+3 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde (3,053 puan) tarafından
Eşimin bazı şeylerini yakalamıştım pis video 4 5 gündür konuşmuyoruz ben onun getirdi hiç birşeyi yemiyorum babamdan istiyom sabahları ekmeğimi vs oda farkında yemekte yapmıyorum istedim yere sormadan gidiyorum baya umursamıyorum ve bunları içimden gelerek yapıyorum ama eşim suçlu olmasına rağmen hiç oralı değil hala bir adım yok sizce ne yapayım ilk öğrendim gün üstüme düştü konuşalım dedi bende o gün çok sinirli oldum için istemedim reddettim şuan hiç umursamıyor sizce ne yapayım ya bu arada hala çok hirsliyim ama içimi dökemiyorum içim sogumuyor

19 Cevaplar

+2 oy
(899 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Daha önce de yorumlasmistik seninle bu konuda.. benim de başıma geldi.. yakalayali 8 ay olacak ve 8 aydır özgüven problemi mi desen aldatilmislik hissi mı desen... Psikolojik sorunlar vs hepsi var iki hafta önce başladık terapiye... Ve o kadar iyi geldi ki... Olaya farklı açıdan bakmaya başladım.. ikinci terapimiz dündü.. verdiğimiz paraya değiyor gerçekten.. ama bizim durumumuz farklıydı eşimle 6 ay ayrı kalmak zorunda kaldık bu süre zarfında izledi onun haricinde böyle bir durum söz konusu değil cinsel hayatımız çok iyi.. ama eşimi o kadar çok seviyorum ki kaldiramadim.. doktor eşime iyi ki izlemiş dedi bu hormon bı şekilde atılmalı dedi ve bunu yapması sağlıklı olandı.. bizim ülkemizde p.rno olayına farklı bakılıyor ama aslında ortada bı iletişim yok sadece o hormonu atmak için bı araç... Ha. Eşim keşke böyle olsa şöyle olsa off sürekli izleyeyim eşim yanımdayken de izleyeyim hep izleyeyim derse sorarım kişiye sizi ilişki mümkünken buna sürükleyen ne... Eşin içeride sen neden p.rno izleme gereği duyuyorsun?? İşte bu sıkıntı... İşte bunda bı sorun var bu ilişkide bı problem var... Bu kesinlikle yardım alınarak çözülmeli... Bu kesinlikle duygusal aldatmadir dedi.. eşin gerçekten iyi biriyse ve kurtarilmaya değer bir ilişkiniz varsa bı an önce buna çözüm bulun.. bir ömür bu psikolojiyi yaşama.. bak ben 8 ayda paronayak oldum doktor eğer böyle devam edersen bebeğin ilerde paronayak ve ozguvensz olacak dedi.. çok üzüldüm gerçekten elimden geleni yapicam keza eşim de öyle çabalıyoruz.. lütfen ihmal etmeyin.. sağlıklı bireyler sağlıklı aileden çıkar..
(3,053 puan) tarafından
Galiba o güvende bitti bizde ne yazık ki. Ama eşimle oturup konuşabilirsek destek almayı teklif edicem çünkü bunu tek başıma aşamam gibi görünüyor herşey de onlar aklıma geliyor kaç gündür mesela adam akıllı telefon oynamıyor yanımda kaldı ki kafasını kaldırmaz dı telefondan eline aldı anda acaba onlara mi bakıyor diyorum herşey onlar oldu artık çok üzücü gerçekten ama şu söyledikleriniz le tatmin oldummu az da olsa bilmiyorum hala kafam çok ama çok karışık umarım hatasını anlayıp gelip konuşmak ve bu durumu aşmak ister veyatta tam tersi olursa kendisi bilir dahada bişey yapmam gerek mi hiç bilmiyorum :(
(899 puan) tarafından
Eşini tanımıyorum ama fikir yürütmek istiyorum belki de konu ne olursa olsun özür dilemekten hoşlanmayan biridir mizacı değildir vs.. ben eşimi ailesine rezil etmiştim çok ağlamıştı çok kötü bir vaziyetteydi perişan etmiştim... Özür diledi ama geçmedi.. bu sefer senin gibi her hareketinde sorguladım yüzüne vurdum gece kabusum oldu kalktım kriz geçirdim vurdum her seferinde pişmanım dedi özür diledi bana güvenmiyorsun dedi güvenmiyorum dedim... Ama onu çok seviyordum aslında bı yanım güvenmek istiyordu... Tek suçu ben yokken izlemekti..pismandi evet ama ben yakaladığım için.. şunu unutma pişmanım dese yakalandığı içindir çünkü o bunu yapması gerektiğini biliyor atması gerektiğini biliyor bu şekilde tatmin olabildiğini de biliyor.. onun pişmanlığı yakalanınca ailesine olanları izlemek acı veren bu.. o yüzden pişman olmasını bekleme.. derse de bundan mutlu olma çünkü bunlar onun yaratılışının gereği.. Ben bu konuda eğitim almadım amacım seni tatmin etmek de değil ama ben yaşadıklarımı görüyorum sende para dökerek bu derdime derman buluyorum seni rahatlatmaya çalışıyorum.. ama kesinlikle yardım almalısınız bu yazdıklarım sadece ön yardım..
