0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (415 puan) tarafından
75le hamıle kldm 87kılıo ıle doguma grdm kızm br aylıkken 75kıloydum. 1.60boyum var kılo vermek istiyorum artık kızım 3aylık oldu emıyor dıyet yapamıyorum. Ikı gndur ogunlerde ekmek yemıyorum. Gunde 5.ltreye ykın su ıcıyorm. Szce ekmegı kesmenın faydası olur mu ben evlendgmde 60kıloydum nasl o halıme donucem ya 

11 Cevaplar

0 oy
(1,929 puan) tarafından
Bende kestim ekmeği inşallah faydası olur
(415 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah cnm
(1,929 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ekmegi kestiysen verirsin canım valla bende evlendigimde 65 kiloydum şuan 80 im hamileyim doğumdan sonra inşallah 60 olmayı düşünüyorum 
(415 puan) tarafından
İnşallah cnm 3aylık oldu kızm artık eskı halıme, donmek istiyorum ozguven sıfır
(1,272 puan) tarafından
Yani sütünü etkilemeyecek şekilde hafif bi diyet yap 6 aydan sonra biraz daha sıkılaştır kilo çok kötü bisey artık aynaya bile bakmak istemiyorum kıyafet mağazalarına en son bi yıl önce girdim çünkü hiv bisey yakışmıyor üstüme
(415 puan) tarafından
Al bendende o kdr ya bklm arastryorm smsı emzırırkn kılo almamak ıcn dıyet
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Olur büyük ihtimalle tabii ama hamur işleri pilav makarna ontarz seyleride dengede tutmak lazım tek ekmek kesmekle olmaz :D

(415 puan) tarafından
Hamur ısı cok tuketmıyorm acıkcası en fzla ayda ıkı kere ama makarna bnm kalbımnpcm blmem:)
(3,156 puan) tarafından
Ahahhaja kiminn değil ki :) kelin ilacı olsa başına sürer :)
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ayyy bide ben çıkarsam 
(415 puan) tarafından
Vllahı br dogum snrası sarkan gobek var o rahtsz edıyor sırf onun ıcn yanı  insallah cıksrırsın tez zamanda :)
0 oy
(157 puan) tarafından
Bende emziriyorum canim ne bulursam yiyorum gece gündüz ama çok aşırı zayıfladım hamile kalmadan önceki halimden daha zayıfım kurudum resmen
(415 puan) tarafından
Bn yemem oyle cok gnde ıkı ogun brde ara ogunum vardır sadece. Ama balık etlı oldgum ıxn kolay kılo veremiyorum
(157 puan) tarafından
Bende balık etliyim normalde çok çabuk kilo alırdım işte emzirmeye başlayınca boule oldum
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Tek ekmeği çıkarmakla kilo verilmiyor kuzum ben denedim sadece kilo almıyorsun o kadar hamur işi abur cubur pilav makarna bunları da azaltmalisin ve tabi spor 
(415 puan) tarafından
Hamurişiyle aram yok cnm pilavda haftadabr anca makarna cok seviyorum ıste o nolur blmem
0 oy
tarafından
Oluyor canm faydası 
(415 puan) tarafından
Sevndm insallah :)
0 oy
tarafından
Darısı başıma:D
(415 puan) tarafından
Hadi inşallah :)
0 oy
(707 puan) tarafından
Herşeyin fazlası zarar.Mideni gereksiz büyütmüş olursun 5 litre su içerek 2.5 yada 3 yeterlidir.Duzenli beslen evde egzersiz yap verirsin.
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Tabi faydası olur ekmek zaten ne süt yapar ne faydası var. Emzirme de büyük kalori harcatıyor. Sen et meyve sebze yumurta ağırlıklı beslen. İlle de unlu olacaksa yulaf unu kullan çok faydasını görürsün inşallah ben de başarabilirim, 
(415 puan) tarafından
İnsallah basarablırız cnm brde brsey sorcam gnı su marketlerde satılan yulaflar var ya onlrı tuketsek sute zaraeı olurmu nesfıt fln
(1,550 puan) tarafından
Eğer imkanın varsa değirmenden al yoksa paketli de olur. Yulaf çok besleyici. Doktorlar bebeklere bile öneriyor :) ben krep yapıyorum bazen granola gibi atıştırmalıklar bile yapıyorum seviyorum tadını. Hem tok tutuyor.
(1,550 puan) tarafından
Ama mısır gevreklerini diyorsan hiiiiç deneme bence. Daha çok acıktırıyor insanı
(415 puan) tarafından
Anladım cnm tesekur ederm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 212 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 339 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 269 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,198 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu

379,117 soru

11,348,409 cevap

34,813 kullanıcı

...