 puan) tarafından
Biraz uzun 

Kizlar geçen hafta sonu denize gittik kuzenler annem babam kuzenim eşim felan ilk gün herşey çok güzeldi gece 4 de kafar sahilde başbaşa vakit geçirdik eşimle telefonları bırakıp ilk kez uzun aradan sonra böyle sohbet ettik neyse sabah oldu bu arada çadır kiraladık pansiyonlar hep dolu olduğu için neyse sabah başka bir aile geldi 22 23 yaşlarında bir genç kız da var neyse ilk başta dikkatimi çekmedi daha sonra ablam geldi bacim dikkat et kızın gözü göz değil sürekli seninkini izliyor dedi bende takibe aldım baktım gerçekten bakıyor 1 değil 2 değil adı pislik kucağımda oğlum var yanında karısı var mikrop insan ters ters bakıyorum hayırdır gibi işaret yapıyorum yok anacım resmen gözüyle yicek özürlü gibide değildi ki neyse bizim çadırda priz var telefonunu takmış eşimle bende uzaniyoruz yanımızda hemen Allahım öyle bir eğiliş eğildi sadece göğüs ucum gözükmüyor o derece kafayı kaldırırken de direk göz göze geldik eşim farketti arkamızı dönelim mi dedi arkamızı dönüp oturduk eşim elleriyle yemek yedirdi bana beraberesmen uyandık mertle oynadık halen göz eşimde çıldırdım artık şu dolduruyor dü hayırdır birine mi benzettiniz geldiğinizden belli gözünüz burda dedim hiç birşey demeden defolup gitti neysek daha sonrasında da gittiler eve geldim ama sinir kupuyum eşimde çıt yok sende mi baktın yoksa sana o kadar baktı dedim eşimde saçmalama içimde öyle p.çlik olsa yanına bile gelmezdim kendime bekar süsü verirdim ben seninle mutluyum ve mutlu olduğum sürece de sana asla ihanet etmem etmissemde demek ki evliliğimi gerçek anlamda bitmiştir boşanma yoluna girmisizdir dedi geçen gene yazmıştım hastane de oldu diye hatırlarsınız belki cidden ben artık anlamadım veremiyorum neden hep benim başıma geliyor kafayı yicem o gün burnumdan geldi ama çok beddua ettim pislik kari

11 Cevaplar

0 oy
(1,949 puan) tarafından
Suç kadının kocanın suçu yok ama bizler niyeyse kocalarımızı kıskandığımızdan suçu onlarda buluyoruz :)
(849 puan) tarafından
En çok eşime ayar oldum zaten canım:)) hayırdır yani sende birşey mi varda böyle oluyor dedim yemin etti içimde kötü niyet olsa yanında bile durmazdım dedi düşündüm haklı ama gercekten insan kendini o an çok berbat hissediyor
(1,949 puan) tarafından
Aynısı benim de başıma geliyor eşimi dürtüyorum benim ne suçum var diyor ama niyeyse suçu ben hep onda buluyorum :)
(849 puan) tarafından
Bende öyle:) eşim o yüzden senle bir daha bir yere gitmicem tek gidecem hep huzursuz ediyorsun beni diyor yemezzz diyorum susuyor:)
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
boyle bi durun varsa ben olsam tek hicbiyere gondermezdim.. ne olur ne olmaz yani 
(849 puan) tarafından
Yok canım zaten nereye gitsek hep beraber gideriz arada arkadaşlarıyla takılır oda zaten tanıyorum hepsini aradığım an 1 dk sürmüyor gelmesi mahalleden uzaklasmiyor
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Iyi sabırmış sendekide canım ben o kızı sağ birakmazdım o kadar baksaydı 

( ki yapmışlığımda var nişanlıyken bi kızı dövdüm ağzı burnu kanadı hastanelik oldu) herkes haddini bilsin coluğu cocugu oldugunu gore göre adama yavşamak neyin nesidir acaba pislik 
(1,310 puan) tarafından
Saadetcimmm adaşim bendee aynennn :D okurkennn delirdimmmm bu kdr olurrr onun yani s.rtugunnn sacini tutuppp burnunu yereee sürtmekkkk istiyorummmm hirsimiii alamamm
(3,798 puan) tarafından
Adaşımda varmış burda cok sevindim valla :)) pek ayni isimden bulamiyorum hicbiyerde :)❣
Mertin annesi olsun sen dogru olani yapmissin yinede❣
(1,310 puan) tarafından
Bendeee mutlu oldummm ❣
(849 puan) tarafından
Canım çirkef bende olurum da el kadar bebeğimle kendime yakıştıramazdim o an zaten devama etse yada farklı birşey olsa hiç birşeyi gözüm görmez di Gitti sonradan da pislik
(1,310 puan) tarafından
Hemde ne pislikmis valla
0 oy
(975 puan) tarafından
Allah belasını versin bu kuduruk karıların! 
(849 puan) tarafından
Amin hemde bin türlü belalarını versin ortalık evli erkek avcısı kadınla dolmuş pislikler
(975 puan) tarafından
Evet bazıları için evli olmak daha çekici görünüyor. Şeytanın askerleri işte
(849 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allahım fırsat vermesin pislik ruhlara
0 oy
(845 puan) tarafından
Böyle pislik erkek avcıları çok canım eşimle aynı fabrikada çalışıyorduk biz eşim vardiya ustası hemde müdür sözlüydük muhasebeden bi kız geldi eşimin yanına evrak imzalattirmaya elini eşimin omzuna attı bende yanlarına gidiyordum eşim ne yapıyorsun salakmisin çek elini kolunu diyodu kız ***** ***** guluyo cekmiyo bende dedim o elini çek yoksa müsait bi yerine sokarım dedim sinirden hala guluyo sen ne karışıyorsun ki diyo elini attigin kişi benim sözlüm dedim aaaa  öylemi diyo öyle canım hadi baş git şimdi dedim kız bidaha eşimin yanına yaklaşamadı ama orda bisey deseydi saçını başını yolucaktim eşimede kızdım sonra sen yüz veriyorsun diye yemin ederim çek elimi dedim çekmedi diyo :)
(849 puan) tarafından
Canım zaten bende birinemi benzettin diye sorduğum da birşey deseydi düşünemiyorum neler olurdu hiç birşey demeden defoldu Allah yönlerini uzak etsin bu seytanlarin
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Ayyy kisss vallaa okudugum yerdeee delirdimmm senn nasil dayandinnnn assalikkkk ayagii kacikk karriiiii nasillll saciniii yolmadinnn :angry: amann amannn evlerdennn irakkkk yarabbbimmm beni cok etkiledin sen yaaa esininse boylee durumlar havaya sokmaz insallah 

