0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Saka gibi ya kiralik ev bakiyorum ama yok olanlarda kiralari ucuk bugun emlaci gelecek satilik vuracak bayramdan sonra hemen satilir dedi ama ev yok esyalarimi.simdiden toparlasam mi kizlar bayramda annemlere gidecem oncedem bileti kesmistim annemlere gitmeden evi topluyayim zaten satilirsa gelip hemen cikarim diyorum esimle ev bakiyoruz durmadan

9 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
Aynen en iyisi işine yarayacak eşyalar kalsın diğerlerini topla koy bir odaya bir an da toplanmak taşınmak çok zor oluyor 
tarafından
Evef bide memleketede gidecem byramda onceden bileti kesmistik bari ordayken ev satilirsa gelip hemen ev arariz bulduktan sonra xikariz
-Reklam-
0 oy
(1,807 puan) tarafından
Fazlaliklari toparla bence Allah gönlünüze göre versin inşallah  bulunur elbet yaa 
tarafından
Insallah canim bakiyoruz yok ama insallah memleketebgidip geldikten sonra buluruz bende dedim gitmeden kullanmadiklarimi cikartayim aradan
0 oy
tarafından
Aynen toparla sonra daha kolay olur  canım 
tarafından
Eveg canim yoksa bebisle zor olur bide memleketten donunce ancak ev falan arariz bebisle zor olur hem ev aramasi hem esya toplamasi
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Aynı kafamda deli sorular benim de ben de taşınıyorum şuan zaten annemdeyim eve gidince bir hafta kalacağım o arada en azından birazını koli yapayım dedim bakalım hızlı olur sonra. Taşınması 
tarafından
Insallah canim bebisle zor oluyor ya tasinmasi bende napacam bilmiorum kimsede yok memlekete gidecem byarmda ev satilirsa hemen gelecem evi tasiyacam bende
(13,316 puan) tarafından
Benim de eşim evde olacak ondan yoksa kendi başıma zor olur. Büyük taşımada anneme bırakacağım hatta çocuğu
tarafından
Oyle yap canim sanki bide senin bebisin daha kucuktu annen bakar sende hemen yaparsin evin temizligini tasimasini biter hayirlisi olsun insallah canim
(13,316 puan) tarafından
Sağol canım inşallah bakalım hepimize hayırlısı olsun
tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Şuan bulamazsın bende arıyorum esim emlakçı olduğu halde bulamıyor kendimize göre 

Nisandan sonra ancak belki bulursun yaza ancak yani hemen gördüğün gibi arayıp konuşman laızm yoksa gide r
tarafından
Evet hixbiryerde kiralik yok olanlarfa pahali ve cok kotu memlekete gidecem bayramda esyalari toplayayim satildigi gibi hemen arayip cikayim diyorum
tarafından
Aynen öyle yaparsın ama ev olayı sıkıntı geme tuttuluyot onun iicn hemen araman tuttman lazm
Valla 1300 kadar bakıyorum beb artık 5 6 aya kadar çıkmam lazım
tarafından
Kiz 1300 olsa iyi 2000den asagi kira yok esimde ona gucum yetmez diyor kaldik oylece bulsak hemen en azindan evi satana kadar ev hazir ollur
tarafından
Aynen oyl4 valla 2000 bin vermeye öyle bir gücüm de olsa Kiyamm ya onun yerine ev alır evime öderim 1300 bile koyiyirdq işte
tarafından
Valla cok dogru canim biz bu evi satip memlekete alacaz oranij kirasini buraya verecez kredisi bitunce gidecez 2000 verilmez zaten krediye uc bin veriyoruz
0 oy
(5,329 puan) tarafından
Sadece anneene giderken kullanacagın eşylar kalsın geri kalan herşeyi topla derim 
tarafından
Bende oyle dusunuyorum ya memleketteyken aniden satilirsa gelirim tasinirik tekrar memlekete giderim cunku orda ev alacaz ya
(5,329 puan) tarafından
Taşınmana 1 hafta kala dışardan söyle yemeği sadece çaydanlık ve küçük mutfak  tüpün olsun geri kalan herşey toplansın ben öyle yaprdım rabbim hayırlı ev karşınıza çıkarsın
tarafından
Amin canim cok sagol aynen dedigin gibi yapim herseyi kaldirim tasinmaya yakin disardan isteriz o sekil idare ederiz yoksa hem memlekete gidip ev bakmak hem istanbulda ev bakacam bide cocukla cok zor olur
(5,329 puan) tarafından
Allah kolaylık versin cnm
tarafından
Sagol canim
0 oy
(6,857 puan) tarafından
Bence ev bulmadan toparlanma cnm
tarafından
Oyle mi yapsam memlekete gidecem bayramda bide gelince hemen toparlanir miyim bebisle ev satildigindan evi tasidiktan sonra yine memleketw gidip ordan ev bakacaz
(6,857 puan) tarafından
Kullanmadıkları mi kolile en uzun mutfak sürüyor bende söylemesi Cnm. İns bulursunuz
tarafından
Insallah canim aynen kullanmadiklarimi koliliyayim bize iki tabak iki kasik falaj biraksam yeter ya en azindaj kolileme cikar aradan
(6,857 puan) tarafından
Aynen Cnm ufaktan basla sen Anadolu yakası da nerdesin
tarafından
Avrupa yakasindayim canim
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Hangi şehir 
(25,225 puan) tarafından
Bizim alt kar kiralık ama 1500 tl falan Beyoğlunda
tarafından
Yok kiz beyoglu uzakmis esimin isyerine yakin olsun dedim anadolu yakasinda misiniz siz
(25,225 puan) tarafından
Yok cnm Avrupa yakası
tarafından
Bende avrupa yakasindayim ama buralari hic bilmiom gezmeye falan gitmedim hic beyoglu diyince karisda sandim
(25,225 puan) tarafından
Yok canım haliç tarafındayım ben
0 oy
tarafından
Bende bakıyorum fakat ya ev yok yada geçen senenin 2katı olmuş 
tarafından
Evet ya ya pahalilar bide bes kurus etmeyen evlerede iki bin istiyorlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 136 göst.
14 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 427 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 2Melek annesi.27 (1,313 puan) tarafından soruldu

392,818 soru

11,747,697 cevap

35,738 kullanıcı

...