0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
2. gebeligim aralarinda 19 ay olcak ilk cocogumda gogus ucum cok kotu yara oldu ne yaptimsa fayda etmedi 2. bebek de de olur mu yara 

11 Cevaplar

0 oy
(7,096 puan) tarafından
Benimde 2yas 2 ay var aralari cok sukur olmadi ama ben doguma az kala hemen lansinoh kullanmaya basladim birincide cok cekmistim cunku
(62 puan) tarafından
teşekkur ederim cok acılı bi donemdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yara değil de sızlanma oldu..1 ay geçmedi doktor krem de verdi ama fayda etmedi..ayvaayvaekirdeği jeli yapmıştım o iyi gelmişti..ağıstos ayıydı bir de hiçbir yerde yoktu
0 oy
tarafından
Benimde ilkinde oldu. Korkumdan doğuma 1 ay kala önlemimi aldım. Lansinoh krem sürüp günde 1 saat gümüş kapak taktım. Doğumdan sonra her emzirmeden sonra gene taktım ne acı ne sizi hicbise olmadı
0 oy
(2,039 puan) tarafından
İlk doğumda çok kötü oldum bende 1 ay ağlayarak emzirdim bana hiçbir yöntem krem fayda etmedi en son kendi sütüm çare oldu emzirme öncesi birkaç damla süt çıkarıp bebeğimi emzirmeye öyle başladım sonrasında tekrar sutumle göğsümü islattim o şekilde geçmişti ikinci doğumda direkt bunu uyguladım çok şükür hiç yara olmadı 
0 oy
tarafından
Benim ikinci kızımda da oldu . Doktor bana doğumdan önce bepantol verdi pişik kremi onunla masaj yap diye çok yapamamistim
0 oy
(10,414 puan) tarafından
İlkinde çok öektim onu ana 2. Ve 3.çocuklrımda hiç yaşamadım çok şükür
0 oy
(1,929 puan) tarafından
İkisindede oldu kanadı hatta ilk kızımın zamanında lansinoh krem yoktu çok acı çektim ama oğlumda 1 hafta oldu acısı ondan sonra kurtuldum şükür 
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Evet oldu ama ilk kadar kan reva icinde değilde ilkte artık kopma derecesine gelmişti ikincidede yüzeysel.yara oldu lansinohla iki günde gecti
0 oy
(769 puan) tarafından
Olacak gibiydi çok agrıdı zeytinyağı sürdüm hemen geçirdi 
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Evet oldu yine aynı sekilde 
0 oy
tarafından
İlk te çok çektim inşallah ikincide bari çekmem ama önem al canım önceden krem sürmeye başla ben öyle yapacağım 
(62 puan) tarafından
bi göğus ucum koptu o kdr kötu oldu o gunleri tekrar yaşamak istemiyorm cok agladim kremleri falan dogum oncesi aliyim tekrar
tarafından
Lansinoh krem al işe yarıyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde nslhn_eroglu (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 243 göst.
2 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aaaaaa (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,355 göst.
0 oy
3 cevap 110 göst.

383,003 soru

11,464,768 cevap

35,063 kullanıcı

...