0 oy
1,133 göst.
Diğer kategorisinde (620 puan) tarafından
Eşim polis, İstanbuldaydik orda daha rahat çalışıyordu. Doğu tayinimize geldik çok fazla çalışmaya başladı, bi aydır izni yok.  Gece gündüz hep işte. Evdeyken uyuyor dinleniyor. Gözleri çok kötü, yorgun olduğu belli. Doğru dürüst oturup keyif yapamadık.Özellikle gece olmadığı zaman yatağa yalnız girmek çok kötü. Az polis varmış o yüzden böyleymiş, düzelecek diyorlar ama 5aydir daha da kötü oldu. Eşime de üzülüyorum. Artık protesto yapcam yani yeter. Robot sanıyolar heralde, hiç onların aileleri var diye düşünmüyorlar.

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Al benden de o kadar canım ya bebek zaten durmuyo evde sıkılıom eşim sabah gidip ta ertesi sabah gelio bunaliom evde valla bian önce gelse die gözlüom

Eşin ne polisi canım 
(620 puan) tarafından
Senin eşin de mi polis canım, terör polisi, devriye atıyor. Görev varsa gidiyor. Tehlikeli değil ama işi. Az polis var diye bu sekildeymis. Sürekli duzelcek diyorlar
tarafından
Terör polisi derken canım pöh mü  yanş polis özel harekat mı yoksa normal polis mi
(620 puan) tarafından
Normal polis canım
-Reklam-
+1 oy
(1,690 puan) tarafından
Hiçbir iş kolay değil ne yazık ki canım.. Az daha sabır.. İkiniz için de zor bir durum hak veriyorum.. Sen yine de eşine isyan etme sonuçta o da emir kulu.. Destek ol ona baksana yorgunluğu gözünden belli oluyor diyorsun.. Allah yardımcınız olsun.. 
(620 puan) tarafından
Yok canım esime bi şey demiyorum zaten. Bebeğini bile az görüyor yazık. Yeni taşındık bi de yorgunluğuyla iş yapıyor, bugün evi temizledi çok güzel. İnşallah düzelir artık, burdaki polis eşleri heo bu yüzden sikayetciyiz, polis az diyeymis. Alın o zaman, bu adamlar robot mu. Çok sinirlenmeye başladım artık nasıl bi sistem anlamadim
(1,690 puan) tarafından
Türkiye de hangi sistem doğru ilerliyor ki.. Valla çok zor bir durum Allah sabır versin..
(620 puan) tarafından
Amin canım düzelir inşallah
+1 oy
(391 puan) tarafından
Asker eşiyim yılda 40 gün görüşüyoruz şükür etmeyi bilmeli keşke eşim eve gelsede yorgun olsa komando suriyede hasretim koronadan dolayı izinler kapalı 
(620 puan) tarafından
Allah sabır versin canım. Bizim de doguya gelince böyle oldu, rahat olur diyordu herkes. İstanbuldaydik daha olaylı diyorlardı. Ama burda az polis varmış böyle fazladan calistiriyorlar. Çok zor, özellikle geceleri. İnşallah eşinle kavusursun sen de
tarafından
Yorumunda kendimi gördüm içim acıdı yaa keşke gelsede günde bir kez de olsa ben onu oda oğlumu görse çok üzülüyorum ya gözlerim doldu yazarken kendimi yalnız hissediyorum
(620 puan) tarafından
İnşallah düzelir düzene oturur işi canım. Bana yazabilirsin özelden canın sıkılınca :)
0 oy
tarafından
Benim eşim sabah 7 gece 11 çalışıyor. 

ev almak için böyle çalışmak zorunda .Hem yorgun hem uykusuz ama ben destek oluyorum morel veriyorum .

Ben morel verdikçe daha çok enerjik oluyor .

Düşün 18 aylık bebeğim var birde 8 haftalık hamileyim. 

Ya ben napayim? 

8 saatte çalışmayı bilir ama kiralarda sürünürüz .

