+1 oy
257 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2 yaş erkek çocuğu olan anneler hiperaktiflik var mı sizdede? Benimki çok hareketli inanılmaz. Bazen öyle oluyor ki zor zaptediyoruz 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,690 puan) tarafından
Oğlum 26,5 aylık.. Zaptedemiyorum.. 1 saniye yerinde durmuyor 
tarafından
Ya peki bunun için doktora gitmek erken sanırım dimi
(1,690 puan) tarafından
Bilmiyorum ki.. Ben hiç düşünmedim doktora götürmeyi..
tarafından
Ya benim kardeşim var oda böyleydi kaç yaşındaydı hatırlamıyorum ama götürmüştük babaminda gelmesi gerekiyordu iyle demişti doktor
-Reklam-
+1 oy
(217 puan) tarafından
Benim oğlum sekiz yaşına geldi hâlâ öyle canım erkek çocukları çok hareketli olurlar
+1 oy
(564 puan) tarafından
Hareketli çocukla hiperaktivite çok farklı şeyler canım hiperaktivite bir gelişimsel rahatsızlıktır tanı koymak için uzmana gitmek gerekir zaten 4 yaşından önce de tanı koyulmaz her çocuk hareketli olabilir tam öğrenme dönemindeler her şeyi keşfetmek istiyorlar o yüzden çok meraklılar ve heyecanlarını kontrol edemiyorlar endişelenme ne güzel etrafı keşfetmeye çalışan bir çocuğun var çocuğun hareketsizliği kendine zarardır 
(9,290 puan) tarafından
Çok gzuel yazmşsn cnm.. hiperaktif olması rahatszılk bnde oyle biliyorum.. peki tam olarak nasl oluyor bebeklerde o rahatszlk?
0 oy
(9,290 puan) tarafından
Kzım 18bucuk aylık unite koltuk cam pencere sandalye masa her yere tırmanıyor hiç durmaz oturmak hayal olfu :D
0 oy
tarafından
16 aylık oğlan bir saniye durmuyor uğraşı olmasa bile koşturuyor kolidorda ya eridim yeminle 
tarafından
Ya hele biri geldiğinde falan iyice zıvanadan cikiyo benimki. Seninde öyle mi
tarafından
Öyle benimkide bı kaynanam görümcem geliyor zaten ama onlar gelince mizmizlanio çok benleyken kuduruo ama uslu. Annemlerle görüntülü konuşunca çok simariyor ya amuda kalıcak nerdeyse :/
0 oy
tarafından
Benimde oyle canim 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Malesef eve biri gelsin istemiyom o derece birini gorunce ev havaya ucuyo 
tarafından
Aynı benimde öyle valla
0 oy
(796 puan) tarafından
Benim ikizlerim  çok hareketli beş dakka oturmazlar 
0 oy
(119,523 puan) tarafından
baby boyumda oyle 1 dk durmuyo
0 oy
(476 puan) tarafından
Suan 3yasında oglum ama yürümeye. Başladıgından beri aynı cocugum düz duvara tırmanıyor npcam bilmiyorum artık o kadar yoruluom bazen peşinde kosmaktan
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Benim oğlan aman zaptedilmiyor çok hareketli ama benim oğlan bence çok Zeki ondan böyle hiperaktiflik olduğunu sanmıyorum 
0 oy
(213 puan) tarafından
Hiperaktiflik hastalik gibi piskoloklarin koyacagi bir teshis. cocuguniz icin  baskalarinin yaninda bu terimi kullanmayin sadece cok hareketli demeniz daha iyi olacaktir. ;-)  

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 387 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 52 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 329 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 403 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yasmin26 (540 puan) tarafından soruldu

381,397 soru

11,418,230 cevap

34,973 kullanıcı

...