(849 puan) tarafından
Yok canım havaya girecek bir durum yok kusura bakmasın kendide beni deli gibi kıskanıyor bildiğin arabaya tarha alıp gitmiş haberim bile yok biri bakarsa yada birşey olursa direk dalarım yanımda dursun diye dedi Allah uzak etsin
0 oy
(532 puan) tarafından
Ayy okurken ben  sinirlendim ya Allahin belasi bunlardan heryerde var ortalik seyi gibiler sen takma kafani canim esknde gayet iyi davranmis davranmasi gerektigi gibi ama sen yine valla iyi davranmissin ben olsaydin onu orda yerin dibine sokmazzam adimi degistirirdim varya boyle dengesiz haysiyetsiz cok o yuzden sen uzulme kuzum ay cok sinirlendim ya  hele konu evli insanlar olunca ben daha cok sinirleniyorum  bu adamin yuvasi var bize mutlu olmak lari icin fua egmek gerek sadece 
(849 puan) tarafından
İşte benim yapımda da vardı aslında anne olduktan sonra çok duruldum anlamadım hiç
(532 puan) tarafından
Insallah bende anne olunca biraz sakinlerim inan aslinda kotu bisey yipraniyosun cunki
(849 puan) tarafından
İnşallah canım bende çok beterdir karakolluk olduğum bile oldu ama anne olunca bir duruldum :)
(532 puan) tarafından
Ay insallah darisi bebisimiz dogunca bana insallah ;)
(849 puan) tarafından
İnşallah canım:)
0 oy
tarafından

Ah kuzum ya ister istemez öyle düşünüyoruz böyle durumlarda. Diyorum ya kuzum hep pislik çok etrafta artık erkekleri de geçti kadınlarda okadar iğrenç bı nefis varki aslında evlidi bekarı farketmez... Utanma olacak önce insanda eğer yoksa zaten ne dersen de yüzü kizarmaz. Sende eşine fazla yüklenme etraf pislik dolu .  Ona kalsa bazen bizim başımıza da geliyor hamileyim adam içime girecek resmen doğumdan önce evime kadar takip etmiş haberim yok bendemi baktım sanki de gelmis peşinden... Oh ama eşin iyi yapmışsın senle biguzel eğlenmiş ilgilenmiş boşver gerisini.. Allah im böyle pislik insanları cehennemde yak .  !! Yuva bozmak isteyen edepsiz insanlar.   Bazen diyorum belli bizde yanacaz ama İyiki cehennem var !!!! Yoksa böyle pislikler cezasını nasıl çekecek :/:devil:

(849 puan) tarafından
Aynen öyle canım kadını olsun erkek osun evli birine yavsayan herkesin Allah belasını versin
0 oy
tarafından
Kız bn olsam kocamı dudaklarından öperdim dizine uzanirdim boynundan öperdim o kariyi ayak üstü hallederdim valla 
tarafından
Her ortam öyle canım. Annemin yanında da olsa ben oyle yapardım bu zamanın kizlri öyle ve evli erkeklere sarmışlar resmen
(849 puan) tarafından
Canım öpmeye gerek yokki zaten karı koca aile olduğumuz bariz orta da öyle arıza af edersin sexte yapsan önünde anlamaz
tarafından
Hahaha :)) bazıları öyle gerçekten canım aman boşver sen kocan seni almış
(849 puan) tarafından
Aynen öyle canım bakıp dursun asifteler:))
tarafından
Şeyleri yirtilsin :))))
0 oy
tarafından
kadına şiddette hayır ama.bazilari hak ediyor canim. bıktım derken sureklimi bu tarz şeyler oluyor
(849 puan) tarafından
Geçen gene post açmıştım hastanede gene bir kadın bakmışti rahatsız oldum diye bu 2 ooldu
tarafından
eşin etrafa bakarken bana bakıyor kendi kendine gelin güvey oluyorlar sanırım bazen öyle tipli erkeklere denk geliyorum hemen bakış açısından çıkmıyorum
(849 puan) tarafından
Yok canım çok şükür eşim çok ağır başlı kız çok fena birseydi görsen anlardın zaten kıçı başı ayrı oynuyordu
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Canım milletin karısı kızı utanmadan evli barklı demeden yeşil ışık yakar olmuş. Bende benzer şeyler yaşıyorum. O durumda o sahipli o benim mesajı verir cesine eşimin elini tutuyorum sarılıyorum,eline yada yanağına bir öpücük konduruyorum <3:D

(849 puan) tarafından
Canım bende masaj yaptim omuzlarına yanyana uzandik elleriyle yemek yedirdi daha ne olsun arsız insana herşey boş kuzum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 600 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 757 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 607 göst.
0 oy
6 cevap 138 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Leyli (223 puan) tarafından soruldu