0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (612 puan) tarafından
Kızlar 15 aylık olmak üzere oğlum. Bikaç gündür sabaha doğru kucağımdan inmeden uyumak istiyor asla bırakamıyorum. Bıraktığım an feryadı figan başlıyor. Ama sabah 5e kadar filan düzgün uyuyor. Gece beslenmesini neredeyse kestik bu arada. Ama ben yine kıyamayıp her gece 3 gibi 1 kez emziriyorum. 20 gün oldu daha meme diye ağlamaz sanırım. Bulamadım derdini :/

4 Cevaplar

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Kokunu istiyor galiba 

(612 puan) tarafından
Ah bu kokum. O kadar yapıştık ki eşim akşam diyor oğlum anne kokuyorsun diye :) derdi anneye doysun bakalım sarılalım :)
(27,351 puan) tarafından
Olsun ne güzel
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Bebegin memeden kestigin icin senin kokunu tenine dokunup guvende hissetmeye çalışıyor onu uzaklaştırmaya calisma cnm gececek bu
(612 puan) tarafından
Uzaklaştırmıyorum kuzum da ağrısı sızısı mı var ne bileyim endişe de ediyorum
(1,699 puan) tarafından
Hayir cnm bebegin sen emmeyi azalttin diye onu birakacaksin falan saniyo yani kokuna muhtac daha fazla saril ona daha fazla vakit geçirin
(612 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Benim kızım 4 yaşında hala gece kalkıp yanıma gelir kucağıma siner yatar şimdi ikinciye hamileyim oğlum da olunca o zaman ben ne yapcam bilmiyorum ikisini bir göğüse nasıl sigdiricam heee bunlardan hariç de bı koca bebek daha olucak vayy halime :D
(612 puan) tarafından
Ayyy derdimi yandım değirmene değirmen başladı dönmeye misali benden bin beter iş halin :) Allah kolaylık versin canım
tarafından
Vallaba öyle beşiği var süslüyorum hazırlıyorum heves etsin de gitsin yatsın diye ama nerdee :D inşallah seninki benimki gibi olmsz :D
0 oy
tarafından
Seni istiyordur canım benim oğlumda memeyi bıraktıktan sonra iyice düştü bana ya bide benim ki 26 aylık ne yapcam bilemiyorum 
(612 puan) tarafından
Ya kuzum biz memeyi de tam bırakmadık sadece gece beslenmesini kestik ki o da tam kesme değil yine gecenin ortasında 1 kez emziriyorum. Tabi ki sebep her neyse de benimle koyun koyuna yatıyor ben de huzuru bozulmasın nasıl mutluysa öyle olsun diye bırakmıyorum. Ama memeden midir ki? Kulak enfeksiyonu olmuştu o zaman da böyleydi. Yine hasta olursa diye çok endişe ediyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,204 göst.
0 oy
7 cevap 92 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 118 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu