0 oy
1,271 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Esimle boşanıyoruz 

Ya aileni herkesi silersin kimse evime gelmicekler yada olmaz dedi ailemi silmem deyince 

Beni evden kovdu 

Annemlere geldim babam memlekette 

Babam 2 dakikada bir arayıp eve gitmemi  söylüyordu 

Once nur evine gitsin dedi gitmem dedim *** lerini gonderin dedi annemde bende  gondermeyiz dedik tekrar arası o orspu evimden gitsinler evine  dedi kovuldugum yere nasıl gideyim kizlar 

Komşular esimi arayıp aracı olmak istediler esimde kabul etmedi istemiyorum  dedi

Babam bugün geleceğini evden gitmenizi soyledi annemde kabul etti 6 kardeşimle 2 aylık kızımla sokakta kaldım bugün acilen boş bi ev bulmamız lazım 

Dua edin lütfen kafam allak bullak 

Linç edecek olan  bisi yazmasin 

23 Cevaplar

+4 oy
(3,024 puan) tarafından
Nur bende kayseride yasiyorum bana ozelden mesaj atarmisin belki bir faydam dokunur bacim
tarafından
Son durum ne oldu ne olmus bosanmismi ev bulmuslarmi cnm
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Babanda gvt kocanda gvt onlar gitsinler siz niye çıkıyorsunuz evlerinizden 
tarafından
Eşim.evden gitmemi soyledi gitmicsmi soyleyince ben seni evden attirmasini bilirim dedi babamin evine  geldim babam memlekette 2 dakikada bir arayıp o orspu evden gitsin dedi anneme olmadik ağza alınmayacak  küfürler etti sizde sktr olun gidin dedi
Anlayis karakter yok bunlarda
+1 oy
(403 puan) tarafından
Rabbim esinide babanida dogru yola erdirsin insallah.6 kardesnde kücüklermi.çalışan yok mu yank.cok zor bi durum baban neyine güveniyorda kovuyor acaba.elden ayaktan düstügnde birtane evladi hanımı olmayacak yanında.Allah güç kuvvet versin yaşadığınız şerri hayra cevirsin Insallah canm ya
0 oy
(329 puan) tarafından
Gece sokaktamıydınıx cnm
tarafından
Annemlerdeydim canım  bu gun bu evden cikmamiz lazım
tarafından
Ne yaptnz cnm
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Herkes anne baba olamiyo iste Allah boylelerine evlat vermesin. Ne yapacaksin simdi cok uzuldum ya Allahim bi kapi acsin insallah
tarafından
Gun icinde bi ev bulup bi an once gitmemiz  lazım
Babam eve geldiginde bizi burda görür se hersey daha kötü olacak
(2,590 puan) tarafından
Yahu adam kovmus eve almiyo baba sokaktami kaliyim demedinmi nasil bir vicdan var
tarafından
Ettiği hakaretler küfürler
Dedim ama öldürmediği surece küsmeye sebep yok ona gore
(2,590 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Ay cok uzuldum ya 6 tane cocgunmu var canim  senin hepsine tek basina nasil bakcksin tek tek nafakaa al o bile gecindirir seni Allah yardimcin olsun 
(5,323 puan) tarafından
Yok canım kardesleri
tarafından
Bir cocgumu var cnm
(477 puan) tarafından
2 aylik kızı var cnm diğeri kardesleri
tarafından
Annesi cocuga bakar  kendi calsir para biriktrincr cikardi ne gaddar adamis babasi
tarafından
6 kardeşim var annem kizimi birakmam deyince sende kızınla defol git dedi
Annem kızıma bakar bende çalışır düzenimizi kurarım Allah'ın izniyle  neler cektik bu gune kadar elinden baba  değil o adam
Ama çocuklara üzülüyorum en küçük kardesim 1.5 yasinda daha
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Rabbim eşine ve babana vicdan ve merhamet versin. Rabbim yardımcın olsun canım
0 oy
(46 puan) tarafından
canm hangi sehirdeniz
tarafından
Kayseri canim
(3,024 puan) tarafından
Nur bana ozelden mesaj at bacim bendr kayseride yasiyorum
(46 puan) tarafından
canm ayni sehirdeysek ev icin yardimci olmak isterdim ama malesef Allah yardimciniz olsun annen arkanda cocuklara bakar is bulur herseyi cook guzel olur insallah
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Uff yavrum ya, hangi şehirde siniz. Kardeşler kaç yaşında. Çalışan olmsz mi? Merak etme baban k... Gibi pişman olcak o seresfsiz kocanda. Canı gönülden dua ediyorum sana. Hayırlı bir kapı açılsın sana.
(1,016 puan) tarafından
Ah aha vedakar annene bak sen. Rabbim ayağınıza taş degdirmesin. Bana uzak bir şehir, keşke elimiz  yetisse sana. İnşallah rabbim dualarımızı sana ulaştırır. Bebeğin çok küçükmüş , annen bakar inşallah sen de çok yorulmayacagin bir iş bulrsn lütfen gurur yapıp adamdan nafaka almamazlik yapma.
tarafından
Elimde avcumda ne varsa aldı o pislik benden bugün boşanma davası açıcam devlet ne verirse alicam ama ondan Allah razi olsun eksik olmayın
(1,016 puan) tarafından
Dişli bir avukat çıkar karşına inşallah. Devletten avukat işte   . Adliyeden yardımcı olurlar sana muhakkak.
(62 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
(3,024 puan) tarafından
Nur kayserinin neresindesin bana ozelden mesaj yazarmisin belki bi destegim olur bende kayseride yasiyorum
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Baban seni ve çocuğunu istemedi ama 6 kardeşini durduk yere niye kovdu orasını anlamadım madem ksrdeşlerinide kovdu annende sizle gelsin baban kıymetli evinde tek başına mutlu olsun.
(1,016 puan) tarafından
Yok canım hem annesini hem de 6 kardeşini kovmuş.. annesi ve kardeşleriyle beraber yanlız kalmis
(1,925 puan) tarafından
Görgüsüz adamya çocuklarını değil sadece kendi rahatını düşünyo böyle babalar olmaz olsun. Bunlar sonra yaşlanınca yok evlatlarım sahip çıkmıyoda yok öylede. Niye çıksınlar sen zamanında itlik etdiysen.
(1,016 puan) tarafından
Öyle zaten tek başına inan 5 gün kalamaz o tipler. Kurban olsun karısına 6 evlat vermiş. Kendi suyunu içemez oyleleri
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Nur ben postlarona baktım gülüm şimdi bi düğün mevzu var oradan mı boşanmaya geldiniz. Yuva kolay kurulmuyor kuzum hiç mi olacak gibi değil
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Allah yar ve yardcin olsun 
0 oy
tarafından
Yaa Rabbim yardımcın olsun çok üzüldüm ya ne biçim insanlar varya off
0 oy
tarafından
Ah yavrum benim ya Allah yardımcın olsun inşallah. Çok üzüldüm babana da eşine de yazıklar olsun ikisini de Allah bildiği gibi yapsın. Neden bu kadar büyüdü olaylar boşanmaya kadar gitti
0 oy
(48,695 puan) tarafından
anlamadim annende sizinle mi gelecek hakkınizda hayirlisi olsun canim esinede babanada Allah merhamet versin
tarafından
Annem kızımı birakmam deyince sende kızınla defol git dedi  annemde giderim sokağa atmam dedi
(48,695 puan) tarafından
iyi bari annen yaninda ama kardeslerin ve bebegine daha çok üzüldüm canım insallah hemen ev bulursunuz
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Özel mesajın kapalı ve yazamıyorum.

