+1 oy
3,914 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün yazdım galiba buraya eşim devamlı ağlıyor diye meğerse beyimiz aşk acısı çekiyormuş daha önce bi ilişkisi vardı benden önce 1 buçuk sene birlikte aynı evde yaşamışlar kadınla kadın bugün bana ulaştı kocan benimle birlikte dedi dün beraberdik inanmıyorsan göğsüne bak dedi bana adam işten geldi soyunurken yanına gittim beni odadan çıkarmak istedi bende çıkmış gibi yaptım sonra tekrar döndüm göğsünde morluk var bu ne diye sordum bişey ısırdı galiba dedi sonra zar zor anlatırdım dün otele gitmişler gerisini siz anlayın bu arada kadında evli ikiside boşanmayı düşünüyormuş yolun açık olsun demekten başka bişey gelmedi içimden boşvermişliğin son evresideyim ne desem boş ne desem yazık 

81 Cevaplar

0 oy
tarafından
İkisinide Allah bildiği gibi yapsın hadsizler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin de o kadın da kaşarın önde gideni daha ağır laflar varda onlar için neyse iyiki kadın aramış seni yoksa o adama koca demeye devam edecektin dua et kadın seni uyandırmış 
0 oy
(470 puan) tarafından
Allah belasını versin o kadından intikam al yanına bırakma of çok üzüldüm yaaa :(
0 oy
(802 puan) tarafından
Bu erkekler 2 dakikalık bir zevk için neden koskoca bir yuvayı yıkıyorlar neden o küçük masumların psikolojisini bozuk babasız bırakıyorlar Allah aşkına aşk ne ya askmis s*ıciyim Ben böyle aşkın meşkin içine şuan okadra sinirlendim ki o o*ruspu kadınla p*ezevenk Adam için değil o sizin çocuklarınız için çok üzüldüm rabbim size güç versin umarım cocuklarinizi tek başına bakabilirsiniz 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Anlamadığım şey eğer birbirlerini bu kadar seviyorlarsa neden başka insanlar ile evlenmişler ki. Fenomen dizinin bir bölümü gibi. 
0 oy
(775 puan) tarafından
Kuzum ne desem bilemedim s e re f siz ko p ek ** sürüsü bunlar soyları kurumaz helalin varken ne Bo Ka harama bakarsın  ve hayat arkadaşına nasıl yaparsın ya Bi tane yapistirsaydin ağzının ortasına git dava aç zinadan ne var ne yok alirisin elinde se re fsizin bebeğin varr mi kuzum ne desem az o. Midesi genise
0 oy
tarafından
Canım hiç bir şey anlamadın mı mesaj arama vs ne zaman dur beraberlermis
0 oy
(21 puan) tarafından
Allah zorunu kolay etsin canım yazdıklarından karakterin ortaya cikiyo zaten eden bulur bunu unutma Alalh zorunu kolaya çevirsin insalah
0 oy
(341 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun .... Çok üzüldüm en çok üzen ne biliyor musun hemcinslerimizden görüyoruz ihaneti ne kadar zor ya Allah ikisini de bildiği gibi yapsın
0 oy
(791 puan) tarafından
Çok zor birşey ya Rabbm sabir versin Rabbım o pis insanları taş etsn inşallah 
0 oy
tarafından
Vsy o. Çocuklari
0 oy
tarafından
S. Erefsiz ******** ya kapının önüne koy onu alma eve Allah belasını versin 
0 oy
(1,272 puan) tarafından

Kendim yaşamış gibi hissettim gerçekten :( ama siz çok güçlüsünüz. Bir kadına yakışanı yapmışsınız. Umarım bundan sonraki hayatınızda Çookk mutlu olursunuz.

Bizim ailede de var böyle evli çift adam boşanmak isyitor kadın inadından boşanmıyor. İkiz çocukları var ergenlik çağında, çocukları mahvettiler. Zorla mutluluk olmuyor :(
0 oy
(376 puan) tarafından
kurban olsun sana o ******** adam Allahim sana sabir ve kolaylık versin Rabbim yarfımcın olsun çok üzüldüm senin icin canm :(
0 oy
tarafından

Sanma ki mutlu olacaklar.

sen kalitenden ödün vermeden arkana bile bakmadan çek git. 

Zaten dengin değilmiş hic degmez. 

0 oy
tarafından
Allahım sabır versin yaa kendim yasamis gbi uzuldum pislim boyleleri herkesin basinda bi imtihan var sizinki cok zor dilerim kopekler gbi surunur esiniz ve boyleleri
0 oy
(344 puan) tarafından
Bir söz duymuştum, erkek kadına ihanet etmiyor kadın kadına ihanet ediyor diye bilemiyorum Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(256 puan) tarafından
Tazminat ac o mesajlari silme o kadindan sürekli kanitlar iste inanmamş gibi yap mahmkemeye ver o delilleri
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Aldatan aldanır...sen değil o çok şey kaybetti..
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Yazık ya senin günahına niye girdi o zaman . RABIM YARDIMCIN OLSUN

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 181 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
96 cevap 1,980 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.