0 oy
1,150 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Postlarimi bilenler bilir bilmeyenler bakabilir bugün eşimle konuştuk kaynım git ayrı eve diyor eşim bırakıp gelmiyor bana dedi boşanalim git ver dedim sürekli eski konuları açtı durdu boş boş konuştu en zoruma giden de şu olsu kizlar diyor çocuğu alırsan çocuğun nafakasını veririm olmadı alırım baktım baktım bakamadım yetiştirme yurduna veririm herkez baba olamıyor bunu anladım ben evlenmeden önce malda mülkte gözüm yok diyen adam şimdi ailesi için TOKİ için evini yuvasını dağıtıyor var mı böyleleri çocuğunda günahını aldı ben ona ilerde  ne diyeceğim şimdi 

11 Cevaplar

+6 oy
(1,326 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cocuga birşey demiyceksin diyecegın tek kelime senin baban bir şerefsizdi. O cocugu alıyorsun adamın yanından git bacım bu adama boyun eğme boşanmak isteyen adamın yanına daha durma senden de cocuktan da uzak olsun al nafakayı catır catır ye o cocuga da paşa paşa babalık yapacaksın hem ana hem baba olucaksın benim zamanında annem yaptı babalık hiç de sormadık babam neden yok diye
(42 puan) tarafından
Zor olmadi babasız büyümek yokluğunu aramak falan
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Hakkında en hayırlısı olsun canım.. Mahkeme ilk günden itibaren hem sana hem çocuguna ciddi bir miktar nafaka baglar eşinin gelirine göre... Allah güç kuvvet versin. Çocugunu kimseye bırakma. Yarın birgün büyüyünce sana yoldaş olacak o bebek. 
(42 puan) tarafından
Değil mi inşallah olur bı araştırayım canım olursa boşanır oraya veririm çalışırım acaba iyi bakıyorlar mi
(3,551 puan) tarafından
Canım herhangi bir belediye gibi kurumda çaycı da olsan kurumun alt katında oluyor ve molalarda gidip kontrol edebilirsin. Ha Baska bir alanda verirsen sürekli sana resim video atmak zorundalae. Sürekli arayıp bilgi alabilirsin. Kamera izleyebilirsin
(42 puan) tarafından
Öyle oluyor mu gerçekten video resim atarlar mı kızım çok küçük ama 5 aylık alırlar mı ki
(3,551 puan) tarafından
Alırlar tabi. Bende hamileyim 3.bebeğe.doğunca Bi altı yedi aylık olunca vercem gündüz bakım evine işime geri döneceğim. Diğer iki kızım evde duracak yada babasının dükkanda. Onlar birwz büyüdü artık. Çalışmak zorundayım
(42 puan) tarafından
Yani bugün bende birkaç yerle görüştüm 8 aylıkken getir dediler çok teşekkür ederim sanada canım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bebeğini sakın bırakma canım 

O adam öyle pişman olacak ki seni. Evini eşyalarını dağıtmış ailesi için bak bakalım ne oluyor ona

Sen mazlum Sun Rabb'im mazlumun ahını yerde bırakmaz 

Bu saatten sonra da alsın o TOKİ deki evi Ana bacı baba kardeş bir taraflarına soksunlar
(42 puan) tarafından
İnşallah burunlarindan gelir ne diyeyim kizim hiram bana yeter Allah belalarını versin yuva yıkanın yuvası olmaz Rabbim diyor sana yapılan zulmü sen unutsan da ben unutmam
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Zor zamanlarda herkes karakterini belli eder. Sizin konu ne bilmiyorum ama anlaşırım bu oldu. Senin ve çocuğun için en güzeli en hayırlısı olsun insallah
(42 puan) tarafından
Amin canım benim sağol
0 oy
(289 puan) tarafından
Kimseye hiçbir şey anlatmak ispatlamak zorunda değilsin. Bazen en büyük ceza hiç yokmuş olmamış gibi davranmaktır. Eşinin evi varsa hemen tapudan ihtiyati tedbir kararı aldır satamasın. Işi ve maaşı varsa aile hakimliğine bir dilekçe yazıp tedbir nafakası bağlat. Boşanma davasını sen açarsan uzamadan tek celsede biter erkek davayı açarsa uzarda uzar. Neyse, ben evlatlarımi babasız büyüttüm babalarını hiç kötülemedim kendi eden bulur elbet sabırlı ol ve bekle. Devran öyle bir dönüyor ki eski kocayı senin eline düşürüyor Rabbim.
(42 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(205 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun 
(42 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ne olursa olsun kızını bırakma canım o senin yoldaşın arkadaşın olacak nafakanı da al gül gibi bakarsın bebeğine Allah yardımcın olsun
(2,826 puan) tarafından
Ailen yok mu canım sahip çıksınlar sana kendini ezdirme bunlara
(42 puan) tarafından
Ailem de arkamda ama ne bileyim böyle de olması insanın canını yakıyor çocuğum babasız büyüyecek bir nevi soracak bana canım sıkılıyor bu duruma
(2,826 puan) tarafından
Valla öyle babası olacağına hiç olmasın canım benim babam vardı da ne oldu bir gün sevgisini mi gördüm varla yok arası birseydi sen ona hem anne hem baba olursun
(42 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah Allah büyüktür .
(2,826 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Annesinin baktigi cocuk nasi yurda veriliyor kedi mi bu?
(42 puan) tarafından
Asla onların eline bırakmam gün gelir devran döner büyür elbet Rabbimin izni ile kimsenin yaptığı yanına kalmaz
tarafından
Aminnn bencede aala verme cocugunu çatır çatır nafakanida al
(42 puan) tarafından
Alaçam alasını da alacağım
tarafından
Allah yardimcin olsun evladini asla birakma onlara bi *** yapamaz vermezler velayeti ona merak etme
(42 puan) tarafından
Alamazda zaten çocuk çok küçük
0 oy
tarafından
Sen neden ne diyeceğim diye dertleniyosun ki, babası olacak o mikrop hazırlasın şimdiden cevabıni. Hem çocuğuna hem Allah'a. Bunların hesabı sorulmayacak sanıyor galiba. Baktım baktım bakamadim veririm yetiştirme yurduna nasıl bı cümle ya, bunlar da insanım diye geziyor işte 
(42 puan) tarafından
Allah belasını versin o kaynanamin onun yüzünde oldu
0 oy
tarafından
Bir kadın çocuğuna analikta yapar babalık da ama bı baba cocuguna analık da yapamaz babalik da üvey anne eline bırakma çocuğunu al cocugunu yanına versin nafakani o adam dan hayır gelmez sana 
(42 puan) tarafından
Çocuk olmasaydı işte hakkımız da hayırlısı
0 oy
tarafından
İçimdeki hisleri söylüyorum sadece eşin blöf yapıyor sadece senin ailesiyle yaşamayı kabul et diye sana bunları söylüyor sen tamam boşanalım de hiç bişey deme arama sorma bi kelime etme 
(42 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama blöf bile olsa o cümleyi bana bir anneye kullandı ya ne diyeyim
tarafından
Allaha havale et canım
(42 puan) tarafından
Ettim canım ettim

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,053 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,656 göst.
17 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Cemmile (74 puan) tarafından soruldu
0 oy