0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (831 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Sohbet edelimmbiraz

16 Cevaplar

+1 oy
(2,016 puan) tarafından
Ablamin 5 yil sonra oldu pespese arkadasiminda 5 yil sonra pespese oldu.. benim 2 yil sonra 2.cisini hemen istedim 7 yil sonra oldu. Buyuk ablamin kizi vardi oda hemen istedi 17 yil sonra oldu kisir bile demislerdi... Nasipte varsa vakti zamani gelince oluyor yoksa ne yapsan olmuyor Allahin verdigi nimeylere nankorluk etmeden sukretmek lazim 
(831 puan) tarafından
Evet cok sukur verdiklerine de vermediklerine de .rabbim en iyisini bilir. Umarim hayirli zamanda saglikli evlat bana da nasip eder ve isteyen herkese
(2,016 puan) tarafından
Insallah canim Rabbim isteyen herkese yasatsin bu duyguyu
-Reklam-
0 oy
(281 puan) tarafından
Evlendim hemen hamile kaldım düşük yaptim ardina tekrar hamile kaldim 34 haftalikken kalbi durmuş dediler doguma aldilar ölü dogum yaptim 2.bucuk sene cocugum olmadi sonra tekrar hamile kaldim simdi 33+5 haftaligim
(831 puan) tarafından
Neden olmus peki bilgi verdiler mi
(281 puan) tarafından
Plesenta da kireclenme varmis doktor kontrolünü yapmamis
0 oy
(54 puan) tarafından
Kardeşmde 4 yıllık evli ve hala tedavilerle uğraşıyor. En çok istediği şey bir bebek ve istediği şey imtihanı olmaz inşallah. Rabbim herkese versin 
(831 puan) tarafından
Sorun ne peki
(54 puan) tarafından
Sorun yok herşey normal
0 oy
(1,837 puan) tarafından
4 yillikken oldu benimde bebem 
(831 puan) tarafından
Sorun var miydi veya daha oncesi kaybiniz tedaviyle mi oldunuz
(1,837 puan) tarafından
Sorun yoktu evlendikten 8 ay sonra gebe kaldım mol gebelik dediler kürtaj oldum sonra 2 buçuk aylıkken kalbi durdu kürtaj oldum en son doğurdum şuan kucakta 8 aylık
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Benim 7yıl olmadı tedaviye başladık 6 kere ilaçla aşılama oldum tutmadı başka hastaneye gittm iğne tedavisi gördüm o aşılamam da tutmadı araya korona girdi yaşın genç gelme erteleyelim dediler bende tamam dedim nede olsa tüp bebekle olacak dedim kafamdan tamamen cıkarmıştım ve tedavilerden 7 ay sonra hamile kaldım rabbimin mucizesi şimdi 7 aylık olduk 
0 oy
(481 puan) tarafından
Geçen sene 5. Yılımızda hamile kaldım şimdi 1 yaşında 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
5 yıllık evliyim 5 kardeş ama tek çocuk 4 ay önce aldık kucagimiza
0 oy
(94 puan) tarafından
Bende 4 yıllık evliyim yok. Bir düşük var 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
3 yıl sonra oldu tiroid ve kistten hamile kalmadım 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Tam on yıl sonra oldu benim beş kez aşılama yöntemleri denendi iki kez tüp Bebek 3.de tuttu şükür şuan 1 buçuk yaşında... İkinci kendiliğinden olur diyorlar çok isterim olsun ama korunmuyorum henüz bişey yok Rabbime bin şükür ki bitanede nasip etti
0 oy
tarafından
Ben evlendikten 1 ay sonra hamile kaldım ama 24 haftalıkken suyu geldi kaybettim. Ondan 1 buçuk sene sonra tekrar hamile kaldım o sefer de dış gebelik oldu. 9 ay sonra tekrar hamile kaldım şükür onu 4. Senemizde kucağımıza aldık
tarafından
