0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar dogum yapalı 30 gün oldu emziriyorm saclarımı kestircem  40 ımız cıkınca bide boyatmayı düsünüyorm olurmu sizce boyattıra bilyormuyuz  

8 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben de şuracıkta bekleyeyim. Bakımsızlıktan kendimden igreniyorum artık. Benim de boyatmam gerek
(24 puan) tarafından
Hic sorma ya valla kapalıyım ama evde acıgım sonucta İnsan kendini görünce koca benden uzaklascakmıs gibi hissetyorm resmen mis gibi degisim lazm aslında
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Boyatanlar boya sonrası ilk sütünü vermiyor. Ama boyatan çok yani. Ben de hamileliğin sonunda boyayacağım diye planlıyorum. Diplerde değmeden... Geçenlerde kestimmkendşmm:) 
(24 puan) tarafından
İlk gün derken 1 gün boyunca mı emzirmemek gerkyor
(1,550 puan) tarafından
Yok boyamadan önce sütünü sağ sakla boyadan sonra ilk sütünü sağ ama verme çocuğa onu. At.
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Bence doğum öncesi boyamak daha mantıklı. Bebek sürekli senle temas halinde. Saçı boyatinca ilk gün bi koku kalıyor ve o kokuyu sonuçta bebek senle yakın olduğu için soluyor.anne karnında cok daha güvenli ortamda. 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Boyat ama birkac gün emzirirken başına havlu sar kokusundan etkilenmesin biliyorsun boya kokusu birkac yikamaya kadar cikmiyo

0 oy
(321 puan) tarafından
Oğlum bir yaşında doğumdan sonra boyatmak istedim eşim izin vermemişti. O dönem içerisinde bilimsel olarak dip boyasının süte geçtiği kanıtlandı. Araştırabilirsiniz. Bulursam linkini atarım
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Dokrorum izin vermedi bana. 1 yaşi bekliyorum ben
0 oy
tarafından
Boyada kimyasal var ve emziriyosun bence zararli bitkisel boya olabilir çok ihtiyacın varsa
0 oy
tarafından
Boyanır canım sorun olmaz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 210 göst.
25 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 553 göst.
19 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde 3bebeanasi (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
21 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Hira (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 181 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merve.01 (213 puan) tarafından soruldu

379,606 soru

11,363,845 cevap

34,841 kullanıcı

...