(3,053 puan) tarafından
Canım normalde üstüme düşer özür de diler çekinmez çocuk gibi peşimde dolanır oyunlar yapardı her kavgada ben haksız olsam bile o gelirdi öyle diyim ama bunda nolduysa tık yok acaba utanıyor mu dedim öyle bir tipte yok ailesi ayrı dert ben hiç onları katmam
(899 puan) tarafından
Katma zaten ben kattım da ne oldu rezillik pişmanım kimse de gelip yanıma noldu kızım demedi.. bu konu hassas bu konu uzar bu konu bitme özürle de kapanmaz madem özür dilenecek niye yaptı boşver özrü falan önce bı mesaj at kendini hazırlasın susmak bize zarar veriyor de eve gelince konuşalım mı dürüstçe de.. sonra oturun ne hissettiğini anlat neden böyle yaptığını sor.. güven sorunu yaşadığını belirt bebeğimiz için terapi alalım böyle anne baba olmayalım onun vebalini almayalım de.. inşallah bı çözüm bulursunuz..
(3,053 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah buluruz hakkımızda hayırlısı olsun artık:(
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Erkekler zaten umursamaz konusmazsa konuşmasın kendi bilir diyor eşin umursamıyor bence tek bir kez laf sok cevap verince de soyle içinden geçeni utanmiyomusun demekki ben yetememisim ben aynı şeyi yapsam napardin falan Allah korkunda yok haya perdende yırtılmış vs vs işte 
(3,053 puan) tarafından
Onu bile yapmak istemiyom canım ya o gelecek ayağıma ama içimde sogmuyor gündüz kendi kendime yiyorum kendimi ama oda umursamıyor bende öyle bilmiyorum nolacak
tarafından
Bence erkek kendi kendini yemez çünkü bilirki kadın ille arayacak evde eksik var şunu al şöyle yap kaçta gelecen vs vs diye kaale almıyorlar o yüzden konuşmuyor seninle
(3,053 puan) tarafından
Yazmıyorum ki hiç bişey ne istiyorum ne gelece vakti soruyorum hiç hemde
+1 oy
(2,350 puan) tarafından
Konuşup içini dokemn lazim
(3,053 puan) tarafından
İşte dökemiyorum gelmiyor konuşmaya vs içim sogumuyor benimde
(2,350 puan) tarafından
O zman takmicaksin onu umursama elbet yaklaşacak tır konuşmak icin
(3,053 puan) tarafından
Bekliycem artık eninde sonunda gelicektir dedin gibi
+1 oy
(13,203 puan) tarafından
Ama ben sana sallanacak konu değil erkekler dünyayı yaksan önemsemezler bu konuda seni dedim 
(3,053 puan) tarafından
Bilmiyorum ya böyle değildi ki normalde bu olayda böyle oldu belkide ben haddinden fazla umursamadim ama hak etri
(13,203 puan) tarafından
Yani kısasa kısas yapmışsın ama oturun konuşun sizce önemli bir problem belli
(3,901 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum cnm cnku degismicek yani ne yaparsa yapsin..kendi kendini üzüyo..olr seyler izlemeye alisan bi erkek her türlü izlemeye devam eder bıraktım diyene asla inanmam..daha gizli yapiyodur sadece..ya bunu kabul edip yasicaksin ya da bosancaksin baska yolu yok bnce..ki bu sebepten boşanmak cok sacma bnce
(13,203 puan) tarafından
Bu sebeple hakim kadın olsa boşamaz anlamsız bir kavga benim gözümde boşa üzüntü
+1 oy
tarafından
Haklıysan kuzum o umursamıyorsa sende umursama salk peşinde koşturacak seni 
(119,002 puan) tarafından
ohaaa ne cabuk 1000 puan oldun
(3,053 puan) tarafından
Kendince öyle yapacak ama koşmam hiç takmıyorum valla
