+1 oy
3,913 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün yazdım galiba buraya eşim devamlı ağlıyor diye meğerse beyimiz aşk acısı çekiyormuş daha önce bi ilişkisi vardı benden önce 1 buçuk sene birlikte aynı evde yaşamışlar kadınla kadın bugün bana ulaştı kocan benimle birlikte dedi dün beraberdik inanmıyorsan göğsüne bak dedi bana adam işten geldi soyunurken yanına gittim beni odadan çıkarmak istedi bende çıkmış gibi yaptım sonra tekrar döndüm göğsünde morluk var bu ne diye sordum bişey ısırdı galiba dedi sonra zar zor anlatırdım dün otele gitmişler gerisini siz anlayın bu arada kadında evli ikiside boşanmayı düşünüyormuş yolun açık olsun demekten başka bişey gelmedi içimden boşvermişliğin son evresideyim ne desem boş ne desem yazık 

81 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yaaa Allah onları kahret.sin pis.likler canım sen nasılsın peki 

Dik ve kararlı dur çekişmeli dava aç donuna kadar al perişan olsun evde tertemiz karısını evliyken başka erkeğin altına girecek kadar kah.pe bi pisliğe değişen şeref.sizden koca olmaz zaten
-Reklam-
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Valla yolu açık olmasın cani cehenneme olsun. Sen de hayatina bak canim. Senin yollarin acik olsun insallah 
0 oy
(375 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Eğer bi mesleğiniz varsa cocuklarnizla yolunuza bakın. Yoksa da bir an once kendi ayaklarinizin uzerinde durmanin yollaeina bakin. Guclu bir kadin olarak karsilarinda durunki vicdan azaplari 5 katina ciksin. Onlarda Allahindan bulsun. 
0 oy
(119,577 puan) tarafından
igremc bi durum yaa ama sen yinede kurtuluyon o pislikten
0 oy
tarafından
Şunuda söyliyim yuva yıkanın yuvası olmaz . O kadın senin yyvanı yıktı ama senin eşinle evlencegni falan sanyo ama belki evlense ler bsile fazla aürmez soluğu yine adliyedw alrlar ve esin sana k..pk gibi geri döner pismanımda pismanımm ama affetme acıma allah bildigi gibi yapsın ihanet bu baska bseye benzemez
0 oy
tarafından
Esinin ailesi duysa  ne tepki verir acaba
0 oy
(4,136 puan) tarafından
ALLAH YARDIMCIN OLSUN RABBIM güzel kapilar açsin sana
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Allah cezasını versin pislik bununla yaşamaktansa boşa gitsin 
0 oy
(70 puan) tarafından
Ne yaptın peki iyi misin 
0 oy
(2,488 puan) tarafından
Ne kadar güçlü olduğunuz yolun açık olsun dediğinizde belli olmuş helal olsun size oturup sineye cekmemissiniz
0 oy
(9,318 puan) tarafından
Aahhh ahh bu erkekler neden hiç duzgun durmuyor ki.. neden karısıyla çocuğuyla gül gibi geçinip gitmiyorlar.. karşıda ki pislik kadın desen oylesine.. Allah yar ve yardımcn olsun umarm en hayırlı şekilde kurtulursun
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Inanmiyorum ya Allah belalarini versin sen de kadinin kocasina ulas anlat herseyi bnce
0 oy
tarafından
Kim sana hakkettin dedi ya hangi kullanici. 
tarafından
Hakkettinmi demişler kadına
tarafından
Galiba elma kurudnun son postlarindna biri kapali ona bak .
Yazik insan insana  kadin kadina bunu der mi ya
tarafından
Zaten bunu yapanda bir kadın değil mi aldatma tek taraflı değil ki yine bir kadın var işin içinde
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Üzücü bir durum. Bnce çok güçlü birisiniz ki yazınızda anlaşılıyor. Sakın düzenini bozma gidecek biri varsa s.refsz eski eşindir Cnm. İns hep mutlu olursun evlatlarınla
0 oy
(86 puan) tarafından
Ulan utanmaz adama bakk bir şey isirdi galiba diyor gul gibi karin cocugun var sabah muhtac olarsan onlara başi qoy taşa deysin 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yuva yikann yuvasi olmaz kuzum bosver onlari cicuklarin icin dimdik dur pisliklerinde bogulsn allahtan korkmaz adiler 
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Allah  belasını ya ******** köpek herif
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Seni niye yaktı o zaman Allahım ya sınır oluyorum boyle tiplere canım o adamdan hemen kurtul bence sana en güzel tavsiyem kanıt topla çatır çatır nafaka nı al
(1,324 puan) tarafından
Bisürü insan aynı şeyi söyleyecektir sana bu gibi insalar için sakın kendini üzme hemen kurtulmaya bak çünkü seni haketmiyor o.senin hakettiğin onun gibi pislikler değil emin ol boşan bu defa da senin peşinde koşturmaz sa ne olayım bu tipleri iyi biliriz
0 oy
(394 puan) tarafından
Bu postu tesadüf gördüm ne diyeceğimi bilmiyorum sen çok güçlüsün ❤️ayakta alkışlanacak kadınsın allah senin ahını yarına bırakır ama yanına bırakmaz 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Eski postmuş bnde kim hortlattı diye bakiniyorum valla postu okudum yazan arkadaş adına çok üzüldüm.Kocasi olacak edepsizi Allah ıslah etsin.Bi şey ısırm~ş mış ciddiyetsiz p***** !!!

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 181 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
96 cevap 1,980 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 36kubra25 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.