0 oy
1,093 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merak edenler bır öncekı postuma bakabılırler napcam ben benı aramadn once o kadar actım kı suan hala kahvaltıyla duruyorum ıcımde buyuk bı sıkıntı gelmedıde cok uzgunum :(:(

17 Cevaplar

0 oy
(451 puan) tarafından
Hic taviz verme sen haklisin 
tarafından
Elım ayagm tıtrıyo haklıyımm ama haksız durumuna dusuruyo esım benı
(451 puan) tarafından
Soguk kanli ol korktugunu belli etme hirsizlik yapmadin or.sp yapmadin rahat olll
tarafından
Ona göre oyle bısey yapmısım gbı
-Reklam-
0 oy
(13,041 puan) tarafından
Korkma canım kendini anlat birlikte vakit geçirmek istediğini hafta da 1 kez çık gibisinden sakın sakın konuş
tarafından
Sakınde konussam bastırsamda cok kötu olcak bıktım artık cocuklarımın gözlerının önunde her gun tartsmaktan korkudan bacagıma sarılmalarından nıye anlamıyo bu adam benı :(
0 oy
tarafından
Hem suçlu hemde güçlü kavga çıkarır en fazla sende cevabını ver arkadaşlarına değil bana zaman ayır çay evde de var diye 
tarafından
Ben butun kavgalarımın %90ınında haklıym ama esım bunu kaldıramıyo ınsan gbı anlatyorun olmuyo bgrym cagrym olmuyo
tarafından
Sakin konuş dik dur korkma hafta da 1 gün arkadaşların için yeterli bence diğer günler benimle zaman geçirmeni istiyorum falan de
tarafından
Ah bı anlasa
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Korkma kuzum sen sakin ol doğru olani demissin kötü bişey yok bunda 
tarafından
Iste bunu o anlamaz
0 oy
(27,352 puan) tarafından

İyide niye korkuyorsun dimdik karşısinda haklı bir şekilde durmalısın

tarafından
Cok bagrcak kızcak
(27,352 puan) tarafından
Sessiz kalma sende
tarafından
Öyle olcak mecbur
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Öncelikle niye bu kadar korkuyorsun?

Eşinle hic konuştun mu bana zaman ayır falan diye 

Anladığım kadarıyla arkadaşları ile konuşmuşsun bu güzel bişey değil. Adamda zaten kötü birşey yapmıyormus ki sal biraz bence
tarafından
Bagrp cagrcak esım anlayıssız bırı anlmaz ne anlatsamda daha eskı postlarıma bakabılırsın.defalarca söyledım kendımden gectım cocuklarıma ayırmasını dedım oda yok evde ya sınırlıdır ya uyuyodur.arkadaslaryla konusmadım arkadaslarının eslerıyle konustm.her gun sızın esınz gtse gönlunuz razı olur muydu
(2,479 puan) tarafından
Pardon canim ben eşinin erkek arkadaşları ile konuştun sandım. Eşleri ile konuşmuşsunuz ay bence o kadınlarla görüşmeyi kes ya...
Malesef yorum yapamıyorum eşimde biraz arkadaş bağımlısı ama tabi aşırı değil Allah yardımcın olsun. Telefonuna lütfen kades i indir
tarafından
Yok hayatta konusmam bır araya geldgmzde bıle fazla konusmam .aynen bırdaha konusmuycam gördugumdede söyluycem karaktersızlıklerını.amın ınsaallah.ınternetm az ınsaallah gerek kalmaz öyle bıseye
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Hatırladım postunu. Kuzum ya korkuyorum demişsin çok üzüldüm. İnşallah beklediğin gibi kavga falan çıkmaz. Önceki postuna da yazmıştım. Bı tek ben konuşmadım de. Diğer kadınlar benden daha çok şikayet ettiler ben sadece eşimle daha fazla vakit geçirmek istiyorum dedim laflarımi carpitmislar bana mı inaniyorsun elalemin kadınlarına mi de. Uzamasin çok konu. Aç da durma kalk hazırla bir şeyler. Oturun birlikte yiyin konu kapansın. Bı de haber et vallahi aklım kalacak sende. 
tarafından
Allah razı olsun .inşaallah cıkmaz.söyluycem .ınan varya suan suyu zor ıcıyorum zoruma gdyo onların yaptgı gbı jaraktersızlık yapmıyorum bu kanıma dokunuyo.yemeyı hc ıstemıyo canm.gece cok acıkırsam elma faln yerım.haber etcem söz
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Prima günlük bebek bezi 

