0 oy
153 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,458 puan) tarafından
Kizlar doğumdan önce eşimle deniz kenarında tatil yapalım diyoruz temiz bir yerde, denize çok girmesem bile en azından deniz havası almak istiyorum çok bunaldım Mayıs ayı için düşünüyorum.yuzme bilmiyorum zaten denizde en fazla içinde duracagim sizce riskli olur mu önerir misiniz ne gibi dezavantajı olabilir

11 Cevaplar

+1 oy
(4,152 puan) tarafından
Ben yedi aylikken gittim sekiz ayluk dogum yaptim zaten :-)
-Reklam-
+1 oy
(65 puan) tarafından
Daha az önce tatilden geldim ki doğum Haziran'a denk geliyor. Son haftaya kadar da denize girmeyi düşünüyorum. Zaten Antalya'da yaşıyorum.
+1 oy
(3,055 puan) tarafından
Yengem tatile gitti doğurdu geldi :D bişey olmaz heehalde ya sor doktoruna
+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Bende tatile gideceğim inşallah :) 
+1 oy
(1,079 puan) tarafından
Suya girmezseniz sorun olmaz ama suya girerseniz erken doğum riskiniz olur bende gitmek istiyordum lakin hamilelikten dolayı vazgeçtim ne olur ne olmaz sonuçta 
+1 oy
(2,020 puan) tarafından
Anam bacim valla sana kalmış ben dogurmadan 1 hafta oncesi tatildeydim cipil cipil yüzuyodum :D
0 oy
tarafından
Deniz temizse hic bir sakincasi yok ben tatil yaptın valla gayette
(1,458 puan) tarafından
Ya öyle mi canım teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Doktoruna sor bence canım girdigin yer temiz olmalı ve üşütmemelisin
(1,458 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim önerin için sağ ol
0 oy
tarafından
Doktoruna sor bence canım deniz temiz olmuyor yani millet içine işiyo falan hamileyken riskli olabilir 
(1,458 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım ya o da var :(
0 oy
(673 puan) tarafından

Bende 7 aylıkken gittim. Doktorum onermemisti ama denize girdim :) normalde karnim burnumda oldugu için zor yürüyordum ama tatil olunca sabahtan aksama kadar gıkım çıkmadan yürüdüm aksama  ayaklarim balon olmuştu tabi:D

(1,458 puan) tarafından
:)) tatil deyince akan sular duruyor
(673 puan) tarafından
Tabi canim hayatımda kac kere tatil yaptım sanki patladı o ayaklar yinede yürüdüm:D
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Doktor bana izin vermişti canım. Arkadaşıma da 34. Haftada bebek dönsün diye denize gir demişti. Doktoruna danışman lazım. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 134 göst.
27 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde nilimsi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 492 göst.
0 oy
7 cevap 266 göst.
21 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
14 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Sevmm (1,967 puan) tarafından soruldu

381,242 soru

11,413,478 cevap

34,959 kullanıcı

...