0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Kizlar şuan esra erol'u izliyorum 18 yaşında bir kız 44 yaşında bir adama kaçmış ve nikah kıymışlar kızın babasından 3 yaş küçük kızın annesi de 41 yaşında ya arda 25 yaş felan var ya sinrilerim bozuldu bunun kadar taş farkı olabilir mi ya babası yasin da beni lincelten olacak ama daha kız çocuk ya tam yaş farkı olurda 15 vs bunun kadarı da çok fazla değil mi ya burda bir sınır olmaması çok saçma değil mi 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,446 puan) tarafından
Çok Haklısın babası yaşında sonuçta 
(1,056 puan) tarafından
Aynen canım
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kız çok cahilce davranmış inşallah pişmanlık dumaz ama pekte mümkün değil gibi
(1,056 puan) tarafından
Cahillik derken canım sevmemin herşeyin önünde olduğunu sanıyor dediğin gibi birazda kudurmuş galiba
tarafından
Ayyy neyse çok yorum yapmak istemiyorum hepimizin evladı var allah kimseyi evladıyla sınamasın bizler evlat değil hayırlı evlat isteyelim allahtan
(1,056 puan) tarafından
Aynen canım çok hakklisn Rabbim ne verirse hayırlısını versin inşallah
(5,220 puan) tarafından
iş birazda ailede bitiyo o kızı nasıl yetiştirdiler acaba kız kaçtı. yapmaması gerektiğini bilemedi. aile sahip çıkmazsa böyle kötü şeyler oluyo işte. ben olayı bilmiyorum gerçi. allah hayırlı insanlaela karşlaştırsın
(1,056 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Aşırı sinir bozucu şuan izliyorum 

Şimdiki bazı gençler safmi ne qnlamadim umarım sonu kötü olamaz
(1,056 puan) tarafından
Aynen canım ya annesine yazık günah kadına çok üzüldüm
0 oy
(4,538 puan) tarafından
İlerde çok pişman olucak biraz ilgi gördü diye aldandı kaçtı ama kısa süre sonra pişman olucak ama iş işten geçmiş olucak
(1,056 puan) tarafından
Aynen çok haklısın canım yazık günah o annesine
(4,538 puan) tarafından
Çoğu evlilikte öyle en başta o kadar ilgi gösteriyorlar canım Gülüm falan kızlar da aileleriyle sorun yaşayınca ilgi gösterene güveniyorlar iyi bana sahip çıkar diyorlar ama işte evlendikten sonra pişman oluyor sözüm herkes için geçerli değil
(1,056 puan) tarafından
Çok haklısın canım Allah yardımcıları olsun inşallah
0 oy
tarafından
Bende izliyorum şuanda o anne şuanda yerlerde kendisini paralıyor bu kızların kudurukluğu nedir !!! Bu anne babaya böyle yapılır mı allah kimseyi evladıyla sınamasın ne buldun böyle bir adamda hiç mi anne babaya acıman yok 
(1,056 puan) tarafından
Çok haklısın canım annesine babasına yazık günah gittiği adam babası yaşında Allah yardımcısı olsun annesi gilin
tarafından
O anne nasıl yaşar böyle bilmiyorum büyük acı gerçekten ölmekten beterini yaşıyor
(1,056 puan) tarafından
Aynen ya Rabbim sabır versin inşallah
0 oy
tarafından
Onlarda tecrübe kazanacak biraz ağır bir tecrübe .. Allah evladinda hayırlısını versin .. anne kendini parçalıyor kızın umrunda değil .. azgınlık bu kadar mı başlarına vuruyor Allah ıslah etsin yanlış düşünce ve fikirde olanları... Yaş önemli değil ama kaçtığı adamın eski karısının bağlanıp adamı anlatması kızın fikrini bile değiştirmeye yetmiyor
(1,056 puan) tarafından
Amin canım bence yaz önemli insan babai yasin da bir adama aşık olamaz nasıl mide oluyor ben bilmiyorum tabi bu benim düşüncem yok diyenlere birşey demiyorum
tarafından
Yeni nesile göre yaşıtları çocuk, büyüklerin daha sahiplenici olduğunu düşünüyor olabilirler birde reşit oldum bende büyüdüm kafası olabilir canim ...
(1,056 puan) tarafından
Haklısın canım kafaları nasıl çalışıyor anlamıyorum ailesine sabir versin inşallah Allah
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Çok saçma tabi babası yaşındaki adamı ne yapacak acaba. Bu yine iyi geçenlerde biri 22 yaşlarındaydı herhalde sevdiği adam da 60 küsür yaşındaydı
(1,056 puan) tarafından
Yuh ya neler göreceğiz daha bilmiyorum ailesine sabır versin inşallah
(3,136 puan) tarafından
AMİN İNŞALLAH
0 oy
tarafından
Ya öyle deme birde ne yaşadı kız o evde bilemeyiz ki belki ailesi zorladı başkasına verecekken kaçtı hatasını anlayacak ama işte o zamn da iş işten geçmiş olacak 
(1,056 puan) tarafından
Ailesi öyle görünmüyor ama sadece görünmüyor dıştan bilemiyorum
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Şuan o kıza hersey tozpembe....
(1,056 puan) tarafından
Aynen bende cahilden kast ettiğim şeydi annesine babasın yazık günah
0 oy
tarafından

Benimde üzüldüğüm nokta yarın bürgün kız ayrılmak istese gururuna yediremeyip öldürse kızı bitti herşey yazık 

(1,056 puan) tarafından
Aynen canım haklısın
0 oy
(8,960 puan) tarafından
Ben izlemedim ...ama o kadar fark da saçma tabii
(1,056 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Görecek ebesinimkini. Benim Esimle aramda 21 yas var. Baya kuşak catısması yasıyoruz. 
(1,056 puan) tarafından
Öyle canım ailesine sabir versin inşallah Rabbim kendine doğru yolu gostersin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nazlihilal44 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kaserap (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 230 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu