+1 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (211 puan) tarafından

Biliyorum post silinicek. Tunar benim akrabam diyil. Ama o bir çocuk bende bir anneyim. İnsan anca çocuğu için olmadık şeylərə el atar. Bu çocuğu hep gördüğümde o kadar kotu oluyorumki. Kendimi annesinin yerine koyuyorum. O kadar çaresiz bir kadınki(((SMA nadir görülen bir hastalıkdir. Azerbaycan'da bir çocukda bulunuyor.. bir tane iğnesi var ve çok yüklü miktarda para lazım(( 43 % tamamlanmış paranın. Çocuğun ise oldukça az zamanı kaldı. Bilmiyorum Türkiye'den Azerbaycana böyle bir yardım olurmu ya olmaz. Ben bu postu çok çaresizce paylaşdım sadece. Her gün dua ediyorum instaqramda gördüğüm an göz yaşlarımı tutamıyorum ((( Allah aşkına adminlerden rica ediyorum postu silmeyin. Bəlkə azda olsa yardım edəcək biri bulunur. Lütfen(((( Tunara nefes olalim

image

1 cevap

0 oy
tarafından
Keşke elimden bişey gelse Rabbim şifa versin onca milyarder insan var bir el atsalar keske
(211 puan) tarafından
Evet eksilmeyecek dahada artacak((
tarafından
İşte keşke bunu anlasalar ama bazı insanlara Allah herşeyi vermiş ama merhametleri yok çok yazık
(211 puan) tarafından
O kadar üzülüyorumki((( bende anneyim Allah kimseye bu acıyı göstermesin
tarafından
Amin Rabbim bir kapı açsın inşallah o anneyi dusunemiyirum herkesin ayrı bir sınavı var işte halimize ne kadar sukretsek az Rabbim bu günlerin yüzü suyu hürmetine aileisne bağışlasın minigi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,234 cevap

34,803 kullanıcı

...