Nur istanbula mi gelseniz acaba?

Tekstile girer kardeşlerin çalışırlar. Sende çalışırsın evladn biraz büyüyünce.
tarafından
Canım istanbula gelmek kolayda ev iş yaşam nasıl olacak daha boşanma davası da açamadım kızımı bu şehirden çıkarırsam
Benden  kaçırdı diye  şikayette edebilir bu riskide göze alamam
(13,702 puan) tarafından
Derdi ne adamın küçücük bebek var ortada ya
tarafından
Kayınbabası ona yeni avrat alacakmış yani benim  babam
(13,702 puan) tarafından
Babsnada yaziklsr olsun.
 Baba sahip çıkmazsa el oğlu neler yapmaz
0 oy
(211 puan) tarafından
RABBİM yardımcın olsun nie linç edelim ki seni
0 oy
(2,047 puan) tarafından
O ananın ellerini ayaklarını öpeyim yollarına serileyim ana işte ya ana, canım bi süre kadın sığınma evine geçin hem size ulasamazlar adresınızı bulamazlar baska ile de gidersiniz, önce polis merkezine gidiyorsunuz onlar sizi götürüyolar, hemen bos ev bulamazsınız önce bi düşünün iş bulun falan, zaten kadın konuk evi sizi yönlendirir
tarafından
Bizi arayacaklarını sanmıyorum canım evim bildiğim yere kızımla eşyalarımızı almaya gittim kilit değişmiş polis gözetiminde topladım eşyalarımı
Babam esime nuru bırak seni ben evlendiricem demiş
Bu lafın üzerine beni arayacaklarını sanmıyorum
(2,047 puan) tarafından
Yuh ya sasırmıyorun babana aynı benım babam
tarafından
Allah akıl fikir versin
Artık babam değil düşmanım o benim
0 oy
(2,069 puan) tarafından

Ya beynim durdu o kadar çok üzüldüm ki bir benzerlerini yaşadım :(

Daha bebegin yeni doğdu senin diye biliyorum çok olmadı insan herşeyden vazgeçer de evladından bile vazgeçmeyi göze almış demek ki kocan denilecek insan. Babana söyleyecek söz kelime bulamıyorum. İnsanın babası yanında değilse el oğlu tabi böyle davranır. Öncelikle psikolojik olarak kolay değil ama toparlan seni dimdik görsünler. Annenden de Allah razı olsun bizde anneyiz aynı şey bizim evladımızın başına gelse bizde aynısını yapardık.

Keske elimden bişey gelse, gelebilse bi şekilde destek çıkmak isterdim sana.. Yakın olsaydık keşke. İnan acını kendim yaşamış gibi hissediyorum şu an Allah kolaylık versin sana ailene 

tarafından
Allah razi olsun
Babam esim olacak adama
Nuru bosver ben seni yeniden evlendiririm diyecek kadar basit insanmış şaştım kaldım yaa
Kocam kadinin kilidini değiştirmiş kizimim esyalarini polisle gidip aldim
Kendi  evim dediğim kendi yuvam bildiğim yerden  yerden
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ne yaptiniz canim buldunuz mu ev

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,041 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,979 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu