+2 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (1,267 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yani bir çok post gördüm bu güne kadar insanlar heyecanla paylaşıyor ilk gebelik ya da önceki çocuğu kızmış oğlan olsa diye içinden geciriyor vs vs yani neden insanları lincliyorsunuz eğer hoşunuza gitmeyen bir soru ise es geçin cevap dahi vermeyin ama insanları kırmayın boş yere değer mi hiç ? 

Evet biz burda doktor muyuz diyenler olacaktır arkadaşım ağrı sızı soran da oluyor burda ya da kanamam var sizce bişey olur mu diye soran da var doktorlukla alakası mi var bu işin. Tecrübesi olan paylaşıyor bitti gitti, yapmayın etmeyin günah ya

12 Cevaplar

+2 oy
(3,276 puan) tarafından
Insanların sevinçlerini mutluluklarini heveslerini kırarak besleniyor bazıları ondan haz aliyolar yada bir b.k yaptım sanıyor 
(1,267 puan) tarafından
Ah o haz neden :/
(3,276 puan) tarafından
Bilmem onlara sormak lazım canım
tarafından
Katılıyorum sana canm ++
-Reklam-
0 oy
(12,500 puan) tarafından
Katılıyorum 
(1,267 puan) tarafından
:) değil mi ama
0 oy
tarafından
Çünkü normal hayatta kendi fikirlerini paylaşamayacak kadar silik insanlar burda söz hakları doğduğu için linçleyecek konu arıyorlar artı almak için yapıyorlar genelde ve bunun sonucunda psikolojik haz alıyorlar çünkü normalde fikirleri desteklenmiyor fikir üretecek akılları bile yok ama burası sosyal medya işte
(1,267 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım yüzyüze olsa söyleyemez ama burda öttürüyor
0 oy
(119,666 puan) tarafından
kotulukle beslenenler var herkez ayri telden
(1,267 puan) tarafından
Gerçekten de çok kötü insanlar var ya
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Valla bu zamana kadar cinsiyet postuna öle bişey yapmadım içimden ne geçiyorsa söyledim 
(1,267 puan) tarafından
Zaten insancıklar öyle istiyor ki sanki bize hmm kız dedin noter tasdikli belgesini de getir diyor... Yaz geç işte maksat muhabbet
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Valla bende tahminleri saçma buluyorum ama postu okumadan geçiyorum saçma sapan şeyler yazan insanlar çok burda ve yaptıkları çok ayıp 
(1,267 puan) tarafından
En güzeli canım hoşuna gitmese bile muhattap olma işte ne gerek var kalp kırılacak yok yere
0 oy
(817 puan) tarafından
Bazı insanlar o kadar mutsuz o kadar fesat ki zehirlerini başka insanları mutsuz ederek atıyorlar hiç ciddiye bile almayacaksın böylelerini. Az önce 3 aylık bebeğimin kilosunu fazla bulduğum için diğer annerin 3 aylık bebeklerinin kilosunu merak ettim aylıklarına göre fazlamı mamayla mı ilgili diye. Birisi gelmiş soruma bu tarz sorular burada hoş karşılanmaz yazmış biride linç loading yazmış sanki burası annelerin merak ettiklerini sorduğu bir platform değilmiş gibi
(817 puan) tarafından
Birisi sormuş ilişkide canım acıyor diye soru bu gayet de hoş karşılanmış bence site kurucuları sitenin adını değiştirsin anneler toplandık değil yatak odanızda neler oluyor diye
(1,267 puan) tarafından
Evet o tarz sorular hoş karsilaniyor nedense ama masum sorularımız hor görülüyor :/
(12,500 puan) tarafından
İyide ben seni linçlemek için yazmadım ki onu linçleyrnler gelir diye yazdım ben kimseyi linçlemem yanlış anladıysan kusura bakma
(817 puan) tarafından
Yok canım seni öylesine yazdım haklı da çıktın zaten altta Rabia diye biri yazmış hemen bu tarz sorular burada hoş karşılanmıyor diye :)
(12,500 puan) tarafından
Heh işte çok var öyle kırıcı insanlar espri mayetinde öyle yazdım bende valla burası annelerin programıyla herşey sorulabilir bundan doğal bişi yok yani canım boşver
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bende gördüm daha önce çok kişi sordu bukadar linç yemedi kadincagiz yeni üye olmuş belli heyecanı var sormuş herkes linçe kalkışmış istemeyen cevaplamasin
(1,267 puan) tarafından
Aynen milleti kırmaya ne gerek var
0 oy
tarafından
Sanki aynı heyecanı merakı kendileri yaşamamış gibi dimi 
0 oy
tarafından
Herşeyi linçliyorlar boşver
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Bende paylasacam beni lincleyeni bende lincleyecem :devil:

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 64 göst.
0 oy
14 cevap 407 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 613 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu

382,154 soru

11,441,981 cevap

35,011 kullanıcı

...