Çok üzüldüm ya nasıl bı süreç olduğunu çok iyi biliyorum. İlk bebeğim 10 gün kuvezde kaldıktan sonra öldü bu bebeğimin hamilelik haberini alana kadar gözümden yaş eksik olmadı. Stres yaptıkça kafaya taktikca olmuyodu zaten dış gebelikte stresten oldu diye düşünüyorum. Artık psikolojik ilaç kullanıyordum hamilelik fikri yoktu 1 kere korunmadim oldu Allah'ın izniyle. Şimdi sana ne desem boş biliyorum ama stres olmamaya çalış başka biseylerle oyalan kursa falan git kafanı dağıt olacaktır inşallah
(831 puan) tarafından
Bizde kan uyusmazligi da var bide benim idrar yolu enfeksiyonum hic bitmez
tarafından
Hmm geçmiş olsun. Eşinden mi geçiyor acaba enfeksiyon. Hamilelikte de iyi bişey değil. Ben ilk bebeğimi tam bilmiyorum ama tahmini enfeksiyondan kaybettim
(831 puan) tarafından
Yok canim muhtemelen ondan degil cunku korundugum donem bile bitmedi ilac fitil vs camssira sirke utu ne yaptiysam gecmez
tarafından
Allah Allah ya doktor da bı çare bulamadı mı? Ozon yağı mi öyle bişey kullanıyordu annem araştır bı istersen. Zaten enfeksiyonla hamile kalmak iyi degil
0 oy
(73 puan) tarafından
5 buçuk yıllık evliyim 6 aylık bebeğim var benim de
0 oy
(435 puan) tarafından
2016 da evlendim. 2018 de 22 haftalık düşük, 2019 da 7 haftalık düşük yaptım sonra hamile kalamadim. Tüp bebek tedavisiyle 27 haftalık ikizlere hamileyim. Allah nasip ederse 6. Yılda anne olacağım yani.
(831 puan) tarafından
Sorun neymis canim
(435 puan) tarafından
Polikistik over sendromu var bende
0 oy
(113 puan) tarafından
4yillik evliyim 7 kaybım var ikisi kimyasal şuan ara verdik bütün önlemleri almamıza rağmen nasip olmadı inşallah bı vakti zamanı vardır elimizden dua etmekten başka bişey gelmiyo 
(113 puan) tarafından
İki gende var heterozigot homozigot
(831 puan) tarafından
Ayni benimde
(113 puan) tarafından
Yaa ne diyo doktorlar bana pıhtılaşman yoğun dediler
(831 puan) tarafından
Bana hafif demisti bir kadin dogimcu hamile olmayinca hap kullanmana gerek yok demisti. Sonra genetik doktora gittim coraspirin yazdi hamile olsanda olmasanda kullancaksin riskli dedi. Sonra baska kadin dogumcuya gittim senin hafifmis belki sende igne bile kullanmayiz dedi. Aradan zaman gecti ama 3 kaybin varmis muhtemelen igne de kullaniriz dedi. Senin testlerin resmi var bende bakiyim varsa karsilastiralim
(113 puan) tarafından
Kime inanicaz bilmiyorum attım bak bakalım aynı mi
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben değilim ama Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin kimsenin kucağı bos kalmasin inşallah
0 oy
(113 puan) tarafından

image

test sonucum bu
(831 puan) tarafından
Bende ekledim soruma sanirim ayni degil sende bir bak. Siz kromozom testi vermis miydiniz o ne cikti
(113 puan) tarafından
Evet kromozom testi temiz çıktı onda da sıkıntı yok ama kan pıhtılaşmasinin bu kadar etkili olacağını düşünüyorum ben ya
(831 puan) tarafından
Benim normal rutinde bile carpintim oluyo ona bagliyorum bilmiyorum ya rabbim bize de saglikli evlat versin meryemcim insallah
(113 puan) tarafından
Amin inşallah canım rabbim isteyen herkese nasip etsin çok zor gerçekten yaşayan bilir imtihan dünyasındayiz bizde böyle imtihan ediliyoruz inşallah bi gün bizde evlatlarımızı kucağımıza alırız umudumuzu yitirmeyelim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 633 göst.
0 oy
36 cevap 950 göst.
11 Haziran 2020 Aile kategorisinde Minik oglusum1 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 257 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu