0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esiniz diyorki seni boşarım görüşeceksin yeniden bebeğiniz olsa ve bebegide kaynananiza göstermeseniz ama esiniz göstereceksin diye baskı yapsa ne yaparsınız 

Kavga etme sebebiniz sizi ailenize rezil etmesi ve bebegi aldir demesi , esiniz ile sizi ayırmaya calismasi

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Esim anasi icin beni bosamakla tehdit etse 1 dk bekleme git hemen dava ac derim. Cok ciddiyim benim o kadar canımı yaksa ki ben de bir suru sorun yasadim ama esim bana asla baski yapmadi annesinin haksiz oldugunu biliyo cunku. Hatta ben diyorum madem seni bu kadar kiskanacakti paylasamayacakti niye evlendirdi git ananin evine de bi rahat etsin bana oglumu ver yeter diyorum sacmalama ben sizsiz ne yaparim diyo. Esinin onceligi sen ve cocugu olmali blöf dahi olsa boyle diyen adama ben yol veririm gitsin anasiyla mutlu mesut yasasin
-Reklam-
+2 oy
(4,875 puan) tarafından
Kaynanayı rahat bırak.  düşman başına dahiii değilsin o derece ☺️☺️
(1,772 puan) tarafından
Hahahahahha ay çok güldüm :)
(4,875 puan) tarafından
Oooo cevapta verir olmuş heelee ☺️☺️
Maşallah bu dilleri bana değil kocana kaynanaya göster ☺️☺️
(7,036 puan) tarafından
Hem soru soruyor sonra istediği soylenmeyince milete saldırıyorsun
(4,875 puan) tarafından
Çünkü normal değil yani bir insan bir soruyu daha kaç defa sorar ☺️
(7,036 puan) tarafından
Canı sıkıldıkça bunu sorası geliyir
+2 oy
tarafından
Gorunulen oki senaryo uretmekte artık sıkıntı cekiyo senaristler 
tarafından
Yani bu benim kaynanayi gorse oldugu yerde tas kesilir sjjdjs sabirda onemli eger dogruysa
(7,654 puan) tarafından
Allah rızası icin sabrediyorum bende bosver taş atana ekmek vermek iyidir
tarafından
Kanka ben kebaplar veriyom ekmeği gectik ahahha
(7,654 puan) tarafından
Hayırlı gelinnn
tarafından
15sene kolay gecmedi yaptik bisiler
+1 oy
tarafından

Ben bu hikayeyi bir yerden hatırlıyorum. 

Hesabı kapatıp gitmiştin. Bir daha post açarsam Allah belamı versin demiştin ama sen o sun :)

Her postun da kaynanam bebeğini aldır dedi, her postunda kocan ailesi ile görüşmeye zorluyordu.

Evet evet sen osun

tarafından
Aaaa başımıza taş yağacak nasıl cevap verir o. :D yoksa kaynanası bebeğini aldır mı demişşşş
(13,202 puan) tarafından
Valla hep aynı hikaye. Çözüm bulsa içim gam yemeyecek
tarafından
Midem bulanıyor artık okurken. Benim okurken ruh sağlığım bozuluyor aynı şeyi tekrar ederek kendisi sağlıklı olduğunu nasıl düşünüyor hiç bilmiyorum
(15,823 puan) tarafından
Al bendende o kadar değişik biri valla yorum yapmayın diyorum ama tutamıyorum kendimi ☺️☺️☺️
tarafından
Bende hatırlıyorum bu kadını günde defalarca post açıp sonunda kaynanam bebeği aldır dedi şimdide çocuğumu görmek istiyor diye konuyu bagliyodu te allahimm
+1 oy
tarafından
Hakkaten Allah eşine kaynanana sabır versin inşallah anne olduktan sonra psikolojin düzelir 
(7,654 puan) tarafından
Ağzına sağlık
+1 oy
tarafından
Allah sizin kaynananlara sabır versin insan biraz düşünür bende evlat büyütüyorum diye oğlunu alayım anasının cani cehenneme mantığı sizinki 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Annesi bkta olsa annesidir atamaz atmasın da sevmeyebilirsin saygi gostermek zorundasin eşinin annesidir çocuğu gostermeme lüksün yok bu hem hukuka hem ahlaka aykırıdır 
tarafından
Aldir demeseydi oda 10 haftalikti göstermiyorum hadi gitsin versin avukata
(7,654 puan) tarafından
Fikir sordun fikrimi söyledim bana bi saldırır bi tutumdasin
tarafından
Yoo kimseye saldırmam ondan başka, çok canımı yaktı kanamam oldu inanmadı hastane belgelerini bile yolladım ona cocuk başka birinden dedi
(7,654 puan) tarafından
Oooo tamam yaptı kötülüğe kötülükle cevap ver aman burnunuz düşmesin egilip almak zorunda kalırsınız
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kim ister annesiyle arası kötü olsun idare edeceksin bunu mecburiyet olarak gör artık
0 oy
(48,683 puan) tarafından
Al nikahi git ananla otur derim tamam annedir silinmez hakkı cokta durmalari gerektigi yeride bilmeleri gerekiyo
0 oy
tarafından
Boşamak için bu bir sebepse boşayabilir kendi bilir. Annesi kendi annesidir tabiki görüşebilir ama kimse kimseye boşarım diye tehdit edemez. Yapabilen varsa yapsın 
0 oy
tarafından
Geçen de böyle bir post açtın sen, halen neden naparsiniz diye sorup duruyorsun ben boşarim o beni boşamadan hayırdır kendini marko paşanin oğlu mu sanıyor salağa bak
0 oy
tarafından
Sen iyi misin yaaa.

Hatim okutucam kaç para vereyim ?

Kaynanama bebeği göstermim.

Misafir istemem.

Bu 3 konu altında dönüşümlü paylaşım yapmaktan vazgec. Boşuna yer israfı yapiyosun
tarafından
Aaaa henfendi sinirlendi :D Allah kaynanana kocana sabır versin. Seninle baş edilir mi gsgsgsg
0 oy
tarafından
Ben olsam telefondan adliyenin konumunu bulur al canım yolu bulamazsan  burdan gidebilirsin derdim nasıl olsa mahkemede donuna kadar alacam ya o düşünsün 
tarafından
Hahahha
0 oy
tarafından
Çocugy gösteririm kendim gitmem kimseyle görüşmek zorunda değilim annesi için beni bırakacaksa da buyursun bıraksın
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Buyrunnn cenaza namazına yinee geldinnn.             

hahhhh yeter yaaaa
0 oy
(2,617 puan) tarafından
Esin bulunmaz hint kumaşı felan mi 

Keske hay hay deseydin bosuyacaksa ama sonra sana ve çocuklarına paşalar gibi bakmak zorunda kasmasin kendini küçük enişte 
0 oy
tarafından
Boşayalım birbirimizi olsun bitsin. O adamla ömür geçmez. 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 507 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 639 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 857 göst.
8 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 440 göst.