0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından
kızlar çok komik bir hurafe geldi annemden bebeğim dünden öncekş gün gece uykusunda ağlıyordu iç çeke çeke korktum annem dedi melekler rüyasında diyor annen öldü ona ağlıyor neyse dün gece de bir kahkaha atıyor görmeniz lazım nasıl hoşuma gitti çok komikti büyük adam gibi güldü annem dedi şimdi melekler demiş baban öldü :) çok güldüm birsürü hurafesi varda bazıları mantıklı geliyor bazılarına inanıyorum ya siz inanır mısınız 

13 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
hamileliğimde hiç bulantı yaşamadım çok şükür birisi bana daha 10haftalık bile değilken bebek saçlanınca miden bulanacak yakında dedi sanki bulanmasını istiyomuş gibi bende he hee dedim inanmadım tabiki. bilin bakalım bu kim :D
(410 puan) tarafından
ama ben bazı şeylere inanıyorum mesela yeğenimin poposunda kahverengi leke var ablam ciğer çekmiş canı Kı çını kaşımış leke olnuş benimde bebeğimşn ayağında leke var ama bilmiyorum benim canım ne çekmiş birde mesela bebekle oynuyorum emziği verir gibi yapıp vermiyorum diyor yapma umma olur çocuk
(5,220 puan) tarafından
fatma sen resmen kaynana x 2 olmuş level atlamışsın senin işin bizden zor. işte eskiden doktor falan imkan çok yoktu heralde böyle saçma sapan şeyler üretmişler
(410 puan) tarafından
karnımdan dedi annem senşn oğlun olacak gerçekten oğlum oldu dedi o zaman ultrason mu vardı anneme gelirmiş hamileler cinsiyeti öğrenmek için :))
(5,220 puan) tarafından
zaten 2tane ihtimal var yani %50şans. kız olunca karın ve bel bütün olur derler yani komple gibi düşün birleşik. erkekte de önde top gibi olur derler. benim kızım olcak şuan belim karnımla bütün değil yani bana göre hepsi efsane palavra imkansızlıklardan uydurulmuş şeyler ben inanmıyorum yani
tarafından
Gamze ne alakasi var cani ciger çekip elleyince bana hic mantikli gelmiyor allah askina sen yapma bari cocugu emziriyorum su iciyorum bisey yiyip icme bogulur diyolar mideme gidiyor yahu ne alaka ic organlari bilmesek tamam hep emzirirken kendim de yedim ictim boğulmadi şükür mantikli olmak.lazim onlar okumamis etmemis kendi kendilerine uydurmuslar iste
-Reklam-
0 oy
(181 puan) tarafından

Hiçbirine inanmıyorum çok şükür :D

0 oy
tarafından
Annesi ölünce ağlıyor babası ölünce gülüyor vay be :D damadini sevmiyo heralde 
(410 puan) tarafından
evet hiç sevmez doğru
0 oy
tarafından

imagehaahahaahahahahah ayyy

0 oy
tarafından

İnanmıyorum hurafelere hurafe hurafe olalı böyle eziyet görmemişdir herhalde :D

0 oy
(17,882 puan) tarafından
:))))) güldürdün yaa
(410 puan) tarafından
:) Rabbim her daim güldürsün sizi
(17,882 puan) tarafından
Saol canım :)
0 oy
(119,499 puan) tarafından
annen super yaa 
(410 puan) tarafından
annemde hem atasözü hem hurafe çok
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Ayyy Allahimm ilk kez duydum bunu bebek gülünce melekler gulduruyo derlerse 
(410 puan) tarafından
evet melekler güldürüp ağlatıyormuş işte annem eşimi de pek sevmez bilmiyorum kendi mi uydurdu ama hep öyle der
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Asla inanmam  
0 oy
tarafından
Hiçbirine inanmıyorum komik ve saçma geliyor.
0 oy
(344 puan) tarafından
:) kız düşündüm ama hiç hurafe gelmedi aklıma :)) inanmam ama bende
0 oy
tarafından
İnanmam kafamı yormam 
0 oy
(27,367 puan) tarafından

Hurafeye inanan cahil sözüne inanandir

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 517 göst.