0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (1,352 puan) tarafından

Annelik sizin için nedir? Neler yaparsa annelik yapmamış olur? Cevaplarınızı bekliyorum:)

17 Cevaplar

+1 oy
(2,678 puan) tarafından
Anlatılmaz yaşanır deyim kısacık olarak :)) 
(2,678 puan) tarafından
Az kalmış annesi sabır ondan sonra cennet kokusuna kavuşacaksın:)
(1,352 puan) tarafından
:) heyecanlandım öyle diyince
(2,678 puan) tarafından
Evlat cennettr cnm sadece bunu unutma :)
(1,352 puan) tarafından
Çok değişik geliyor. Daha düne kadar annemin küçük evladıyken şimdi benim evladım olcak :) teşekkür ederim yorumun için
(2,678 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin evladın dünyaya cnm tarifi yok inan yaşamak lazım kokusu cennet bakışı gülüşü bambaşka :)) rica ederim canm bnm
-Reklam-
+1 oy
(12,513 puan) tarafından

Annelik, çoğu zaman kendini unutmak.. 

Anlatılmaz yasanır duygular.. 

Öğretmek.. Öğretince ve öğrenince mutlu olmak.. Her anları başka bir heyecan, başka bir korku, başka bir sevinç, başka bir şaşkınlık.. En başka duygular ve en özel duygular.. 

Sevgi patlamasının da patlaması ☺️☺️ severken kendinden geçmek bazen delirmek :D her şey, aklına gelebilecek her şey :D

(1,352 puan) tarafından
Çok güzel anlatmışsııınn :)
(12,513 puan) tarafından
Anlatamadım ki yasamak gerek ☺️☺️❤️
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Anneliğin en güzel örneği merhamettir ❤️

Kendinden geceyi saatleri hayatı feda etmektir.. 
0 oy
tarafından

Kendinden vazgeçebilmenin en güzel örneğidir 

(1,352 puan) tarafından
Güzel benzetme :)
0 oy
(874 puan) tarafından
Annede bencillik olmaz bence hele ki ilk 5 yaşta. Annelik fedakarlık ve merhamettir ağlayınca kızmaz gerekirse uykusuz kalırsın istediğin hiç bişey vaktinde olmaz da sonra olur kahven bile sıcakken icemezsin. Annelik vazgeçmektir onu ilgilendirmeyen şeylerden. 
(1,352 puan) tarafından
İstemsizce gülümsedim. Çom güzel anlatmışsın :)
(874 puan) tarafından
Aahaha ben yazarken film şeridi gibi geçti hayatım gözlerimin önünden. 2. çocuğumu büyütmeye başladım onu ilgilendirmeyen WC banyo gibi ihtiyaçları bile oteliyorum :D
0 oy
tarafından
O ilk boynundan kokusunu aldığın an anlicaksin ❣
(1,352 puan) tarafından
Sabırsızlıkla bekliyorum o anı
tarafından
Hayirla almayi nasip etsin Rabbim ❣
0 oy
tarafından
Annelik fedakarliktir 
(1,352 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için
0 oy
tarafından
Anlatilmayaxak.kadar kutsal
(1,352 puan) tarafından
Teşekkürler:)
0 oy
tarafından

Benim için annelik  .......düşündüm de tarifi yok :D

(1,352 puan) tarafından
Anlatılmaz diyorsunn:)
0 oy
tarafından
Sabırlı olmak kendinden canından kanından damarımdan bir parça dünyaya getirmek çocuğuna bir şey olunca o korkuyu yaşamak ama canavarca düşünmek yap Bilmem senin evladına bir şey gelmemesi için onun arkasından sürekli dua etmek evladına bir şey olduğu zaman aslan gibi kesilip o kişiyi öldürmek gibi parçalamak gibi şeylerin aklından geçmesi Anne olmak anne kokusunu almaktır
0 oy
(775 puan) tarafından

Annelik: “Başkası” için yaşamaktır. Üstelik kim olduğunu, kim olacağını bilmeden. Kapalı bir mücevher kutusu için yorulmak, direnmek, kendini yaşamaktan fedakarlık yapmaktır. Yaşatmaya çalışmaktır. Bu bir, “misafir” ağırlama sanatıdır

0 oy
(1,630 puan) tarafından
Aşk, yorgunluk, göz yaşı, mutluluk, sevinç, hüzün, endişe, aşk, aşk, aşk...

Daha 18 ayda bunları yaşartıyorsa 18 yaşına gelince neler yazacağım acaba ❤️☺️
0 oy
(3,893 puan) tarafından

Severken geri içine sokmak istemen:D çok güzel bi duygu anne olmak<3

Az yemek,az uyuma, banyo yapamamak yorgun kalma vs. ama dünyanın en güzel duygusu, kendi canın dan bile değerli evlat

0 oy
tarafından
Canından can kanından kan doğurmak kendini unutmak bütün varını yoğunu adamak sadece onu düşünmek kelime yetmiyor ki anlatmaya tarifsiz rabbim herkese nasip etsin tabi hakkıyla yapabilecek herkese doğurup çöpe atacaklara değil 
0 oy
(2,252 puan) tarafından

Hem gerçek hem mecaz anlamda saçının teline kiyamamak:) cocugundan cok kendini düşünürse de annelik yapamamis olur bence 

0 oy
(3,156 puan) tarafından

Benim annem hep analık gara yamalık :)analık köpeklik der :Deskilerin tabiriyle he bide ana olunca anlarsın diyodu çok şükür oldum anladım bende tarifsiz bişe sevinç korku üzüntü mutluluk umut hepsini bi kaba koy çalkala çıkan anneliktir işte her şeyi yaşamaktır!<3

0 oy
(13,061 puan) tarafından
Sevgi,şefkat,özveri,mutluluk tüm güzel duygular ❤

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
+1 oy
31 cevap 547 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,829 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 260 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu