0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (935 puan) tarafından
Bende bugün gördm ve yükLedim işe yarıyor mu bilen var mı

5 Cevaplar

+2 oy
(2,439 puan) tarafından

Geçen haberlerde vardı. Bir kız darp edilmé anında imdat butonuna basmis. 5 dk geçmeden gelmiş polisler

(935 puan) tarafından
Hmm iyiymiş sevdim bnu saol canm benim
-Reklam-
+1 oy
(392 puan) tarafından
Ben eşimle boşanma sürecindeyim ilk kadesi kullandığımda darp edildim öldüresiye ve telefona ulaşıp kades butonuna bastıktan tam 7 dk sonra evin önündelerdi onların sayesinde kaçıp kurtulabildim elinden gerçekten anında müdehale ediliyor her kadının telefonunda bu uygulama olmalı konu ne olursa olsun her konuda anında koşuyorlar 
(392 puan) tarafından
Zaten bu tarz kişiliği bozuk olan çift karakterli insanlar böyle oluyor canım benim eşimde öyleydi herkes onu melek beni dırdırcı sanırdı öyle efendiydi benden başka herkese ama bu Tarz psikopatların genel görüntüsü bu oluyor sen de çok çekmişsin boşandın mı peki?
En azından arkanda abin baban varmış çok şükür ne güzel benim annem babam ayrı kız kardeşim var hepsinin ayrı bir hayatı var annem babam ayrı arkamda güvenip sığınabileceğim kimsem yoktu polise sığındım allah razı olsun onlardan da inşallah sen de bundan sonra çok mutlu huzurlu olursun
(1,550 puan) tarafından
7 yıl önce kurtuldum :)  travmamı da atlattım. Oğlumla çok güzel yaşadık yaşıyoruz. Geçen yaz evlendim çok huzurluyum şükür :) hayat yeniden denemeye değer
(392 puan) tarafından
Çok sevindim adına canım benim rabbim huzur mutluluk versin sevdiklerinle bir ömür inşallah dua et ben de biran önce bu insandan kurtulayım ❤️
(1,550 puan) tarafından
Sağolasın canım. Allah senin de yollarını aydınlık onun yolunu dağlık etsin. Senden değil başkasından bulsun inşallah belasını
(392 puan) tarafından
Amin kuzum çocuğuna bile sahip çıkmadı bundan sonra kimden bulursa bulsun bizden uzak olsun da inşallah
0 oy
(294 puan) tarafından
Bende yükledim ama kullanmadm hala rabbim kullanacagım Bi duruma da düsürmesn insallah
0 oy
tarafından
Kullanmıyorum lazım değil çok şükür rabbim hiçbir kadına da lazım etmesin ama bilgim var şiddet vs olduğu an butona bas 5 dk da polis geliyor hemen 
(1,550 puan) tarafından
Aslında yolda yürürken de lazım olabilir ya da evde eşimiz yokken... İlla eş için değil bu. Kadının kendini güvende hissetmediği her an kullanabileceği bir şey
tarafından
Doğru söylüyorsun evet olabilir
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben oğlumla yaşarken yüklemiştim kullanmama gerek olmadı. Yazın evlendim sildim ama eşim gece vardiyasında çalıştığı için yğklesem mi acaba diyorum. Polisin hemen geldiğini biliyorum. O tuşa basmak ihbar yerine geçiyor. Eğer telefonunuzu çocuğunuzun eline veriyorsanız yüklemeyin bence. Dikkat çekici tek bir tuşla polis kapınıza gelir 
(935 puan) tarafından
Gizli yaptm zaten canm sakldm inşallah gerek kalmaz kullanmama

İlgili sorular

+4 oy
6 cevap 229 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sevdoş (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 653 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu