0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Yemin ederim hayatımdan bezdim artik. Hiç mi yüzüm gulmeyecek allah için ya isyan etme derler gelde isyan etme. Canım sıkkın kızlar her geçen gün daha da beterim yemin ederim artık yeter yeter yeter. Eşim olacak adam ilk eşimden olan kızımı sürekli azarliyor ilk zamanlar böyle deildi. Benim zoruma gitmeye başladı bir insan sevmediğini bu kada3 belli etmez ki ya. Parası oldumu ihtiyacını alıyor ona bise dediğim y9k. Ama sürekli bağırmalar en ufacık seye bile. 2 aylık kızım var şimdiki eşimden az önce el kadar bebeğe bağırıyor sinirlendim yeter senin yaptığın el kadar bebekten ne istiyorsun dedim aldim kucagima 15 dk oyaladım uyuyacak ver dedi ben uyuturum dedim vermedim benim çocuğumu benden mi esirgiyon lan diyo4 aldı zorla uyutmaya çalışıyor. Zaten son zamanlarda durmadan beni de azarliyor kavga ediyoruz bıktım artık hergun kavgadan dün balkonda oturuyoz su ictim sise elimden düştü bağırıyor yavaş *** diyo sen ne diyon ya dedim mahhallede gece gündüz ses bitmiyor benim sesim mi battı d3dim kavga ettik y9ne biktim napacam bilmiyorum gün geçtikçe soğutuyor kendinden

4 Cevaplar

0 oy
(780 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım büyük kizin için de üzüldüm rabbim içine merhamet vicdan versin inşallah 
(337 puan) tarafından
Normalde çok vicdanlı ama bu aralar bise oldu adama canım allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Kuzum agizın birkere yanmış daha dikkatli seçim yap çocukların herşeyden değerli başlarım adamına kimse kimseyi azarlayamaz önlemini al çocuğunu koru Rabbim sabır güç versin inşallah
(337 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun ya böyle deildi bu adam sonradan böyle oldu. Çok mutluyduk ama ne oldu bize anlamadim soğutuyor kendinden
0 oy
tarafından
Eşim bekarmiydi  bu esin 
(337 puan) tarafından
Evet bekardı canım
tarafından
Ahh sende benim gibi beni. Çocuk yoktu sende çocuk varmış
(337 puan) tarafından
Aynen canım. Daha önce istediler ben istememiştim sonra yin3 istediler ikna oldum kabul ettim1 sene dır evliyim 2 aylık kızım var
0 oy
(85 puan) tarafından
Yaaa kıyammm üzüldüm şimdi kızın kac yaşında bu eşinin ilk cocugu mu 
(337 puan) tarafından
Kizim 11 yaşında evet eşimin ilk çocuğu ayırt etmem diyodu ama ediyor ben farkındayım buda benu cik üzülüyor çok yipratiyor kendimi kızıma karşı suçlu hisediyorum
(85 puan) tarafından
Canım ayırt ederler mutlaka üzülme zamanla düzelir evde bakara süresi ac sürekli iş yapıyorken odaların kapısını ac hergün çalsın allah yardımcın olsun
(337 puan) tarafından
Tamam canım çok tsk ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 268 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 259 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 504 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

377,344 soru

11,292,370 cevap

34,711 kullanıcı

...