0 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda? Dünyanın en zorucu günüde olsa benimle yatar mı diyorsunuz

31 Cevaplar

+3 oy
(1,929 puan) tarafından
Evet benim kızım yatar babaannesiyle bende yattım rahmetli babaannemle neresi tuhaf bunun canım 
-Reklam-
+1 oy
(119,168 puan) tarafından
babanne vaar babanne var ben cok severim babannemi ama baby boyum babanne dede sevgisi gormedi
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Yani babaannesi mi

tarafından
Evet babaannesi
(2,375 puan) tarafından
Tabiki yatabilir babaanne sonucta
0 oy
tarafından
Evet tabiki :)
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Aynı evde olsaydık bırakırdım noluck sanki babaannesi sonucta
tarafından
Çok zalim size olsada
(4,540 puan) tarafından
Dünyanın en iyi kaynanası olsa bırakırım ama zalim kaddar olsa beni sevmeyen çocuğumu da sevmez zaten der bırakmam
0 oy
tarafından
Kız kaynana oğlumla yatıyordu öyle sinir olurdum, evim ayrı olduğu halde. Sonra anneme gidince annemin yanına atıyordum oğlumu annemlede yatsın diye ohhhhgg
tarafından
Sumeyra misin sen :)
0 oy
(139 puan) tarafından
Tabiki izin veririm babaannesi sonuçta
0 oy
tarafından
Kızım hep uyurdu oğlum çok hatırlamaz ama pamuk gibi babannem der di kızım.
0 oy
tarafından
İzin verirdim yatsın ne olacak benden iyi bakar kötü de olsa tonunu isterse gönderirim hiç sorun değil 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben çalışmaya başlayınca bebeğime babaannesi bakacak. Bazen bende kalır diyor ama ben olmaz diyorum. Esirgediğimden değil özlerim diye. Yoksa kalabilir yani neden olmasın ben de anneannemde çok kaldım 
0 oy
(33 puan) tarafından
sorun yok bence
0 oy
tarafından
Tabikide yata bilir baba annesi sonuçta
0 oy
tarafından

Kaynanamı sevmem ama yatmak istersede birşey demem 

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kayınvalidem dünyanın en iyi kaynanası değil ama babanneligi çok iyi kızımı çok sevdigininden hiç şüphem yok tabi ki izin veririm su an kızım 14 aylık benden başkasıyla yatmaz ama büyüdüğünde isterse seve seve izin veririm. Sonuçta babannesi canıdır yani 
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben ve babasi disinda kimseyle uyuyamaz benim cocugum izin vermem
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bilimsel oladak yanlış zaten çocuğun babaanne anneanneyle yatması nne babası nerdeyse orda olmalı ben bırakmma yattması için 
(1,939 puan) tarafından
İşte çocuk doktoru şey demişti ağlarda bile kıyamayıp bırakmayın yanlış babaanne anneanne de ısrar etmesin siz onu bi şekilde ikna edip alın evinize götürün diye çünkü çocuklar açısından iyi olmuyormuş
(11,217 puan) tarafından
Yok sukur oraya gitmek icin aglar ama kalmak icin aglamaz. Gece saat kacta olsa eve gelir
tarafından
Aynı evdeyseniz
(1,939 puan) tarafından
Aynı evi bilmiyorum da sadece farklı evde olunca hani bazı çocuklar ağlıyor ha kşml in izin vermemek gerekiyormuş
(11,217 puan) tarafından
Ben ayni evdede kaldim ayriyizda susn yinede hic yatrmadim.mecbur birakip gunduz gittigim bir kac zaman oldu zamanda yatirip yanindan ayrilmiyordu
0 oy
(921 puan) tarafından
Yatiyor tabiki banaannesi :)
0 oy
(802 puan) tarafından
Tabikide kuzum niye bırakmıyor ki ben annemede yollarım annemle yatar kaynanmada hiç yatmadı çünkü altlı ustluyuz ama birakirim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Gurbetteyz gidince buyuk oglani veryom. Yatiyolar dedesi babanesiyle yatyo
0 oy
(454 puan) tarafından
Seviyorsam tabikide ama bebeğim yeni doğmuş çok küçükse yatirmam birşey olur diye

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 707 göst.
15 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 667 göst.
0 oy
18 cevap 227 göst.
22 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 364 göst.
14 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu

378,442 soru

11,327,870 cevap

34,782 kullanıcı

...