0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (206 puan) tarafından
Kızlar geçen sene ramazan kolisi dağıtan bi yer oldu mu belediye vakıf yardıM kuruluşları fln. Alan oldu mu aranızda 

9 Cevaplar

0 oy
(232 puan) tarafından
Eşimin iş yeri çalışanlarına veriyor hep 
(206 puan) tarafından
Yaa ne güzel
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Koli değilde eşimin iş yeri koli yerine alışveriş çeki veriyo bı ramazanda bide bayrama
(206 puan) tarafından
Aa ne güzel bi ihtiyaç karsiliyorlar
0 oy
(807 puan) tarafından
Memurlara hiç bisi yok su l bile parayala
(206 puan) tarafından
Ne güzel cnm evde iki çalışan varmış.
(501 puan) tarafından
Allah herkesin evine ferahlık versin inşallah,Allah herkesin yardımcısı olsn
(807 puan) tarafından
Ben çalışmıyorum eşim memur kiradayız zor oluyor
(501 puan) tarafından
Memurlukla da geçinmek kolay değil yanlış anlasilmasin sadece bu dönemde esnaf ve haftalık la çalışanlar için ekstra zor oldu dükkanlar kapandı hiç para alamadılar filan ya o yüzden dedm
(807 puan) tarafından
Aynen  canım evet
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Belediyeler veriyor çoğunlukla. Ben denizlideyim almadım ama alan çok kişi tanıyorum 
(206 puan) tarafından
Anladım canım başvuru yapmak gerekiyor galiba inşallah bize verebilirler bu yil
0 oy
tarafından
Geçen sene bekar oldğm için annemler geçen sene ramazanda resmen 1000 liralık yardm kolisi aldıkar sebze meyve aldılar bizim mahallede muhtar olsn belediya olsn çok dağıtıyorlardı bu sene yine başlamşlr dağıtmaya
(206 puan) tarafından
Ne güzel keşke bende alabilirsem. Siz hangi sehirdesiniz
tarafından
Şanlıurfadayım cnm
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bizede eşimin iş yeri verecek inşallah bu iş yerinde erzakları güzel veriyorlar yani saolsunlar ramazanda 2 yada 3 kez erzak kolisi verecekler diğer çalıştığı yerlerde de az da olsa ufak tefek veriliyordu yine ama belediye ler flan dağıtıyor mu bilmiyorum 
(206 puan) tarafından
Ne güzel ya iş yeri veriyormus size de. Allah ağız tadıyla yedirsin
0 oy
(796 puan) tarafından
Bizde iş yeri vermişti bi koli bi koli de eşimin akrabası vermiş ti 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bizede eşimin iş yeri veriyordu bende hiç açmadan ihtiyaç sahibine birine veriyordum ama Allah günah yazmasın son iki senedir verdikleri çok kötü maalesef bu sene ne olur bilemem belediye ve muhtarlık üstleniyor bu durumları sen onlarla bir görüş istersen canım 
(206 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin canım ne güzel veriyorsun
0 oy
tarafından
Birine a101 den çek vermişlerdi alışveriş çeki yani a101den alisver yapabilirsin diye nerden verdiler bilmiyorum keşke banada gelse öyle birşey 
(206 puan) tarafından
Canim onu dağıtacak kişi gidip satın alıyor marketten sonra dağıtıyor kime vercekse. Keşke bizede gelse öyle bişey
tarafından
O kadar çok ihtiyacım var ki inşallah bu sene belediyeden de bir şey yapmıyorlar bak arabası evi olan herkes koli aldı geçen sene benin evim yok arabam yok üstelik işsizdi eşim yine de yardım etmediler ben bu devleti de belediyeyi de anlamıyorum yaa
(206 puan) tarafından
Aynen canım bende öyleyim esim işsiz bizede hiç yardım çıkmadı
tarafından
Nasıl bir iş ben anlamadım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 249 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
17 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda yavuz (3,887 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Fato11 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,201 cevap

34,839 kullanıcı

...