0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynana  varya hani bana okdr şey yaşatan gorumcelerde dahil evimde huzur birakmamislardi bizim hergunumuz kavga gurultuydu kocamın gözünde bile beni kötü etmeye calistilar ama ben hep allaha sigindim duyduge göre simdi bana muhtaçms kaynım öyle dedi ve ben gitmek istemiyorum yasattiklarindan dolayı 

6 Cevaplar

+1 oy
(775 puan) tarafından
Gitme canım o kadar çektiriyor sonra gelsin baksın yok öle bir dava gitsin görümcen baksın ** biz duramayiz vicdanlı insanlarız yine gider bakarız maalesef 
tarafından
Cnm bize virüs var gelmeyin dediler kızları fink atiyo orda
(775 puan) tarafından
Gütme o zaman sorarlarsa siz gelmeyin dediniz dersin
tarafından
Aynen cnm
-Reklam-
+1 oy
(129 puan) tarafından
Valla ne diyeceğimi şaşırdım bende kindar bir insanım yapsan da haklisin yapmasan da ama kim ne yaparsa kendine yapar onu da biliyorum bak gerekirse o utansın ben Böyl e bir durumda yapar mıyım bilmiyorum benimde kayınbabam çok mükemmel değil-dir hep bir sürtüşme olur ama eşim bana asla Kims e için tek kelime etmez onları susturur o yüzden eşim için yapma ya çalışırdım
tarafından
İste cnm benim esim onlari susturmaz malesef yqni gidip yapsam da geldigimde yine ayni tas ayni hamam
(129 puan) tarafından
O zaman otur oturduğun yerde belin ağrıdı bir an yerinden kalkamıyorsun şuan çok ağrın var
+1 oy
tarafından
Çok ettiyse gitme boşver aman 
tarafından
Fazla fazla etti cnm
tarafından
Uğraşma boşver sana ettiklerinde yanında olanlar gitsin aman yeter artık bize etsinler kötülük gene biz bakalım başka emirleri
tarafından
Aynen cnm valla
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Muhtaç derken hasta mı
tarafından
Ya belinden ameliyat olmustu aylar önce suan köydeler temizlik falan yapamiyomus okdr yani is icin muhtac olmus bana
(5,272 puan) tarafından
Kızlari varsa onlar yapsin sen gitme
tarafından
Kizlari keyf giderler ise gelince gelin kossun derler
0 oy
(74 puan) tarafından
Böyle post okuyunca çok mutlu oluyorum işte adalet
tarafından
Allahin adaleti şaşmaz
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Nasil muhtacmis ne olmus