0 oy
1,218 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bitanem, canım, şeftali yanalım, güzelim der kardeşlerine.

Aynılarını banada der.

Kardeşlerini sevmesi güzel, lakin eşi ile aynı şekilde sevmesi benşm hoşuma gitmiyor. Hoşuma gitmediğini söyledikce daha da dilli sevmeye başladı. Bu arada eşim 29 yaşında kardeşinin biride evli çoçuklu 26 yaşında.

Fazla mıc mıclar. Sizce normal mi?

Ekleme :arkadaşlar kıskanmadım dertde etmedim. Saygı duyuyorum. Lakin ben mıcur mıcor hoşlanmıyorum. Sadece size sordum sizin eşlerinizde böylemi diye

44 Cevaplar

+7 oy
(285 puan) tarafından
Ailesine düşkün olunca gelinlerdede bı cekememzlik oluyo ya sen o eve gelin geldin diye herkese mesafemi koycak eşin kardeşi o bacısı aynı evde yıllardır yaşamışlar diyebilir ha bunun altında bisy aramaya gerek yok sanada söylüyorsa ikimizde seviyor demekki  işte ne güzel illa karısisin diye sana özel cümleler kelimeler kurmasına gerek varmı öylemi anlicaksin ailesinden üstün olduğunu böyle şeyleri düşünüp kafa yordugunuza değmez vallahi
(23 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çekememezlik değil bu ailesi benim onun. Elbette onlarda ailesi lakin önce ben ve bebeğim gelmeli. Düşük riskin vardı kasıklarım ağrıyordu annemlerde idim. Eşim de uzun yoldan gelmişti(biz şehir dışında oturuyoruz evimizden gelmişti) gelemem dedi. Saygı duydum.(oda kendi annesi gile gitti.) Görümcem geliyordu onu almaya babası annesi gitmedi sonradan ögrendim ki yorgun eşim ve benşm yanıma ugramayan eşim varya o gitmiş almaya sonradan ögrendim ki canım cicim pohpolamalar olmuş. Karın yatarken kardeşini pohpohlayamazsın.karına gitmemişken kardeşine gidemezsin

Normal mi bu?
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Amaan kardeşler ele demiyor en azından öyle düşün. Benim en küçük yegenimle eşim birbirlerine hayranlar görüntülü konusma oldu mu konuşurlar ki bir görün yeğenim emme der eşim de Betüşüm fıstığım diye sever. Hem erkeklerin kadınlara kardeşi olsun annesi eşi eşinin ailesi olsun bu şekilde davranması çok daha iyi. Tatlı tatlı konuşan insandan zarar gelmez. Allah sevginizi muhabbetinizi arttırsın canım ♥️
0 oy
(4,152 puan) tarafından
O ne ayy. Abla der kisa ve net
(23 puan) tarafından
En güzeli. Hoşuma gitmediğini kaynanam filan da bilir inadına kocama adamı kuzumm mm kuzum diye seviyor. Sevmesi amenna da ben küçkü bebeğimi sever gibi seviyor. Severken ben utanıyorum. İnada yapıyorlar. O kadar nefret ederim ki böyle mıc mıclıktan
(4,152 puan) tarafından
Iste  sen sinir ettigini belki ettigin icin yaparlarr soyledikleri zsmn zamn gul tinlama o kadar ustune basarak yaomazlar
0 oy
tarafından
Ablası var safiş der abla demez öyle cıvık cıvık sevmez 
0 oy
tarafından
Adı ile hitap eder yada lakabıyle ev içinde herkesin bir lakabı var :))
0 oy
(971 puan) tarafından
Bizimki ismiyle hitap eder zaten bi tane görümcem tek var pek hoşlanmaz kendisinden 
0 oy
(1,740 puan) tarafından
1 tane kizkardesi var 8 yasinda tuğbiş der:))
0 oy
(274 puan) tarafından
Normal canım bazı erkekler öyle ben aşkım diyenini bile duydum. Bencede hoş değil benim eşim kız kardeşine asla öyle şeyler demez adıyla seslenir ayda bir defa falan kardeşi ararsa konuşur benimki de çok soğuktur ama benim açımdan iyi. 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimki ismini söyler zaten aramaz da bi tane kız kardeşi var ayda yılda o ararsa konusr
0 oy
tarafından
Abla der o kadar kardeşinede ismi ile hitap eder aileside olsa cıvıklik sevmez
0 oy
tarafından
ismi ile başka birşey yok o ne öyle 
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Kız kardeşi yok :D

(25,224 puan) tarafından
Nabıyın la şişko
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ablasına abla kız kardeşinede direk elif der 
0 oy
tarafından
Kardes candir ya benim erkek kardesim bende bebişim diye kayıtli. Oyle severim. Oda gelir oper beni sarilir koca  190 boyunda ama benim hala bebeğiiiim. Not eşim tek çocuk 
0 oy
tarafından
Abla der çok samami değillerdir 
0 oy
tarafından
Abla der:))))))
0 oy
tarafından
Eşim 28 yaşında görümce 21 eşim çingene der başka bişey demez 

Bana çok daha güzel şeyler söylüyor şaşırıyorlar hiç görmedik romantikligini
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Abla der farklı şekilde hitap etmez etse de o kelimeleri bana da kullandirtmam
0 oy
tarafından
Bacım der yada ismini söyler 
0 oy
(5,479 puan) tarafından
4 tane ablası var kimisine ismiyle hitap eder kimise abla der çok mıç mıç değiller 

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 850 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 830 göst.
14 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 403 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 695 göst.