0 oy
98 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Oğlum 5 günlük daha gece mama gündüz süt iciyo sutumu sagip veriyorum göğüs ucum olmadı için tutmuyo neyse 

Mama icince hiç kusmuyor ama sutumu içtiği zaman baya kusuyor nerdeyse hepsini geri cikariyo sarı sarı kusuyo su gibi değil ama balgamlı gibi neden olabilir Çarşamba günü konturolu var 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mama niye veriyorsun fazlalığı kusuyor olabilir birşey olmaz sen emzir göğüs ucunu o bebiş tutar sen göğüsünüver önce siringayla çektir ucu çıksın ver öğrenir
(655 puan) tarafından
Civilden göğüs ucu çıkarıcı aldım sarılığı var doktor yukselmesin diye mama takviyesi de yap dedi
Göğüs ucu çıkarıcı ya rağmen tutamiyor gogsumu ben de korkuyorum sarılık olur diye o yüzden sahip veriyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alerjisi olabilir mi diyet denemeye başlayın isterseniz 
(655 puan) tarafından
Hiç bilkiyorum ki başıma ilk defa geldi bboyle birsey
tarafından
Oğlumda çok kusuyordu bir dönem ebe süt diyeti uygula kendine eğer kusmaya devam ederse et diyeti uygula oda işe yaramazsa çerez baklagil onlara bak sıra sıra demişti sütte biraz azalmıştı kusması
(655 puan) tarafından
Süt diyeti nasıl birşey sütü vermeyi mi keseyim
tarafından
Siz süt ve süt ürünlerini  yemeyi 1 hafta 10 gün kesiyorsunuz
0 oy
(13,086 puan) tarafından
E mamayla karışınca normal gibi geldi. Ama fazlalık kusuyordur daha çok küçük bizimde öyleydi 3 aydan sonra çok kusmuyor 
(655 puan) tarafından
Kuzum mamayla sütü aynı anda vermiyorum ki mamayı da az veriyorum i zaman hiç kusmuyo ama gündüz sütümü icince hep kusuyor
(13,086 puan) tarafından
Valla kuzum bilmiyorum. Tabi sen daha iyi bilirsin biz o zamandayken hiç mama vermedim 6 aydan sonra kaşık mamasina başladık diğer mamalar çok pahalı diye. Bizimki de sürekli kusardi
0 oy
(935 puan) tarafından
Yediklerinize dikkat edin kafein çikolata tüketmeyin

Arkadaşlar fazlalığnı kusuyor demiş ama sarı olarak fazlalk kusmaz 
(655 puan) tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 18 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Karanliksanri (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.