Bundan ne anlıyim kıııoozzz 

Ne diyon
tarafından
Ondan öncekı
(10,411 puan) tarafından
Hee onada bakıyim sen bi önceki post değince vrbde ona baktım
tarafından
Gulumsettın:)
(10,411 puan) tarafından
Canımsın sen hep gül  zaten
tarafından
:) cok tesekkur ederım sende gul ınsaallah
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Belki korktuğun gibi olmayacak korktuğunu da belli etme 
tarafından
İnşaallah olmaz
0 oy
(72 puan) tarafından
Cnm bnm sadece 2 kete cikti arkdaslaruyla bnde arkadasinin esine dedim cagirmasinlar diye esimede dedim  2 kere gtmrdi bile rahatsz etti esim bise demedi esinde gelirse kokrma hersyden once insanin ailesi gelir bu pndemi cay cay nereye kadar 
tarafından
Anlamıyo bır deıl 2 deıl bı toplanıyolar sagdan soldan da cagrıyolar merkezden bırınde vırus olsa bıttık.ben gtmıyorum bıryere gttysemde maskeye dıkkat ederım.kolonyam hıc eksık olmaz onlarda oda yok
(72 puan) tarafından
Valal fok haklisin cnm
0 oy
(119,349 puan) tarafından
Kiz ne korkuyon yaa konus benle vakit gecir falan diye napabilir sana
tarafından
Bagırır cagrır anlamadn konusur belkıde vurur bılemm
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Kız korkma, sende sorun yokki kendinden emin ol. Eşinin yapısına göre konuş. 
tarafından
Esımın yapısı burnunun dıkıne gıder haklıymıs haksızmıs umrunda olmaz
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Okudum canım hiçte korkma yeyişkin insanlarsınız 

Al karşına konuş böyle sıkılıyırum banada vakşt ayır deee sakın saçmalık yapma boşanırız gibi bi cümle kurma
tarafından
Tmm  söyluycem ama anlamaz kendını haklı görur
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Korkma korktuğunu anlarsa daha çok üstüne gelicek dik dur lafının arkasın da ol ve sebeplerini anlat sakince ama asla karşısında ürkek durma ona cesaret verme canım 
(1,066 puan) tarafından
Ben kaçırdım arkadaşlarından kumam gibiydiler bıkmıştım şehir değiştirdim şükürr kocam bana kaldı :)
(0 puan) tarafından
Neden esinden cekiniyorsun ki
tarafından
Keske benımde ımkanım olsa köyden gtmek gbı.bagrcak cagrck belkı dövcek
(1,066 puan) tarafından
Telefonuna hemen kades uygulaması indir baktın sesi çok yükselti dövmeye yeltendi bi hareketinle polis kapında sakın sessiz kalma sakın
tarafından
Tmm yapcm
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Korkuyorum derken? Bir sey yapar mi? Sakin kemdini ezdirme. Insan gibi konusmak istoyorum de yoksa odaya kapan
tarafından
Tesekkur ederm
(2,252 puan) tarafından
Ne yaptin canim
tarafından
Hc bsey konusmadı normal yemek yedı cay ıctı tvye baktı uyudu
(2,252 puan) tarafından
Iyi bakalm çok şükür
tarafından
Aynen cok şükür
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Naptın canım geldi mi.
tarafından
Geldı
(1,428 puan) tarafından
Naptınız
tarafından
Smdılık normal yazcam acar konuyu
0 oy
tarafından
sana üzüldüm gerçekten ama çokta kendini ezdirme beni dinle de umarım kötü sonuçlanmaz
tarafından
Smdılık sorun yok  korktugum kadar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 385 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 300 göst.

380,297 soru

11,386,464 cevap

34,887 kullanıcı

...