+1 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Hanımlar şimdi ben görücü usulu evlendim baskı da vardı 19 yaşında evlendim şuan 20 yaşındayım ve 6 aylık hamileyim başta hiç istememiştim hamile olmayı sonra kabul ettim çünkü bana aitti . eşim ögretmen yaşı 27.  8 aydır evliyiz bugüne kadar telefon sifresini bile bilmiyorum instagram kullanıyor bana yasak face kullanıyor bana yasak o benim telefonum şifresini de biliyor. Ben denk geldim onun whastabında okulun hemşiresine mesaj atmış sil dedim silmedi numarayı üstüne haklı gibi bağırdı çağırdı hakaret etti ben daha çok gencim okuyordum okuyacaktım olmadı ailem yüzünden hayatım bu halde çok üzülüyorum bebegime birşey olmasın diye ağlamak istemiyorum ama elimde değil annesi babası da bizde kalıyor hamile halimle sürekli onlara hizmet etmekten bıktım  bunu getir şunu götür yataklarını hazırla isteklerini yap çok agır geliyor artık bana napmam lazım bilmiyorum bi akıl verin:-( 

12 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
Hamile hamile sana mi yaptırıyorlar valla benim kaynana görümceler beni yerimden kaldırmıyor çay içiyorlarsa eşime söylerler misafir bile olsa 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm kusura bakmada evlilik vaktinde hic mi bisey demedin ya
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ne deyim ki kuzum yakmış seni annen baban ne var okusaydın bişey var sanki evlilikte 
0 oy
tarafından
Evin durumunu bilen sensin biz seni tanımıyoruz eşini tanımıyoruz ailesini tanımiyoruz burada yerli yersiz konuşmanın Bence bir anlamı yok Herkesin huyunu suyunu bilen sensin Ona göre davran diyebilirim Çünkü yorum yapma hakkına sahip değiliz tanımadığımız insanlar olduğumuz için
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kocan öğretmen olmuş ama adamlık dersini geçmeden olmuş 
0 oy
tarafından
Rabbim sana yardım etsin çok zor 
0 oy
(536 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.
0 oy
tarafından
Hizmetçi almışlar herhalde evlerine
0 oy
(9,317 puan) tarafından
Canın o yaşta büyük sorumluluk almışsın keşke evlenmeseydin yani seni her türlü eser gibime geliyor mesleği var kendine karıştırmıyor üstelik senin de özgürlüğünü almış üzüldüm açıkçası ailesine hizmetçi diye mi almış seni
0 oy
tarafından
Gencecık kızı hızmetcı dıye almıs serefsızler 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşinle düzgün iletişim yolunu seç yükünün ağırlığını duygularının körlüğü ifade et eğitimini düzgün almış ise senide çok güzel anlayacaktır ayırca okumak istiyor isen açık öğretimden devam edebilirsin  kayın validen ve kayın pederine gelicek olursakda onlarada güzelce anlat yardıma ihtiyacın olduğunu 
0 oy
(417 puan) tarafından
Çok zor olduğunuz şartlar gerçekten de  kadınların kız çocuklarının bu hale getirilmesi derinden yaralıyor beni ona hak olan herşey size de hak daha çok yolun başındasınız baş eğdiğiniz de alışacaktır ileri de tepki verseniz bile anlamı olmayacaktır hakkınızı savunun eşinize ve ailesine karşı, kendi ailenize de dönüp mutsuzluğunuzun ilk sebeplerinin onlar olduğunu çekinmeden söyleyin 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 333 göst.
0 oy
3 cevap 282 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,133 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde SakızSardunya (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,517 cevap

34,506 kullanıcı

...