+1 oy
3,910 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün yazdım galiba buraya eşim devamlı ağlıyor diye meğerse beyimiz aşk acısı çekiyormuş daha önce bi ilişkisi vardı benden önce 1 buçuk sene birlikte aynı evde yaşamışlar kadınla kadın bugün bana ulaştı kocan benimle birlikte dedi dün beraberdik inanmıyorsan göğsüne bak dedi bana adam işten geldi soyunurken yanına gittim beni odadan çıkarmak istedi bende çıkmış gibi yaptım sonra tekrar döndüm göğsünde morluk var bu ne diye sordum bişey ısırdı galiba dedi sonra zar zor anlatırdım dün otele gitmişler gerisini siz anlayın bu arada kadında evli ikiside boşanmayı düşünüyormuş yolun açık olsun demekten başka bişey gelmedi içimden boşvermişliğin son evresideyim ne desem boş ne desem yazık 

81 Cevaplar

+36 oy
(1,077 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Böyle biriyle daha fazla devam etmeyeceğin için şanslı olduğunu söyle kendine. Acını anlamak belki mümkün değil ben her zaman kimse yaşamadığı acıyı hissedemez derim. Ama fikir vermek, destek olmak dersen çok güçlü bir kadınsınız bunu yazınızdan hissettim. Buraya çok kötüyüm ayılıyorum yaşayamam ölürüm yazmak yerine olan biteni anlatıp kabullenişinizi yazmışsınız. Umarım sizi çok güzel şeyler bekler. Umarım bir gün, iyi ki bitmiş şimdi çok daha mutluyum dediğiniz bir anınız olur. 
(1,929 puan) tarafından
Helal olsun canım çok  güzel yazmışsın
(260 puan) tarafından
Helal olsun kuzum burayı bu yüzden çok seviyorum her zaman burdaki okuduğum dertleri olayları kendi dertlerimiz bilip yardımcı olmaya çalışıyoruz
(895 puan) tarafından
Canim sen bu patronu msj atan kisisin degilmi.o olay ne oldu.acaba o intikam mi almak istedi aklinca senden
tarafından
Hayır canım ben o olayı anlattım ona onda benim suçum yoktuki kendiside anladı
(895 puan) tarafından
Ben senin sucun vardi demedim ama onun nasil tepki gosterdiginide merak ediyrdum.eski postlarina bakinca senin oldugunu anladim.
-Reklam-
+25 oy
tarafından

erkeğinnn kahbesiiii olurmu demeyin birisi kadının kahbesiiii diğeri de erkeğinnn kahbesiiii

(2,323 puan) tarafından
Çok haklısın Rahime +++
tarafından
Erkeğin kaşarı canım ***** az kaldı
tarafından
Şerefsizleeeerr çift kaşarlılarr
(1,808 puan) tarafından
Haram tatli gelio  simdi onlara  yoksa ** gibi pişman  olacaklari aşikar
+3 oy
tarafından
Şaka de lutfen gercekten yasadinmi bunu yaa Rabbim yardımcin olsun senin git ve asla dönme bak aslaaaa tamam mi lan kiyamam sana ya uuf icim parcalandi zaten aglama modundayjm oof yaa Allah kocanı islah etsin kzuum emin ol köpek olacak peşinde kadin evli baska adamla kocan koynuna alacak kadar midesiz se bosver iki geniş birlikte yaşasın midesizler 
tarafından
Canm o msji silme kadinin attığı tamammi sakın ne hakkin varsa al o midesizlerden
tarafından
Katılıyorummm +++++
+1 oy
tarafından

Agzim açık kaldı Allah yardımcın olsun :(

Canım diğer postlarina baktımda senim çevrendekiler evli insanlara sarmış. Evli Patronunda sana yazıyormuş. Allah akıl versin nasıl iş anlamadim
+1 oy
tarafından
O adamı kapının önüne koyacaksın 

Güçlü bir kadın olarak yoluna devam edeceksin haysiyetsiz adam
+1 oy
(6,136 puan) tarafından
Herkes eşine kızmış ama Asil sen nasılsın kuzum bebegin var mi?
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun en doğru kararı vermişsin 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
gögsıne bakmı bu nasl bi cesaret esim sendne ne zmana kadar saklayacakmstı bunu 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Allahın belaları pislikler 
0 oy
(484 puan) tarafından
Allah belanı versin diyeceksin donuna  kadar alacaksın. Allaha havale edeceksin. yaptığını bulsun böyle pislikler
0 oy
(157 puan) tarafından
O kadınla neden evlenmemiş canim ne engel olmis 
0 oy
tarafından
Bosan gitsin bu adamdan cnm mal mulk nafaka hepsini iste. Utanmaz adam
0 oy
(883 puan) tarafından
Vay adi vayy
0 oy
(723 puan) tarafından
Allah şeytana uydurmasın kimseyi.yuva kurmak zor .Bi emek var yazık çok yazık yani. 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Donuna kadar al hiç bişey bırakma öyle boşan pislik herif 
0 oy
(866 puan) tarafından
E sen ne dedin kadina ..millette deli cesareti var utanmadan ariyo bide
0 oy
(174 puan) tarafından
Şok icinde okudum ******** utanmaz pislikler hemen kurtul canim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sen aldatilmamissin ki onlar kendilerini aldatıyor. Boşver gidenin yolu açık olsun dediğin gibi şuan onlara heyecan veriyor belli ki yaptıkları edepsizlik. 
0 oy
tarafından

Cok sakinsn ben olsam dünyasını yıkardm 

O kadının da kocasına ulaşarak ne haltlar yediğini anltrdmmmm

0 oy
(7,730 puan) tarafından
O kadının dediklerini keşke kayıt filan alsaydın. Çekebiliyorsan eşinin göğsünün fotosunu filan çek. Sadakatsizlik bu. İhanetten aç davayı. Rabbim sabır versin sana. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 180 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
96 cevap 1,972 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 36kubra25 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.