0 oy
550 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (197 puan) tarafından
Kızlar açıcıdan yıpranmış ama aşıııırı yıpranmış bi saçım var. Şuan küllü kumralın akmış ve yeşermiş hali rengide. Asla müdahale etmeden tarsk girmez valla parçalanır tarak o saça değerse. Napmam lazım bana bi yok gösterin ya. Mayonez sürmeyi denicem ama elma sirkesi zeytin yağı hindistan cevizi yağı

12 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
Bence komple kestir canım o düzelmez artık mısır püskürdü gibi 
(197 puan) tarafından
He aynen öle ama kıyamıom da gerçi benim saçım çok çabuk uzar ama. Amaaan hep kaynanamla eltimin b.k yemesi beee. Evde açtılar ettiler ağzıma
(945 puan) tarafından
Ay canım öyle müsade etmeseydin ya, böyle olması normal kuaförler farklı bi şampuan cila kullanıyor. Hemen uzarsa en iyisi kestirmek bence
(197 puan) tarafından
Gittimi yani saçlarım :(((
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
O saçtan  artık  sana  fayda  gelmez  canım  kestirmen lazım 
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Benimde öyleydi yakmıştım sacımı su videodaki bayanım dediklerini uyguladım saçım güçlendi uzadı belki seninde işine yarar canım

0 oy
(2,266 puan) tarafından

Saçların o sünmesini baya alıyor canım dene 

image

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Düzeliyor puskul gibi bakımsız iğrenç duruyor sen hemn onlardan kurul ben öyle yapmak zorunda kaldım belimdeki saçı ta kulaklarıma kadar kısa kestirdim 
0 oy
(2,277 puan) tarafından

image

boyleyse kurtarilir canım benim saçım ilk başka bu hakinden daha berbattı ben bu hale getirdim bakimla yaglarla falan saçının durumu çok kötü degilse düzelir yani bide ben çok sık saç rengi değiştirme yi seviyorum yani çok yipranmisti duzelmese benimki duzelmezdi 

0 oy
tarafından

Saç bakım spreyi denedin mi?

2 kere açıcı 2 kere boya kullandım 1 hafta içinde saçıma. Banyodan sonra iyice spreyle yumuşattım taramadan hemen önce tekrar sprey sıktım. 1 Ay olmadı daha boyayalı. Spreyi sıkıp tarıyorum rahat oluyor 
0 oy
(197 puan) tarafından

image

Bu şekil kızlar

(1,634 puan) tarafından
Güzel Bi bakimla kurtarilabilir
0 oy
(835 puan) tarafından
Kestirmen gerekiyor canım
(197 puan) tarafından
Gittimi yani şimdi gözelim saçlam
0 oy
tarafından
İnşallah gec kalmamisimdir.. bio keratin gold al hemen saçına sür bolca 4 5 saat bekle sonra fönle kurut ve yıka tuzsuz şampuan kullan birde azıcık sac kremi sürdük mu saçın eskisinden bile daha saglam olacak :) berbat bir kokusu var ama buna degiyo emin ol :) birde saçını sadece kuruyken taramalisin
tarafından
Bio keratin Gold seti aldım ama saçta 45 dakka kalmalı canım arkasında kullanma talimatında öyle yazıyor aldığım kadında öyle dedi. Hem çok göz yakıyor. Hem boğazı 4 5 saat olur insan:D
tarafından
O düzleştirmek icin 45 dakika bu botox için islem farkı var.. 1 saatte kuruyor zaten o yüzden bogaza bisey olmuyor 6 saat tuttum :D sadece 1 saat arayla taramak gerekiyor o zaman cok az göz yakıyor.
tarafından
Ha fönlemiyon demi canım saçında öylece kurumasını bekliyon
tarafından
Yok fonleme yok sadece kurutulacak yikanmadan önce. Çünkü keratin sicakla etkileşimi artan bisey
0 oy
(101 puan) tarafından
B12 bemiks ampul yılan yağı badem yağı gül yağı e vitamini ampül. Karıştır hafta da 3 gün sur ilk surmede memnun kalicaksin. 

Başına karışımı sur kuzum iki saat kalsın. Dilersen zeytin yağı da ilave et 
0 oy
(130 puan) tarafından
Benim yanmisti hemde dugun oncesi renk degisiminde kuafor yakmisti. Aynen mısır puskulu gibi olmustu. Baska bir kuafore gittim yuksek fiyatli bakim urunu onerdi almadim. Sacimin uclarindan kestirdim cok az ve her gun az miktar b12 ampul kullandim. 1 ampul 3  4 gun yetiyor zaten okadar az bir miktar kullandim. 10 gun icinde toparladim saclarimi hatta bakim urunu satmak isteyen kuafor sonraki gidisimde ne yaptigimi sordu gayet iyi toparladi sacimi. Ozamandan beri aliskanlik oldu hala kullaniyorum.
tarafından
Cnm B12 ampulü direk saç dibine uyguluyorsun değil mi. O pis kokulu olan miydi. Tarif edermisin nasıl uyguluyorsun. Uyguladıktan kaç saat sonra yikiyorsun
(130 puan) tarafından
Yok canim sac diplerine degil her gun az mikarda avucuma alip sac uclarima suruyorum yogun bir kivami var zaten yikama yapmiyorum. Onun haricinde hint yagindan bir miktar, biraz hindistancevizi yagi ve 1ampulun tamami b12 karistirip ayda 2 kez tum saca uygulayip 1  2   saat sonra yikiyorum yumusatiyor. sen istedigin yag +b12 ampul uygulayabilirsin. Ama genel olarak sadece sac uclarina bile sursen cok farkeder
tarafından
Benim saçım az birleştirmek istiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 181 göst.
21 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Hira (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 208 göst.
25 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Busrayertan111 (24 puan) tarafından soruldu