0 oy
1,653 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından

Eşim çocuk olduktan sonra duzeldi demiştim yine ailesi doldurdu bosaniyoruz çocuğum daha ,17 günlük :(

22 Cevaplar

0 oy
(54 puan) tarafından
Tatlım insanlara boşa o adımı nafaka ödesin demek çok kolay sen daha lohısasın yeni bebeğin olmuş eşine zaman ver hatta kendine zaman ver boşanmak kolay bir mesele değil baba evine dönmek heleki çocuğunla hiç kolay değil Siirt suriyeye yakın mı orada olmanızı istiyor bak tatlım en azından eşin hafta sonları olmadı 1ay sonraları gelip sizi görse bile ona babalık hissiyatı kazandırır ben hamileyim 4 aylık olduk benim eşim jandarma ve ikimizde genciz öyle olmasına rağmen henüz benimsemiş değil bende her tartışmada boşanalım dedim bebek olduğunda dahi bunu devam ettirdim sonradan sonraya sakinleştim ve evliiliğimiz yerli yerine oturdu biraz da olsa eşin sürekli senden uzak anlaşılan o sebepten soğukluk olması normal ama baba evine döneceğine siirte gidip korunaklı bir sitede kalmak çok daha mantıklı sonra neden bunu denemedim deme 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yorumlari okudum canim da tayininiz siirt te sanirim. Bizde dort yildir gorev icin siirt tteyiz. Eger esini seviyorsan cozum yolu uretevilirsiniz  birlikte.  Siirt kucuk srhir hastanesi marketi hepsi yurumelik mesafede. Halki da sicaktir. Dogu gorevi icin rahatiz biz cok sukur. Esin bebegini gordu mu gorunce belki daha farklı hisseder

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,053 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,150 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hiramm01 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 711 göst.
21 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 732 göst.