0 oy
542 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (82 puan) tarafından

kızlar saçım kızıldan ombre yaptım yanma olmadı ama sanki hafif yıprandı gibi tamda tutmadı zaten turuncu değil de bakırımsı Bi sarı oldu güzel rengi ama biraz daha açık istiyorum tekrar ne zaman yaptırabilirim sizce bide zamanla saçımın toparlanacağını düşünmüyorum anca kesersem düzelir gibi çünkü saç yapım öyle 

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Farketmez canim istedigin zaman tekrar ombre yaptırabilirsin ama söyle kuaföre açık istediğini. Bir de boyattiktan sonra mor şampuan mutlaka kullan ki tekrar kizillasmasin. 
(82 puan) tarafından
kullanıyorum mor şampuan ama biraz koyu olduğu için etki etmiyor tekrar yaptırırsam çok yıpranır mı acaba yani 1 2 ay falan oluyo yeni yaptırdım üst üste yıpranır mı acaba
(1,013 puan) tarafından
İyi bir kuaförse yakmadan yapar canim. Benim saçlarım çok kuru ve bakımsız olmasına rağmen çok sefer üst üste yaptirdigim oldu. Yıpranma illaki olur. Bir sene sonra yaptirsan da olur. Yağlarla falan bakım yaparsın.
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ombre saçı normal boyaya göre daha çok yıpratıyor. Ya kestir biraz nefes alsın saçın ya da biraz zaman geçsin aradan.
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Yakışmış ama ☺☺
(82 puan) tarafından
teşekkür ederim biraz daha açık olsun istedim ama en son bu kadar açıldı kızıl olduğu için
0 oy
(2,368 puan) tarafından
bende düşnüyüorum boyatmayı ama 2 3 ay gecince boyanr bence bi sor bakalm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 51 göst.
20 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Minikkuzum (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
4 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde poyrazlina22 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
19 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.

380,046 soru

11,376,534 cevap

34,862 kullanıcı

...