0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda? Dünyanın en zorucu günüde olsa benimle yatar mı diyorsunuz

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynanna hep kaynaklarını yapiyor zaten ki kocanla bosansanda baki babaannesi empati kircan annene veriyorsan kaynanada vercen ben hep birakiyim cocuklarimi cok seviyorlar kaliyo o geliyo kaliyo  u cok normal
-Reklam-
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Kayınvalidem iyidir ama sürekli olmasına izin vermem zaten oğlum yatağında yalnız yatmaya alışık uyumaz kimsenin yanında. Eğer ki isterse kırk yılda bir olabilir. 
0 oy
(673 puan) tarafından
Evet, çok sever kizimi. Babaannesinde kalmayacaksa kimse kalacak, ha ******** ruh hastasi olur ayri. 
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Valla ilk okul yaşıma kadar babaanne de büyüdüm severim kendisini ama anneannemi daha da çok severim hatta ona anne derim çünkü o benim aşkım<3 canımı istese onu bile veririm ben<3

0 oy
tarafından
Ben izin veririm ya nolcak kı ben kucukken dedemle ananemin babanemin arasında yatarmısım hep kaynanam bana kötü davranıyo bazen ama ben genede yatmak istese izin veririm,
0 oy
tarafından
Birakmam o kadina yinede benden cocugumdan uzak olsun
0 oy
tarafından
Kaynanam bizde kalınca 2 oğlum da yatar bende çocukken babaannemle yatardım çok severdim yatabilir bir sorun yok yani 
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Eşim o kadının koynunda uyuduysa torunuda uyuyabilir tabiki de birakirim ama benim oğlum uyumaz

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 710 göst.
15 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 670 göst.
0 oy
18 cevap 230 göst.
22 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 371 göst.
14 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...