0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (389 puan) tarafından
Kizlar diyelimki gün boyu eve girmiyceksinzi hastane ve pazar isiniz var evinizi dip kösemi temizlersiniz yoksa toplayipmi cikarsiniz

22 Cevaplar

0 oy
(1,550 puan) tarafından
Toplayıp çıkmaya çalışırım belki onu bile yapamam :))) 
(389 puan) tarafından
Ayni bende
-Reklam-
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Toplayıp çıkarım niye o kadar detaylı temizlik yapayım ki evim temizse yakınlarda dip köşe yaptiysam
0 oy
tarafından
D hiç biri diyorum
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Toparlayıp çıkıyorum 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yarın evde olmicam bugünden temizleyip çamaşırları halledip yarın keyif yapicam zaten eve yorgun donerim birde evle uğraşamam 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Toplayıp çıkmaya çalışıyorum hep dağınık birakmam
0 oy
tarafından

Akşamdan evimi toplar yemeğimi yaparım. Sabah çıkarken yemekleri dolaba koyar çıkarım.  Eğer yemek yapmadiysam yer geliriz.  O gün evle uğraşmam 

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Genelde akşamdan evimi toplu bıraktığım için sabah sadece yatağımı toplar çıkarım 
0 oy
(490 puan) tarafından
Toparlar çıkarım DP köse yapamam cnm vaktm gider yoksa
0 oy
(379 puan) tarafından
Ev alıp başını gitmiş ben giderken mi toplicam yahu ne zaman canım isterse ;))) işime bakarım yapiyom işte çamaşır bulaşık topluyoz bugün arkadan birisi dagitiyo oyuncakları ;))) makinemiyim ben 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Aksamdan topladigim icin sabaha bisey kalmiyo oglum dagitirsada birakip cikiyoruz oyle 
0 oy
(337 puan) tarafından
Toplarım üstten süpürge felan tutar öyle çıkarım yoksa geldiğimde o yorgunlukla kim topliycam kafasindayim hep
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Toplamaya çalışırım ama erken gitcek sem gece yatmadan kesin toplar çıkarım ne olca belli olmuyor en son öyle gittimde doğurdum geldim o günden bugüne toplayıp çıkıyorum artık 
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Yarın çıkacağımı biliyorsam bugün temizlerim yarın toplarım heryeri birde üstten spururum erken gitmeyeceksem
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Hafta içi hiç evde değilim sadece akşam gelip yemek yapıyorum çocukla ilgileniyorum en fazla ortalığı topluyorum.. hafta sonu sil süpür ütü WC banyo yıkıyorum bir hafta idare ediyoruz öyle 
0 oy
tarafından
Temizlemeden çıkarsam aklim hep evde kalır anneme bile kalmaya gidince dip kose temizliyorum ki icim rahat etsin
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Temizligi yapar çıkarım.  Aklmda kalmasın diye
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Toplarım çıkarım dip köşe yapamam valla
0 oy
(6,827 puan) tarafından
3 gun evde olmucam annemlere gitcem bugunden camasir ev temizligi bitirdim
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Temizler öle giderim niyese aklım hep evde oluyo rahat edemiyorum