tarafından
Bende bilmiyorum kız :) sevda
0 oy
tarafından
Niye umursamaz olduki hicmi konuşmak istemiyor cnm
(3,053 puan) tarafından
İlk gün işte üstüme düştü geldi konuşalım dedi sonra istemedim şimdi hiç oralı bile olmuyor arada wpden mesaj atıyor bişey istiyon mu diye hayır diyorum bitti bukadar
tarafından
Hmm o zaman sen konuşsan cnm şöyle içinde kileri
(3,053 puan) tarafından
O gelmeden ona gitmekte istemiyorum
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Umusamamaya devam etmelisin

(3,053 puan) tarafından
Öyle yapiyom canım hiç umursamıyorum normalden fazla hemde normalde kus te olsak bukadar yapmazdım ama hiç takmıyorum
(27,307 puan) tarafından
Hak ediyorlar
(3,053 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Devam et canm. Umursama erkekleer umursamama olayina er gec takar nasilsa gelecekk hicc konuşma. Unutma kacan kovalanir
(3,053 puan) tarafından
Valla hiç umursamıyorum canım istedimi yapıyorum gidip gelecem yere normalde izin alırım almıyorum bile
(4,152 puan) tarafından
Alma alma devam et insan yerine koyma camasirinida yikama utusunude yaoma. Bak bende suan isimle konusmuyorum. Ilk gunker hakli gibi gelmedi bugun bir hafta oldu iki gundur fir donuyo etrafımda pis
(3,053 puan) tarafından
Valla yapmıyorum canım ne yemek ne çamaşır hiç bişey bakalım şimdilik daha tık yok
(4,152 puan) tarafından
Iyi yapiyosu  bekle. Donup dolasacagi yer kürkçu dukkanii nasilsaa gelecek
(3,053 puan) tarafından
Bekliyom bakalım inşallah
0 oy
(119,002 puan) tarafından
taktige bak umutsamiycak sen onun pesinde koscan o naza cekcek kendini demekki sen hakliyken seni haksiz yapcak sende umursama klasik erkek dusuncesi
(3,053 puan) tarafından
Hiç umursamiyom valla çamaşırını yıkayıp yemek bile yapmıyorum düşün istedim yere gidip geliyorum vs hiç yani
0 oy
tarafından
Önceki küslüklerde ilk adımı hep sen mi atardın 
(3,053 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım ya hiç bilmiyorum sen nasıl bir yol izledin
tarafından
Konuşmadım baya rencide ettim iki gün yüzüme bakamadı sonra bana yemin etti izlemiycem bakmıycam diye şimdi konusu açılsa yüzü kızarıyor
(3,053 puan) tarafından
Valla bizim ki çok rahat ne yüzü kızarıyor ne bişey evde türkü soyluyor
tarafından
Ay pis yaptığının yanlış olduğunu düşünmüyor o zaman
Karşına alıp konuşmalısın anlaması gerek yanlış olduğunu
(3,053 puan) tarafından
Az daha bekleyecem bakalım
0 oy
(1,929 puan) tarafından

Şimdi bazılarının zoruna gidicek yorumum ama demeden edemeyeceğim::: Erkeklerin nefsi biz kadınlar gibi değil maalesef genelleme yapmıyorum tabi izlemeyen de var dir bilemem ama hani diyorlar ya benim eşim hiç izlemez falan siz hiç mi annenize gitmiyorsunuz yada özel durumlarda eşlerinizi yalnız bırakamıyorsunuz ister istemez oluyor olmayan nadirdir belki sonuçta erkeklerin olmaz olasıca hormonları daha fazla çalışıyor kendilerine yani nefislerine engel olamıyorlar.. benim yorumum bukadar 

Şimdi bazıları hemen cevap yazar demekki sen kabullendin diye onlarada cevabımı yazayım:: 10 yıldır evliyiz eşimi gerektiği zaman yalnız bıraktım yapmış mıdır yapmıştır erkek sonuçta....
