+2 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Esinizle bu tarz güzel anılarinız neler ?

Ben bazen onun sevdigi yemekleri hazırlayıp romantik bir aksam yemegi planlıyorum mesela benim jestlerden biri bu

16 Cevaplar

+1 oy
(119,462 puan) tarafından
bana kalsin yazmiyim ssjshshshshhsshshsbsb
(352 puan) tarafından
Yaz yaz merak ettim bak şöxlöx
(119,462 puan) tarafından
sjsjssjshsh olmaz
(12 puan) tarafından
Biraz cilveli seyler anladigim kadariyla
-Reklam-
+1 oy
(352 puan) tarafından
Eşim her akşam kokmuş çoraplarını yüzüme atar en büyük jesti bu hahahajajaj

Eşim bildiğin odundur ben arada mesala ona küçük hediyeler alırım ama pek Bi anlam ifade etmiyor oda almaz mesala odun diyom ya 
(544 puan) tarafından
Benimkini anlatmışsın ☺☺☺☺
0 oy
tarafından
Hiç bsy vllah mısır patlatp o pubp oynar bn uygulmada takılırım bizdeki romantizm kimsede yok özellikle şuna dikkat ediyorum mısırı sadece aynı kaba alırım her alıştı eller birbirine temas etsin
tarafından
Yani mantıklı olan o :D
tarafından
Eller birbirine değince bide cereyan oluyor mu aranızda sonra Bi bakışma sonra tam öpecekken pubg den arkadaş bağırır koş oğlum koş ölecez mutsuz son :))))))))
(1,741 puan) tarafından
:))))))))
tarafından
Ay helal olsun mltm sıralamayi bu kdr mu tutturur insan alkış
tarafından
Hahahah bundan sonra ayrı kaplara koy mısırı cereyan olmasın boşuna heyecan yapma :)
0 oy
(388 puan) tarafından
Ben onun doğumgünününde güzel masa kurdum supriz ama o bana bı doğumgünü pastası ula geçiştirdi. Hemde üç kişilik ilk dogumgunumdu. Yani yaptığıma karşılık bı jesti yok . Benimde uapasim yok daha
(861 puan) tarafından
Tabi maddiyat önemli. İnstagramda bakıyorum millet neler neler yapıyo en yakınlarıma bile ne süprizler geliyo çevremdeki tek şanssız insan benim
(388 puan) tarafından
Yok alıştım artık. Canımı sikmiyorum. Bikac ay söylemiyorum o kadar:)
(388 puan) tarafından
Valla instaya nete bakarsak bizimkiler hicbisey yapmıyor. Hele onlar gbi hiç yapamazlar. Merhametli insanla karşılaştırsın
(12 puan) tarafından
Instagrmada herkes en mutlu halini gosteriyor.
Gosteris tarzı seyler.siz kendi huzurunuza mutlulugunuza odaklanın.en onemlisi o ♡
(388 puan) tarafından
Aynen öyle canim. Herkesin evliliği dört dörtlük değil. Hele internette göründüğü gbi asla değil. Rabbim cümlemize geçim kolaylığı versin
0 oy
tarafından

Saolsun ben yapmıyorum. Ama o bana yapar. Hiç beklemediğim anda birşey alır 

0 oy
(8,081 puan) tarafından

Bende çok severim romantik ortamları:P ayda bir yapıyorum böyle hazırlık bir kutlama olmasa da o günü özel kılıyorum. Doğum gününde iş yerine çikolata göndermiştim baya can alıcı bir not yazdım allahtan başkası açmamış notu :D

(12 puan) tarafından
Iyiymis.bem can alıci notlar kısmında biraz cekiniyorum nedense ama
(8,081 puan) tarafından
Niye çekiniyorsun canım eşin sonuçta hoşuna gider böyle şeyler
0 oy
(14,036 puan) tarafından
En Son doğum günümde elleriyle pasta yaptı mesela sonra bir ara orkide almıştı çok severim. Bende ona sevdiği tatlıları yaparım gece için hazirlanirim hiç beklemediği anlarda :) 
0 oy
(139 puan) tarafından
Çiçek alırdı hep alırdı artık çoçuğa baksın yeter benim için en büyük jest:))
0 oy
tarafından
Onunla evlenmem en büyük jest
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Valla cnm cikcasi pek jest yapamiyorum cocuktan dolayı  o da pek yapmiyo bu aralar:))bi geçenlerde disarda yedik yemeği 
0 oy
(10,556 puan) tarafından
2 çocuk yapmışım daha ne jesti kız yapmam hiç anlamaz çünkü 
0 oy
(181 puan) tarafından
En büyük romantızmimiz ben yemekten sonra kızı uyuturum o bilgisayarını acar ben kahve yaparım o knight online oynar ben pubg oynarım falan bu kadar sgshsh 
0 oy
tarafından

image

Karşısında gülmek :D çoğu zaman somurtkanım da evde
(68 puan) tarafından
Allah'ım yaa güldürdün :D
tarafından
Bu karıya taktın mı her posta atıyon
tarafından
He çok seviyorum :D
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Ozellll bana kalsın ☺☺
0 oy
(868 puan) tarafından
Kuru fasulye oldumu tamm ona bide güzel bir gecelik tm yeterli o bna anca özel günlerde işte hediye alır okadar

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,109 göst.
0 oy
14 cevap 219 göst.
0 oy
43 cevap 701 göst.
3 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,102 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yenianne1prenses (55 puan) tarafından soruldu

381,057 soru

11,407,829 cevap

34,943 kullanıcı

...