Ama bir hedefiniz varsa eğer biraz dişinizi sıkmaniz gerek.
(620 puan) tarafından
Bizim mecburi çalışıyor canım. Fazla calistiriyorlar, ek ucret de almiyor bunun için. Sadece doğu görevi diye ek ucret alıyor, ama artı çalıştığı saatlere almiyor. Kullaniyorlar yani, fazla adam yok diye zorluyorlar.
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Canım benim eşim de güvenlik ve şuan işte bak gece saat 4 ama yapacak hiçbir şeyimiz yok maalesef bizde vakit geciremiyoruz çoğu zaman bu durumdan ara ara şikayetçi oluyorum senin gibi çok ta üzülüyorum aynı senin dehidigim gibi uykusuz kalıyor sürekli vardiyası değişiyor  ama ekmek parası mecbur çalışmak zorundalar Allah yardımcımız olsun inşallah bu günlerde geçer sabret 
(620 puan) tarafından
İnşallah canım benim. Uykum var şimdi ama uyuyamiyorum sabah oldu. Sen de mi uyuyamıyosun
(1,043 puan) tarafından
Valla uyuyamıyorum canım uyku düzeni de kalmıyor insanda
(620 puan) tarafından
Beşte uyudum ben de öyleyim. Şimdi esimle uyurum minik de sabah uykusu yapıyor genelde şükür :)
(1,043 puan) tarafından
Senin evladın var kuzum bende yok ben tek başıma yatıp kalkıyorum hep
0 oy
(826 puan) tarafından
Hangi il canım orası
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Her meslekte var illaki hasretlik ve zorluk eşim asker polis değil ama benimde 4 aylık bebeğim babasını 4 aydır toplasam 15 gün görmüştür tır şöförü uluslararası 5 günde gidiyor 1 ay orda kalıyor 5 günde dönüyor kalıyor yanımızda 2 sadece şirket kazanacağı paraya bakar  :( 4 çocukla yalnızım her gece o yataga yanlız girmek nedir en iyi ben bilirim  <3 rabbime çok şükür saglıgı yerinde yaşıyor tek tesellim bu rabbim yardımcımız olsun <3

(620 puan) tarafından
Ya.. Senin ki daha zormuş canım. Allah sabır versin. Zaten ayrı da olunsa kalpler bir oluyor. Geldiklerindeki o sevinç falan çok güzel <3
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Bende polis eşiyim sizi cok iyi anliyorum gecemkz gunuzumuz yok malesef...şimdide pandemiden dolayi işleri cok agir..sabah 6da gidip aksam 9da bazen 10da bazen gece yarisina kadar bayramlarda hic gelemiyo
(6,675 puan) tarafından
İnsallah canim benim eşim severek yapiyor işini eve gelincede hemen uyumaz bizimle vakit gecirir izinli gunlerinde disari cikariz..ne zaman sorsam yorulmuyorum der hep enerjili
(620 puan) tarafından
Benim eşim de 3 4saat uyuyor sonra vakit geciriyoruz. Arkadaslariyla gezmez fazla, bizimle zaman gecirir ama hemen akşam oluyor gidiyor. Böyle degildi eskiden rahatti. Sikayet ettim şimdi cimere canım.
(6,675 puan) tarafından
Gececimi canim?
(620 puan) tarafından
Değişiyor canım gece de çalışıyor gunduz de
(6,675 puan) tarafından
Benim esim sadece gunduzleri calisiyo aile durumundan dolayi gece vermiyorlar
0 oy
(280 puan) tarafından

Benim eşimde polis napsın adamlar görev .Allah yardımcıları olsun. Bazen bende patliorm 36 saat calistiriolar hiç insancıl değil evde tek basima  yil oluo resmen eve gelince de uyuyup tekrar ise gidio ama napcan işte meslek  onlara daha zor destek olmak lazm <3

(620 puan) tarafından
Öyle canım ama robot gibi görüyorlar. İstanbuldayken rahattık, çok gezerdik. Bi gün tüm çalışırdı iki gün tatil olurdu mesela. Burda beş ayda toplam on kez anca izinli olmuştu. Şikayet ettim cimere. Sen de yaz canım. Eşim de bu durumdan memnun değil arkadaşlarıyla bi seyler yapcaklarmis bakalım
0 oy
(5,551 puan) tarafından

Keşke benim eşimin de işi olsaydı.  Çalışsaydı.  Eve gelip koltuğa uzandığında uykuya kalsaydı bende onu öyle izleseydim .... 4 gündür işe gitti ana bna bir yıl gibi geliyor... :'( Ve kim bilir ne zaman gelecek 

(620 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım, ne iş yapıyor eşin
(5,551 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.  Normal de öğrenci servisiydi okullar kapanınca Antalya ya gitti . Pikap sürüyor orda sebze meyveleri dağıtıyor manavlara

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 333 göst.
0 oy
3 cevap 282 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (210 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 363 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kubra.10 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu

374,623 soru

11,204,484 cevap

34,506 kullanıcı

...