(3,053 puan) tarafından
Ama zoruma gidiyor kabullenemiyorumki
(1,569 puan) tarafından
Yorumun cok dogru geenel de benim esim izlemez derler çok emin bi sekilde ama izleyen insan her şekilde izler karşıdakinin ruhu bile duymaz
(1,929 puan) tarafından
Yağmurcuğum karşındaki erkek canım onlar  kafası biraz değişik çalışır haklısın kabullenmek zor ama boşver gitsin

Aynen zhahmet bacım sanki onların kocaları yanların da yapacak:)))
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kuzu ağlamayan bebeğe meme vermezler.. sen içindekini kuss o da bildiğini bilsin 
(3,053 puan) tarafından
Bilemedim ya ne diye basliycam ki yanında bile oturmuyorum
(5,721 puan) tarafından
Kaç gündür kafamı nasıl toplarım diye düşünüyorum ama hiçbirseyin içine sigamiyorum deyip başla bence
(3,053 puan) tarafından
Gerçekten de şu cümle gibiyim sağol canım akşam bı bakicam geldikten sonra hakkımda hayırlısı
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim canım keşke elimden başka şey gelse
(3,053 puan) tarafından
Allah razı olsun :)
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Tut kolundan karşına ottur konuşacağız de konuşmamız lazım dediğimde gelmiyorsun umursamıyorsun de böyle çözüm buldum ben de ne otuttur konuş 
(3,053 puan) tarafından
Ama ilk adımı ben atmak istemiyorum onun gelip bunları demesini istiyorum
(4,061 puan) tarafından
Adamların bazıları sorumsuz ah benim adam olacak o kedini takla atar konuscam diye
(3,053 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım her kavgada çocuk gibi peşimde dolanan oydu ama bu sefer tık yok
(4,061 puan) tarafından
Alla alla suçlu demkki aciklica bisi yok
0 oy
tarafından
Sabret ilk o pes etsin
(3,053 puan) tarafından
Valla öyle yapacam artık ben adım atmam zaten
0 oy
(760 puan) tarafından
Bu kadar uzatmanın anlamı yoktu benim de başıma geldi ve sadece ben annemlerde oldugum günler ama gördügüm an bende çok kötü oldum ve eve gelince laf sokup söyledim başta yüzüme bile bakamadı utandığı için kapatalım bnm telime neden baklyon dedi bende bi bağırdım haklı çıkarma kendini dedim ve sonra geldi konuştu yemin etti  o kdr sinirliydmki şer.fsz söylemiştm kan gibi kızardı sıktı kendini ama sustu yapma böyle dedi ve 1-2 gün laf soktum sonra düzelmeye başladım zaten ayrılmicam terk etmicem haftalarca neye lazım ayrılası da bir konu değil hiç. Ve bu söhbetden 6-7 ay geçti o gün bu gündür izlemiyor çok iyi biliyom burada okuyup tekrar hatırlatınca soğuk davranmştm kızdı yemin etti zaten işte oluyorum işten gelince hep yanındaym telm sende oluyo arvişi de silmeyi bilmiyom dedi zaten izlemedigini de biliyordum sadece ders. Yani sende çok uzatma o kdr umursamazlık yapma
(3,053 puan) tarafından
Ama onun gelmesi lazım değil mi en azından gelir der yaptım ama özür dileriim bı konuşalım der hiç bişey yok canım havalı benden havalı davranıyor ben neden adım atayım ki konuşmanın sonunda bariscaz ee ne anladım o işten akillanmadi sürece
(760 puan) tarafından
Böyle söyle eve geldiginde neden barışmak için adım atmıyorsun bu kadar mı umursamıyorsun kırıldıgımı ben aynısını yapsam hoşuna gidermiydi söyle ama yine bağırarak kavga ederek değil canım sadece kırıldıgını belli ederek konuş bak bakalm o ne diyecek adım atacak mı yok bu seferde umursamazsa hatasını anlamıyor demek
(3,053 puan) tarafından
Kesin ne der biliyomusun ben sana konuşalım dedim sen istemedin net bunu der
0 oy
(681 puan) tarafından
Ben artık şüpehelenmehe başladım sevse neden böyle yapsın ki ben yaşamadım Allahta yaşatmasın ama yaşasam eşim yalvarırdı diye düşünüyorum senin ki üste çıkıyor 
(3,053 puan) tarafından
Benimkide her konuda yalvaran biri normalde ben daha dikim o gelirdi özür dilerdi biseyler alırdı çocuk gibi peşimde gezerdi şimdi neden böyle yapıyor ve suçlu olmasına rağmen anlamıyorum
0 oy
tarafından
Pislik adam ya hic bozma devam et böyle iyice pişman olsun erkekler öyle hemen konusalim fln der reddedincede bide haklılarmis gibi surat yaparlar bi kac gun daha bekle sakin affetme iyice surunsun pis 
(3,053 puan) tarafından
Valla sürünsün zaten gerekirse 2 ay kus kalırım genede takmam
tarafından
Aynen Allah sabir versin
(3,053 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(207 puan) tarafından
Canım aynı benimki gibi sanki ben yapmışım o yapmamış
(3,053 puan) tarafından
Suçlu benim gibi aynen ama bende yapayım nasılmış anlasın en mutlu animizda yapacam oda anlasın
0 oy
(536 puan) tarafından
O senin yanına gelene kadar devam et aynı şeyleri yapmaya
(3,053 puan) tarafından
Öyle yapacam artık canım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 659 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 232 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneeeeeeeeeeeee1 (846 puan) tarafından soruldu