0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (2,400 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

İnternette gördüm de ne kadar doğru orasını bilemem. Youtube da da var. Bir kaç kişi 1 haftada 4 Kilo verdim diyo.

Acı Çehre küçük küçük tohum. İshal yapıyo yani. Sabah akşam veya ikindi yemeklerden sonra bir tanesini su ile yutarsan bagirsaklarini çalıştırıp direk Kilo yerine afedersiniz b*k yapıyormuş.

Şuan emziriyorum yapamam ama emzirmeyi bıraktıktan sonra yapmayı düşünüyorum. KESİNLİKLE HAMİLE OLANLAR DENEMESİN yazıyor. Benden duyup da hamile baaayanlar denemeyiN sakin. :D

Deneyenler oldu mu? 

(Hatta biri aksam içmiş sabaha kadar saydım 16 defa lavaboya gittim yazmış. Fena diyare yapıyormuş).

Ha bir de tatlı yeme istegini kesiyormus. İshal sıvı kaybı yaptığından bol bol su iciriyrmus. Bende internetin yalancısiyim.

Ne düşünüyorsunuz?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biri denemisti burdan motoru bozmuştu tövbe ediyordu sanki
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Acı çehre ishal yapar vücuttan sıvı kaybı olur malesef kiloya çok etkisi olmaz. Ha tuvalete girme korkusuna yemezsen o başka :) her halükarda çooook su içmemiz lazım 
0 oy
(256 puan) tarafından
Kiz o bende etki etmedi zayflatmadida
(2,400 puan) tarafından
Ala alaaaa. Valla int de millet akın akın ben zayifladim falan yaziYo. Hep yalan :D
0 oy
(826 puan) tarafından
İshal yapıyorsa verdirir zaten ama vücudun sıvı dengesini bozarsan artık hangi Dr toplar bilinmez 
(2,400 puan) tarafından
Bende aynısını düşündüm yalan yok :D bir de yediklerimiz afedersin b*k à gidiyor. Vücudumuz halsiz düşmez mi o kadar vitamin falan
(826 puan) tarafından
Kız düeşr tabi
Ne kadar hızlı verirsen o kadar hızlı alırsın diyorlar ona göre düşün şekerim
Ayda 4 ver daha sağlıklı olur senşn için
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Onu yutmuycan cigniycen yoksa etki etmiyor karabiber gibi 
0 oy
(874 puan) tarafından
Annem hep kabizdir sanırım kronik bı bayram ziyarete gittim acı çehre otu bağırsak çalıştırır iki tane çiğne yut yazıyordu çiğnemek diyince sakız gibi bişi sandım çiğnedikce bağırsakların çalışıyor diye düşündüm. ...  Düşünmez olaydım kramplarla baş etmek çok zor habire tuvalet bide bu kadar hızlı çalıştırması çok tuhaf lavman gibi  sonuç olarak bayramı tuvalette geçirdim
0 oy
tarafından
Normal şekilde ishal değil çok daha dehşet oluyor aman derim yani bence zararlı vücut öyle böyle su kaybetmiyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 153 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı