0 oy
588 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Her hangi en kötü kavganıza bunu başına kakarmısınlz?

34 Cevaplar

0 oy
(1,661 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bu soruyo sordum çünki ben çok fakir olmama rağmen eşime yardım ederdim ... Başına kakmadım şükür ... Aynen arkadaşlar çok haklısınız birinin başına bir şeyi kakarsam utançımdan ölürüm her halde ... Bilen bilir eşimle sorunlarımı ama buna rağmen yine yapmadım bunu yine kıymetim yok ama neyse ... Lafım ona bir arkadaşımdan şunu sezdim sanki ailesi yardım esiyor onlara oda sanki eşinin başına kakıyormuş gibu sezdim o yüzden sizede sorayım dedm
-Reklam-
+2 oy
(5,720 puan) tarafından
İnsan düşmanına bile verdiği parayı kavgada başına kakmazz ki bu hayat arkadaşı
+1 oy
(2,477 puan) tarafından
Hayır tabikide düşmanım değilki yüzüne vurim
+1 oy
(6,858 puan) tarafından
20 bin TL verdim kakmadım cnm
+1 oy
tarafından
Eslerin kesesi birdir yardim ettim durumu bence olamaz yani esime verdiğim para ikimizin zaten ne bileym bana degisik geldi soylenmez
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Öğrencilik zamanında etmiştim. Kaç yıl oldu hiç aklıma bile gelmedi. Yapmam öyle bişey
0 oy
tarafından
Asla o benim hayat arkadasım hersey bızım ıcın
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Asla solemem o da solemez cnku..ha onun parasi ha benim param
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşimse verdiğim para yardım olmaz ki başına neden kakayım senin paran benim param olmaz olamaz
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Hayır tabiki asla
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Asla yapmam. O bana yapsa ortalığı yıkarım. Lafı edilecek tek kuruşa ihtiyacım yok. 
0 oy
tarafından
O çalışıp getirip yedirir içirir giydirip gezdirirken kafama kakmıyorsa ben dr ağzımı açmam hem o benim eşim canım yani neden başına kakim
0 oy
(1,166 puan) tarafından
etdim ben  yeni evliyken mesela.  kocam  3 ay kursa gitdi is icin. calismadi paramiz hic yojdu bende hamileydim.   bende   annemden babamdan kimseden oara istemezdik  bende  altinlarimi satdim. kocamin kurs parasi odenilsin.  ihtiyaclarina gore. asla ama asla  yuzune vurmam hic bir zaman.   vuracaksan zaten yapmamam gerek ne olursa olsun.  barisirsin sora ama  kalbdeki o yarayi yuzune  vurman kalbinde hep yer eder.
0 oy
(14,063 puan) tarafından
Öyle söylemek gibi bir huyum yoktur yaptığım şeyleri 
0 oy
(48,996 puan) tarafından
kafasina kakarsam eşi hayat arkadasi olmam ki ayri kese tutulmaz zaten esler arasinda. sadece ben 50 verip 100 aliyorum ☺️
0 oy
(143 puan) tarafından
Öyle kalma olursa huzursuzluk olur ben evlenmeden önce eşim işinden oldu evlendik hala iş bulamadı altınları yedik ama nereye kadar dedim işe girdim ben çalıştım eve baktım iki sene boyunca çok sıkıntılı günler geçirdik hiçbir zaman yüzüne vurmadım şimdi çok şükür o çalışıyor her zaman da anlatır herkese yeri gelir eşimin destegi beni ayakta tuttu diye... Bunlar evliliğin bir parçasıdır 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evliliğinin ilk 2 senesi beraber çalıştık düğünümden 1 hafta sonra işe başladım kazancımız ortaktı çünkü o benim hayat arkadaşım eşim oda çalıştığını tek başına yemedi ve şuan tek başına çalışıp didiniyo eğer ben öyle bise dersem onunda bana demeye hakkı var yani hakkı var derken tabiki erkek evine bakmaya mecbur ama benim başına kakmam için ben çalışıp ona verirken onun sağda solda yemesi lazım sorumsuz olması lazım ki onu diyebiliyim ama çok şükür herseyini evine adayan biri 
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Malesef sinirlendiğimde dilime hakim olamıyorum eşim asla para lafı yapmaz maaşıma karışmaz ama ben takıların birikimim ve tazminat paramı sinirlenince başına kakarım 
(1,661 puan) tarafından
Samimiyyetin için teşekkürler canm
0 oy
tarafından
Ben şahsen söylüyorum sebebide şu evlendiğimizde maaşından 100tl para kalmıyordu o halde mihrimi ablasına verdim 3 ay sonra  geri gelmedi hanımefendi rahat yaşadı ben annemden teyzemden babamdan borç ala ala kredi kredi kartı ödedim eşimde hep zuladan çıkardın öde öde bunuda yatır demeye başlamıştı bir yere kadar hiç bir şey demedim taki görümcem hanım siz bolansaydınız kocan bizim evimize taşınıp bütün borcunu sana kredi çekip ödücekti dedi o günden sonra evet dedim hala daha iyi niyetimi suistimal ettiği için ablası söylüyorum oğlumun bu kadar altını gitti benim bukadar altınım gitti diye 
0 oy
tarafından
Asla biz kârı kocayiz 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 508 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 328 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 710 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 78 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu

385,605 soru

11,529,533 cevap

35,200 kullanıcı

...