0 oy
1,652 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından

Eşim çocuk olduktan sonra duzeldi demiştim yine ailesi doldurdu bosaniyoruz çocuğum daha ,17 günlük :(

22 Cevaplar

+2 oy
(3,526 puan) tarafından
Zaten hep bu erkek tarafı yuvaları bozuyor Allah bildiği gibi yapsın bunları. Kocana da akıl fikir hidayet versin 
(74 puan) tarafından
Amin insallh bana yasattiklarini rabbim onlarada yaşatır hamileyken öyle doğum yapınca boyle
-Reklam-
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Nasıl gelişti olaylar o kadar kolay değil boşanmak 
(1,933 puan) tarafından
Sebebi Ne peki böyle aniden neden böyle dediki
(74 puan) tarafından
Canım zaten ailesi öğretiyor ben çocuğumla gdp siirtte tek başıma kalmaliymisim kimse yok ne kendi ailesi ne ben yoksada bosanirmis
(1,933 puan) tarafından
Daha önceden nasıldı çok küfür edermi merhametsizmiydi kaç senelik evlisin
(74 puan) tarafından
11 aylık evliyim evet hep boyle küfür ederdi hamileyken çocuğu aldır dedi dövmeye kalkti hakaretler hep çocuğum olana kadar sustum değişir belki diye ama
(1,933 puan) tarafından
O zaman bunu söylemek zor ama boşan canim tek çocuk varken kurtul
0 oy
tarafından
sebeb ne canimm daha 17 gunluk bebekle
(74 puan) tarafından
Kendisi asker Suriye'de ben ailemin yanindaym diye
tarafından
bumuymuss sebeb evlenmeseymisti ozman
(187 puan) tarafından
Kesin ailesi dolduruyor karin ailesinin yaninda kalmasi niye kaliyor diye onlarda akil olsa el kadar bebekle yalniz basina kalmani istemezler canim cek git ailenin yanina bak bakalim akillanmazsa o zaman boşan gitsin
(54 puan) tarafından
Canım benim eşimde asker belki doğuda görev yaptığı için psikolojisi bozulmuştur ailesi de bunda etken rol üstlenmiştir boşanmak hiç kolay birşey değil emin misin ailelerle konuşun orta yolu bulun böyle olmaz bebeğin henüz çok küçük
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Nasil yani nasil gelisti bu durum bi anda mi
(74 puan) tarafından
Doğum yptgmda cok iyiydi etrafımda fır dönüyordu ailesinin yanına gtti geldi 17 günlük bebekte bilmedigim bı memlekette tek başıma gidip oturmaliymisim kendiside Suriye'de görevde ve yılbaşında gelecekmiş
(2,351 puan) tarafından
Bu sebepten mi cikti tartsma :(
0 oy
tarafından
Allah allah ne oluyor bu adamlara yahu:/ sukursuzluk mu nankörlük mu nedir bu böyle çözemedim 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Sorun ne canım 
(3,149 puan) tarafından
O zaman al çocuğunu bırak eşini kafasını dinlesin ya iyice dolar yâda hatalarını anlar döner
(74 puan) tarafından
Hep böyle cnm hamileyken de her sinirlendgnde aldr çocuğu derdi
(3,149 puan) tarafından
Seni seven çocuğunu seven adam böyle yapmaz adam olan adam böyle yapmaz
(74 puan) tarafından
El kadar bebeğe ölsün diyor
(3,149 puan) tarafından
Pislik sen ***** o suriyede deseydin kuzum ondan baba olmaz hatta k.bakma bi b..... olmaz bırak açsın davayı eşşşek gibi nafaka öder size
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun hakkinkzda ama noldu ki
0 oy
(2,181 puan) tarafından

ah su ailelerine olan duskunlukleri her lafa kanmalari eslerini kabullenememeleri yok mu :angry: topunun kokune kibrit suyu :angry:

0 oy
(2,189 puan) tarafından

Ailesi yüzünden boşanıyorsanız o ailesine de Rabbim daha büyük acılar versin. O bebegin senin hakkina giriyor. Eşin de aklı yok gibi onlari dinliyor ..:angry:

