0 oy
832 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Çocuklarımın biri 3 aylik biri ise 1 buçuk yaşında çok yoruluyorum sabah akşam ayaktayım üstelik oğlum bebeği dövüyo 2 ci çocuk korundugum hâlde oldu ve kabullenmiş değilim halen ikinci çocuğu çünkü büyük oğluma üzülüyorum o tam büyümeden daha gelişmeden kardeşi oldu çok kıskanıyor kabullenmiyor doğru dürüst yardım edenımde yok ev icindeyim de çok kötü oluyorum 

15 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Korunma yöntemin geri çekilme mi? Öyleyse korunduğunu zannetmişsin. Bir de olup doğmuş çocuğu kabullenememek olmaz. Tabii ki ikisi de bebek bi süre zorlanirsin ama büyüdüklerinde rahat edersin 
-Reklam-
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Biraz geç  olmamışmi bu düşünce  olan olmuş  büyütmeye  bak bacım ☺️
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Yani burdan yapabileceğimiz bişey yokta kabullenemedim ne demek çocuk doğmuş 3 aylık olmuş bile böyle şeyler söyleme hoş değil
0 oy
tarafından

Dur ben sana anlatayım sende 2 bende tam 3 erkek çocuk 1i isteyerek oldu 6 yaşına basacak ikinci yine istedik oldu 2 yaşına girmek üzere 3 üncü istemedik ertesi gün hapı kullandım ona rağmen hamile kaldım nasibi varmış geldi bağlattım tüpleri mi şimdi sabah 8 de uyanıyolar ondan sonra diğeri uyanıyo birisi acıkıyo diğeri ona süt hazırlarken diğeri ağlamakdan helak oluyo bezlerini değiştirirken birisi kaka yapıyo diğeri acıkıyo onu doyurayım derken diğeri başlıyor ağlamaya kucak istiyo ikiside büyük olan anne karnım acıkdı diyo kalkıyorum ona yemek hazırlıyorum falan ben yemek yemeye vakit bulamıyorum yaaaaa yetermi

(17,811 puan) tarafından
:D bi dostttt yapmam ben ya
tarafından
Deme öyle yarın Birgün lazım olur ahahaa
(17,811 puan) tarafından
:D how are you
tarafından
Bebek diyon bebek
(17,811 puan) tarafından
:D noo ben anlamıyor seni bebek ne
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ahh ahh bnde 3 tane var robot gibiyim minnak uyursa daha aksam yemegi yicem sen düşün 
(154 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(4,152 puan) tarafından
Amin ins  canm hepimizin
0 oy
(458 puan) tarafından
Gel canım gel de beraber ağlayalım büyük bebişim 17 aylık küçüğü ise 5 buçuk aylık dün ablası parmağını ısırmış 
(154 puan) tarafından
Ayyy yavrummm  buyüyecekler inşallah
(458 puan) tarafından
İnşallah Rabbim o günleri gösterir
(154 puan) tarafından
İnsallh
0 oy
(502 puan) tarafından
Kizim 1.5 yasinda benim de oglum 27 gunluk annem 11 gun yanimda kaldi gitti toparlaninca. Ayni sehirdeyiz ama haftada bir gidiyorum geliyorum degisiklik olsun diye. Ben de kimseden yardim almiyorum kizim gece 2 de yatar 6-7 de kalkar gunduz surekli aglar bagirir kopek disleri cikiyor babasinin arkasina agliyo cok zor uyuyo.. bazen cildiracak gibi oluyorum ben de ama sabrrtmem gerektigini biliyorum ben de korunurken hamile kaldim ama nasip boyleymis. Sen de sabir dile inan 1 sene sonra birbirlerine arkadas olacaklar ben hep o zamanlarin hayalini kuruyorum
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Olan olmuş  rabbim can sağlığı versin evlatlarina olede böle buyucekler ama keşke araya zaman koysaydin neyle korundum birde benim de iki tane ama ralarinda 4 yaş var ona rağmen bende yoruluyorum rabbim yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Ikisi de senin canın  kanın bu zamanlar  geçecek sonra tebessüm edeceksn
0 oy
(924 puan) tarafından
Canım benim üç tane bir buçuk yaşındayken oldu ucude eşim.yyardimci oldu ben diğerlerini hiç kiskandirmadim  kucağıma sadece emzirmek için aldım hep beşikte durdu diğerleriyle oyun oynadım ilgilendim tabiki zor olur yatağına yatınca ceset gibi olursun ama onlar mutlu olsun sağlıklı olsun gerisi boş vitaminle ayaktayım ben canım saçlarım döküldü üst üste aşırı vitamindir kalmışım ama evlat hiç biseye değişilmez biraz sabır benim ikoside korunurken oldu arkadaşın dediği gibi korunduğunu sandım geri çekilmesi digerinde adetim olmuyor diye rahat davrandım o şekilde oldu çok şükür varlıklarına sende büyüğü kiskandirma diğerinden sevgini esirgeme onunda anneye ihtiyacı var eminim çok iyi bir annesin sadece yorgunsun rabbim kolaylık versin canım 
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Allahın gücüne gider kabullenmemek filan ne çirkin bi söylem masum bi bebeğe 
0 oy
tarafından
Benimde 2 bebeğim var. Birisi 5.5 aylık diğeri 17.5 kısacası araları 1 yaş. Kınamak için söylemiyorum ama benim aşırı titiz bir insanım eşimde o kadar pasaklı. Gece gündüz 2 çocuk ev işi yemek ütü çamaşır derken şimdi oturdum. Kızım uyumuyor ve hiç kimsem yok yardım alacağım. Sen annesin yaparsın böyle söyle kendine. Evlatlar için en önemli şey anne ilgisi ve sevgisi. 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Benimde 2 tane..  

5 aylık  ve 22 aylık.   Bazen yoruluyorum evet ama iyiki varlar diyorm.  2.si kaza benmde ❤
0 oy
tarafından
Nasıl kabullenmedim yaa. Benimde iki çocuğum var. İkinciye hamile olduğumu öğrendiğimde aşırı ağladım ilk çocuğum daha küçük nasıl olcak falan dedim de ama doğdu 4 aylık oldu küçüğü severken içime sokasım geliyo öyle bi seviyorum ki kabullenmemek kelimesi çok ağır bi laf yaa minnacık bi kuzu ya yerim onu. Büyük olan kızımla birlikte seviyoruz hep ama onun yanında dikkat ediyorum tabi çok çaba gösterdik kardeşini sevsin diye. Şuan maşallah tam bi abla koruyor kardeşini çok seviyor kardeşi ağlasa çok üzülüyor ama bu şekilde olmasını biz sağladık. Biraz sevdirmeye çalışın hediyeler alın kardeşin sana hediye almış diyin. 
0 oy
tarafından
Bu nasıl bir isyan. Rabbimin gücüne giderse görürsün o zaman pişman olmayı. Büyük olana üzülüyon da küçüğü yoldan mi aldın evlat değil mi o
(154 puan) tarafından
Ne demek istediğimi onca insan anladı bi sen anlamadın tabiki canım o benim ne niyetle söylediğimi bilmeden böyle birşeyi yazma gereği duyuyorsun onların tırnağına zarar gelse mah folurum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 268 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde Metinin annesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,272 göst.
14 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 963 göst.
20 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.