0 oy
423 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar ya bu pazar acile bile götürdm yürüyemiyordu pisigi yüzünden. Burda da sordm çoğu kişi idrar yolu enfeksiyonu olabilir demiş o yüzden gittik pazar günü. Antibiyotik verdi bağırsak temizlyci verdi. Fucidin ve Travazol verdi. Her seferinde yıkıyoruz artık çocuk öğrendi ya kaka yapınca direk banyoya gidiyor kaka yıka yıka diyor 19 aylık. Niye geçmiyor bu ya 1 ay önce bez değiştik ama ilk başta olmadı. 10 günüdür var dışı de çıkıyor ama ben anlamadm kesinlikle ıslak kalmıyor 2 saate bez degsyrm. Hep yıkıyorm hep kremlyrm aman aman geçmedi az geçti yani

Kullandığım kremler

Fucidin

Travazol

Hametan

Hamezinc

Tup arko

Sudocrem

Sebamed

Kantaron yağ

Zeytin yağ

Bunlar dışında yazın yani 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fungoid dene bi canım eczacıya sor iyice anlatsın 
-Reklam-
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Travacort ve hamazink bir kullan 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Arko kremin küçük tüplü olanı ve vazelin kızıma iyi geliyor
0 oy
tarafından
madecasoll benim de bir ara oğlum olmuştu bu kremle geçmişti sadece
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Emziriyorsam sütün varsa anne sütü sık kesinlikle sabaha hemen geçirir
0 oy
(672 puan) tarafından
Arko krem sürdüm geçti kizimin pisigi. Aksamdan sabaha kalmiyor pisik
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ah pisik kizim 6 aylik bir ay cektim ezcaneden sagolsun esimin arkadasi hametanla mavi bir mantat ilaci var onu vermis ikisini bir kariatirip kullanın  demis Allah razi olsun adamdan bir haftaya kalmadi mis gibi olduu
0 oy
(26 puan) tarafından
Ya şimdi beni linçleme ama kızımda böyle olmuştu hiçbi krem işe yaramadı eskilerin yaptığı gibi margarin sürdüm inan ikinci bezine kadar bile rahatlattı çocuğu daha ogündür krem sürmem 
(699 puan) tarafından
Neden linclym kiz denize düşen yılana sarılır derler ya yemin ederim öyle oldum 15 gn oldu artık bazen aglck gibi oluyrm o ağladıkça. Smdi yeni krem aldim sabah gecmezse denerim ılıkken sürdün kapattın demi başka bisey yapmadın.
(26 puan) tarafından
Aynen canım ama cidden kızımda çok işe yaramıştı sürünce bile ağlamayı bıraktı inşallah bebişinide faydası olur
0 oy
(12 puan) tarafından
Sana kendi tafsiyem bu tür yazılan tereyağıy mis bilmem neymiş bu tür karisimlari sakın yapma daha kötü olur baş edemezsin bu kadar krem kulamissin ise yaramamış en doğal yolu altını açık bırak bir gece ve altını pamuk saf suyla temizle iyice kurulduğundan emin oldugunda bağla altını tam kuru olsun. Benim çok kötü oldu ne kadar krem kullansam daha kötü olmuştu bu yöntemle iki günde iyi oldu benim sana tafsiyem bu gerisi sana kalmis 
(699 puan) tarafından
Ya onu da gündüz yaptım gece üstünü açıyor hadi hasta olursa ıslatıp diye korktum sürekli yapıyor Cnku gundz takip edyrm dq gece nasıl ederm sürekli hava dq soğuk
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Bebanthol kullanıyorum canım dogdugundan beri 15 aylık ben çok memmunum dene bı istersen 
(699 puan) tarafından
Bugün aldım eczacı 2 de getirecek denycm valla bi onu denemdm zaten

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
17 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,512 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 202 göst.
12 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
30 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu

383,057 soru

11,465,998 cevap

35,067 kullanıcı

...