(74 puan) tarafından
Aynen öyle cnm bana çocukta ölürse olur yapacak bişey yok annem öyle istyr dedi
(2,189 puan) tarafından
Evladını annesine değişiyor ya daha minnacik size ihtiyaci var..  oyle diyen adamdan hayir gelmez kuzum k.bkma da
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Hakkinizda hayirlisi olsun insallah canim. Kina yaksin ailesi de tovbe yarabbim. Nereye gitmeni istiyo esin.
(15 puan) tarafından
Orda dursun bi hopp 9 ay karnında taşıyıp heran yaşıomu die korkusunu yaşamadı ya ne anlar ****** o ölğrse ölsün günah be o nasıl laf puhh yazuklar olsun adamım demesin askerliği batsın önce insan olsun evladına merhamet etsin ** herif daha bilimum küfğr kusura bakma kocan ama böyle dienlere deli oluyom
(1,567 puan) tarafından
Annem istiyo demis bide. Anasina neymis. Kendi yaninda degil annesinin yanında ya . Kuduruyordur kesin. Kudursun beter olsun insallah. Belli esini doldurmuslar baya bi. Allah islah etsin bildigi gibi yapsın insallah. Masum gunahsiz yavrunun ne sucu var.  Yavrum kiyamam.
(74 puan) tarafından
Aynn öyle cnm allahinsan bulsun
(3,149 puan) tarafından
Bırak o adamı anası hem analık hem karılık etsin oğluna bi halt olmaz o kocadan seni sevmeyebilir de insan evladına onu der mı yaa
(1,567 puan) tarafından
Aynen katiliyorum hry
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Allah islah etsin ben o yuzden evimde kaldim benimlide asker suriyede simdi anneme gitsem kaynanamgil esimi doldurur diye gitmedim yanlarina istediler illaki orayada gitmedim son haftalarimdi zaten. Evimde kalmayi sectim rahatim simdi hst deyim yatisim verildi nstye aldilar dogum olabir belkide kimsem yok ama en azindan esimle iyiyim kafam rahat. Allah yardimcin olsun..
(74 puan) tarafından
17 günlük bebek cnm ve sürekli hasta
(3,151 puan) tarafından
Gecmis olsun cok zor ya. Esinin de anlayisli olmasi lazim bundan sebep bosanilir mi hic.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Belkide böylesi daha hayırlıdır canım beni bekleyen karım bebeğim var diye düşünüp sükredeceğine sürekli boşanmayla tehdit etmiş seni.. Bence bebeğinde böyle bi ortamda sağlıklı büyüyemez ben ona sevgisini verebilecek bi baba göremiyorum anlattığın kadarıyla Allah yardımcın olsun isyan etme 
0 oy
(29 puan) tarafından
Daha once boyle bı karar vermısmıydınız benimde esimle hıc aram yok 2 gun ıyız 3 gunu beni sinirlendirecek bı sebebı var 
(74 puan) tarafından
Hayır canım daha öncede kendisi her tartışmada bosarim bosarim diyordu bana aldığı meyve suyunu başıma kalkardi
(29 puan) tarafından
Benımkıde diyordu bosanırım ilk basta hamileyim 7 aya girecek en son ben soyledı cocuk olsun seni bosuycam diye kendi daha demiyor oo benim telefon faturamı bile basıma kalktı herseyını ben oduyorum felan oysaki aylık 100 lira para veriyor benımkıde ailesine duskun
(74 puan) tarafından
Aynen öyle canım her seferinde alttan aliyordum
(29 puan) tarafından
Sen deseydin ona
0 oy
(94 puan) tarafından
Böyle adamlara asla boyun eğilmez az birşeyde ayrılmayı kabul ediyosa bundan sana yar olmaz canım ailesi bahane cocugnada mı acımıyo asla ezdirme kendini bu çekilmez böyle sen sustukcada aynı devam eder
0 oy
(2,083 puan) tarafından
Hey allahım ya milletin kızını alıyorlar rezil rüsva edip bırakıyorlar pislikler
0 oy
tarafından
Kendi ailesinin yanında olsaydın bak bakalim sesi cikiyor muydu.
0 oy
(147 puan) tarafından
Tek basina da kalinmaz siirtte ama yanina gelen olurdu he kesinlikle ailemi de silemem bir adam icin ama esin askermis bide suriyede diyorsub belki o psikolojiyle iyi dusunemiyor , bide siz gorucu usulu mu yoksa.severek mi evlendiniz 
(74 puan) tarafından
Severek evlendik canım asker olabilir ama herkes te asker çocuğuna ölsün diyormi
(147 puan) tarafından
Simdi sinirli aninda dediyse biran agzindan cikmis olabilir cikmasin oyle sey soylenir mi soylenmez ama bazen insanin agzindan cikani kulagi duymaz , evlilik kolay degil ki ya da kolay yuva kurmuyoruz bosaniyoruz deyince bosanilsin canim , esin belki meslegi onu yipratti psikolojik olarak da etkiledi , sen o olsun dedi tanam hemen bosanalim dememelisin sebebini arastirmalisiniz neden diyor onu deme sebebi nedir nasil ortamda calisiyor bide bosanmaya karar veriliyorsa da senin ailen onun ailesi ve siz oturup net konusmalisiniz
(74 puan) tarafından
Canım bu bir defalık değil 5 aylık hamileydim annesi istiyor diye kalktım 9 saatlik yola gittim en ufak tartışmada bana ****** ol git bosanicam diyor bir değil beş degil
0 oy
tarafından
ah be yavrum ya senin dusunmeyeni sende dusunme seni bile bile atese atan adamdan hayirmi gelir birak gitsin yolun basindayken tek cocukla 
0 oy
tarafından
Neden ayle uzunden canm yaaa
0 oy
(1 puan) tarafından
Bende senin durumundayım cnm 2 aylık hamileyken babamin evine geldim suan 30+3 günlüğüm hala burdayım boşanmayı düşünüyorum ALLAH insani iyilerle karsilastirsin benimde bir bucuk yil çocuğum olmadi tam hamile kaldim mutluyum dedim sorunlar cikti böyle 
(59 puan) tarafından
amin Allah iyilerle karsilastirsin gercekten

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,050 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,150 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hiramm01 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 711 göst.
21 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu